ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

تاریخچه ریمل حجم دهنده و بلند کننده

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل یکی از وسایل آرایشی است که قدمت بسیاری دارد و از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است ‌. قدمت این وسیله آرایشی به ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد می رسد ، در گذشته مصریان معتقد بودند که برای آن که از اتفاقات ناگوار و از شر ارواح خلاص شوند باید ابروها و چشم های خود را آرایش نمایند . برای این منظور از مواد گیاهی استفاده می کردند موادی مانند دوده زغال یا انواع مواد حیوانی نیز به کار می رفته که از آن برای آرایش چشم ها استفاده می شد . اما در آن زمان این وسیله جنبه آرایشی و زیبایی نداشت تا اینکه در سال ۱۸۳۰ تغییر بسیار عمده‌ای در رابطه با این وسیله آرایشی به وجود آمد . ریمل ها همیشه جزو موادی بودند که با دست ساخته می شدند تا بالاخره یک روز یک فرد فرانسوی که به شغل عطر سازی مشغول بود برای اولین بار محصولی را به بازار عرضه کرد که با استفاده از وازلین و دوده زغال آن را با روشی متفاوت ساخته بود . یوجین ریمل مخترع این وسیله آرایشی بوده و توانست تحول بسیار عمده‌ای را در بخش آرایشی و زیبایی به وجود بیاورد . پس از تولید ریمل توسط یوجین این وسیله در اروپا به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفت . امروزه اسم این وسیله آرایشی که برای فرم دهی به مژه ها استفاده می شود ماسکارا نام دارد اما هنوز هم خیلی از افراد در کشورهای مختلف آن را به نام ریمل می شناسند ‌.
اما در نهایت شکل امروزی ریمل که داره یک فرچه و ظرفی حاوی مواد ریمل می باشد توسط یک فرد آمریکایی و با استفاده از مواد متفاوت‌تری به تولید رسید . پس از گسترده شدن این محصول و جا افتادن کاربرد آن در میان مردم برای اولین بار شرکت ای بنام اون مایع ریمل را درون یک تیوب ریخت و برش کوچکی با استانداردهای لازم را برای راحتی استفاده از آن به کار برد ، و شروع به عرضه گسترده این محصول نمود . امروزه نیز از این وسیله با همان طراحی گذشته استفاده می شود . برسی که برای آرایش مژه ها به کار می رود دارای تعداد زیادی دندانه است که باعث می شود این دندانه ها مابین مژه ها قرار گرفته و بتواند به برس کشیدن و نظم دهی به آن ها بپردازد .
آرایش کردن از گذشته تاکنون در میان جوامع مختلف به کار برده می شده اما امروز شکل متفاوت تری به خود گرفته و وسایل آرایشی گوناگونی با کاربردهای متفاوت تولید شده است که خرید از میان چنین تنوع بالایی کار چندان آسانی نیست . برای خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب که بتواند زیبایی مژه های تان را به خوبی حفظ کرده و از ریزش آن ها جلوگیری نماید بهتر است به سراغ برندهای معتبر رفته و بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) که قابلیت افزایش پرپشتی مژه‌ها و همچنین بلند کردن آن ها را داشته باشد انتخاب نمایید .
ریمل برای فرم دهی به مژه ها استفاده می شود و می تواند تاثیر زیادی در زیبایی چشم ها داشته باشد از این رو در انجام آرایش های تکمیل و زیبا حتماً از این ماده آرایشی بهره گرفته می شود ‌. با استفاده از ریمل می توانید چشم های درشت تری را برای خود آرایش کنید . برای مثال افرادی که قصد بزرگتر دیده شدن چشم هایشان را دارند می توانند به آرایش هر دو پلک پایین و بالای خود با استفاده از ریمل پرداخته و به همین ترتیب چشم های خود را بزرگ تر و بازتر نشان دهند . آرایش کردن می‌تواند تغییرات بسیار زیادی را در چهره ایجاد کند برای داشتن چهره متفاوت می توانید هر یک از لوازم آرایشی را تهیه و استفاده نمایید . دقت داشته باشید که مواد مصرفی شما از کیفیت لازم برخوردار باشند به خصوص در رابطه با آرایش مژه و ابرو که در صورت رعایت نکردن بهداشت و فاقد کیفیت بودن لوازم آرایشی ممکن است دچار ریزش شوند . پس بهتر است به انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده خوب و یک مداد ابروی مناسب پرداخته و با توجه به آن آرایش صورت تان را انجام دهید .
در ساده ترین آرایش ها و هم در مفصل ترین آرایشگاه از ریمل استفاده می شود ، چراکه مژه ها و به خصوص چشم ها نقش بسیار پررنگی در زیبایی چهره دارند و برای هرچه بهتر دیده شدنمان باید از آرایش چشم مناسبی برخوردار باشیم . نقش مژه در زیبایی چشم برای همگان روشن است پس باید در حفظ و نگهداری از این عضو پر تاثیر دقت به خرج داده و از برترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده برای آرایش آن بهره بگیریم تا مبادا مشکلی برای آن ها پیش آمده و یا دچار ریزش شوند .
ابزاری به نام فرمژه وجود دارد که با استفاده از آن می توان به حالت دهی مژه ها پرداخت این وسیله آرایشی ابتدا فرم مژه های تان را مشخص می‌کند و در صورتی که پس از آن ریمل بزنید درخشش چشم هایتان چند برابر خواهد شد .
استفاده همزمان از خط چشم و ریمل می تواند مثبت ترین نتایج را برای شما به همراه داشته باشد اما دقت داشته باشید که اگر تمامی ترفندها و نکات آرایشی را رعایت کنید باز هم استفاده از بهترین لوازم آرایشی و به خصوص بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده امری ضروری محسوب می شود .
از مهمترین پارامتر هایی که باید در انتخاب ریمل تان به آن توجه نمایید حفظ سلامت مژه ها و همچنین دوام و ماندگاری وسیله آرایشی شما است . حال با نکات گفته شده به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که چه ریملی مناسب شما بوده و چه نوع آرایشی می ‌تواند زیبایی تان را افزایش دهد .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *