رژ لب, مداد لب

تاریخچه بهترین مداد لب در بهترین ستاره ها

تاریخچه مداد لب

از سال ۱۹۲۰ خانم ها در کیف لوازم آرایشی خود در کنار بهترین رژ لب ها ،بهترین مداد لب ها را گنجاندند و شروع به استفاده از مداد لب کردند تا لب های خود را کامل و مرتب و میزان نشان دهند.

کلارا بو، ۱۹۲۸
در دهه ۲۰ میلادی ستاره مشهور زمانی که در صحنه بود لحظه سکوت نبود و همه تشویق میکردند. این ستاره ، کلارا لب هارا کمان دار و برجسته میکرد.

مارلین دیتریش، ۱۹۳۰

این ستاره در محدوده زمانی کوتاهی از جراحی لب خود تا جایی پیش رفت که امکان از دست دادن آن را داشت.علاقه زیادی برای تقویت لب های خود داشت که در نهایت به مدل سبک تری از آرایش آن ها راضی شد.

 

مریلین مونرو، ۱۹۵۳
مریلین مونرو، معروف به جوجه قرمز بود که امضاء خود در سبک آرایش خود بود.او روش لایت کردن ها را که  استفاده از قرمزهای تیره تر بر روی گوشه های بیرونی و رنگ های روشن تر در وسط لب را انتخاب کرده بود.

 

آدری هپبورن، ۱۹۵۵
هپبورن همواره یک آراستۀ زیبایی دارد.  او می تواند لب هایش بیش از اندازه بالا و سمت چپ و راست برده و بیش از اندازه پایین بیاورد.  و از آنجا که او آدری هپبورن است هیچ کس از او ایراد نمیگیرد.، آن را  دلقک تشبیه نمیکنند.

 

بریگیت باردو، ۱۹۶۰
لب براق امضاء بوردو، نمی تواند تقریبا به همان اندازه که با مداد کمی رنگ تیره براق که در اطراف لب هایش میکشد جذاب باشد.

نائومی کمپبل، ۱۹۹۰
کمپبل به طور طبیعی لب کامل است که برخی این ویژگی رو دارند. اما در دهه ۹۰ میلادی، او دوست داشت که حتی با رنگ قهوه ای تیره  همانند رنگ طبیعی لب هایش دورتر از مرزهای طبیعی لبش کشسده شود که حتی بیشتر تأکید میکرد.

 

پاملا اندرسون، ۱۹۹۴
اندرسون علاقه مندبه کشیده بودن لب هایش داشت. او تاثیر لب ها را در کشیدن یک مداد قرمز تیره به عنوان خط لب و یک رنگ صورتی بروی لب میدید.

گری هالیول، ۱۹۹۶
همان طور که از تصویر روشن است.هالیول در هنر لایه های تیره ، روشن در سبک خود به خوبی شناخته شده بود. او در مورد یک برنامه خود به هیچ عنوان شک و تردید نداشت. لب هایش را با ضخیم کردن و رنگ مات برو آن طراحی میکرد .

ویکتوریا بکهام، ۱۹۹۷
بله این عکس ویکتوریا بکهام در زمان جوانی خود میباشد،بکام مانند هر زن در دهه ۹۰ میلادی یک چهره کرمی رنگ و آرامش دهنده را انتخاب می کند، با استفاده از لایه ها و خطوط طیف تیره چهره و سبک خود را طراحی میکند.
کایلی جنر، ۲۰۱۵
این روزها، جنرر به سبک دهه ۹۰ سبک خود را انتخاب میکند، او مداد لب را بیشتر در بالای لب استفاده میکند. و با استفاده از رنگ قهوه ای و آجری قرمز مات لب های خود را رنگ میدهد.
برند لچیک از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرده که در حال حاضر زمینه لب ، مداد لب لچیک ، رژ لب لچیک و مداد لب بادوام را در بازار عرضه کرده است.

پست های مرتبط

1 نظر در “تاریخچه بهترین مداد لب در بهترین ستاره ها

  1. کیانا گفت:

    من مداد چشم لچیک رو دارم خیلی عالیه مخصوصا شماره ۲۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *