مطالب

تاریخچه لاک ناخن

لاک ناخن جدید

تاریخچه لاک ناخن

اگر قرار باشد تاریخچه بسیار کوتاهی از لاک ناخن را مطرح کنیم باید بگوییم که در چین باستان برخی از افراد عادت به رنگ کردن ناخن هایشان داشتند و این موضوع به چندین هزار سال پیش باز می گردد. اولین رنگهایی که به عنوان لاک ناخن تولید شد طلایی و نقره ای بود و پس از آن کم کم رنگهای شاد روی کار آمدند که اولین آنها قرمز بود .

در گذشته از ترکیبات طبیعی مثل عسل یا سفیده تخم مرغ ، لاک ناخن تهیه میشد تا کم کم مردم با خواص حنا آشنا شده و از آن برای آرایش ناخن هایشان استفاده نمودند . اگر چه استفاده از روش‌های آرایش ناخن از سال های دور وجود داشته اما حدود یک قرن است که لاک ناخن های امروزی به بازار آمده اند. ترکیبات هر لاک ناخن متفاوت بوده و نوع آنها نیز با یکدیگر فرق دارد. یک لاک ناخن جدید معمولاً از رنگ جدیدی نیز برخوردار خواهد بود یعنی خانم ها تمایل به مصرف رنگ های متنوع لاک ناخن داشته و همواره دوست دارند تجربه جدیدی در این زمینه بدست آورند.

به همین دلیل نیز تنوع رنگ لاک ها به شمار زیادی رسید و کمپانی های معتبر زیادی نیز شروع به تولید این محصولات نمودند اما برخی از افراد نیز به دنبال کسب سود و منفعت شخصی یک سری لاک ناخن جدید بی کیفیت را وارد بازار کردند که پایه شیمیایی داشته و رنگ های بسیار جذابی را شامل می شدند. بیشتر خانم ها نیز به دلیل ظاهر فریبنده آنها به خرید رنگ مورد نظر خود پرداخته و لاک ناخن جدید خود را بدون هیچ کیفیتی تهیه می نمایند.

باید بدانید که در اثر مصرف یک لاک ناخن غیر معتبر سلامت بدن به خطر افتاده و حتی خود ناخن ها نیز شکننده تر و آسیب پذیرتر می شوند . برای حفظ سلامت و شادابی ناخن ها باید لاک ناخن جدید خود را با یک برند معتبر تهیه فرمایید و خوشبختانه لچیک به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم آرایشی لاک ناخن مجموعه خود را نیز از طریق سایت لچیک عرضه نموده که می توانید رنگ های متنوع موجود در این سایت را مشاهده کرده و گزینه یا گزینه های منتخب خود را به راحتی سفارش دهید . با لاک ناخن جدید لپیک سلامت بدن، ناخن یا پوست به خطر نیافتاده و زیبایی زیادی برای شما بانوان عزیز ایجاد خواهد شد و این زیبایی نیز به آسان ترین شکل ممکن برقرار خواهد شد چرا که نحوه استفاده از لاک ناخن جدید لچیک بسیار آسان است . از طرفی ماندگاری آن نیز بسیار متناسب بوده و می تواند چندین روز را با یک بار آرایش سپری کرد بدون آنکه از کیفیت آرایش دست ها کاسته یا قسمتی از پوشش آن دچار رنگ پریدگی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *