خط چشم لچیک, مداد چشم

ترکیبات خط چشم لچیک

بهترین خط چشم

آیا تاکنون هنگام خرید لوازم آرایشی به این فکر افتاده اید که ترکیبات به کار رفته در آن ها چه می باشد؟ همانطور که می دانید همواره باید برای تهیه چنین لوازمی به دنبال انواع غیر سمی آن باشید، برخی از لوازم آرایش ها که برای آرایش قسمت های حساس بدن مانند لب ها و چشم ها به کار می روند، باید در بهترین حالت خود تولید شده باشند تا آسیبی به شما وارد نکنند. به گفته کارشناسان عضو انجمن مواد آرایشی، ۶۰ درصد لوازم آرایشی مقدار زیادی مداد شیمیایی و سمی دارند‌. پوست می تواند، به سرعت مواد قرار گرفته بر روی خود را جذب کند و مواد شیمیایی در صورتی که روی لب ها به کار بروند به راحتی ممکن است وارد دهان و بدن شما شوند. با بهره‌گیری از مارک های غیر قابل اطمینان، قاچاق و تقلبی ظلم بزرگی در حق سلامت بدن ما می شود، تهیه لوازم آرایشی مورد نیاز از بین برندهای معتبر و معروف قطعا فاقد چنین مواد شیمیایی مضری بوده و برای شما آسیبی به همراه نخواهند داشت.

برخی از ترکیبات مضری که در لوازم آرایشی گوناگون به کار می روند و ما از اثرات آن بی خبریم عبارتند از:

فتالات – که ثابت شده از این ماده می تواند اختلالات هورمونی در بدن ایجاد کند.

پارابن – یکی دیگر از مواد مضر است که در اکثر رژ لب ها به کار رفته و می تواند فعالیت های غددی را مختل کند.

همچنین وجود سرب در برخی لوازم آرایشی به ویژه رژ لب ها دیده می شود که به شدت برای دستگاه گوارش و پوست انسان مضر هستند.

سورفاكتانت – نیز از دیگر مواد مضر است که در لوازم آرایشی وجود دارد.

اگر هر یک از مواد فوق یا مواد نگهدارنده آسیب‌رسان در ماده آرایشی وجود داشته باشند، قطعاً آن عضو در معرض خطر قرار داشته و تهدید بزرگی را به دوش می‌کشد. اگر این ترکیبات در لوازم آرایشی مربوط به چشم وجود داشته باشند ایجاد عفونت، قرمزی و سوزش های شدید در این ناحیه از شایعترین مشکلات خواهد بود.

برخی از لوازم آرایشی باعث ایجاد حساسیت می شوند به ویژه افرادی که پوست حساس و آسیب پذیری دارند. در رابطه با آرایش هر یک از اجزای صورت به ویژه پوست و چشم هایتان دقت بسیاری را به خرج دهید، برای آرایش چشم ها حتما باید از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم استفاده کنید. مداد چشم ضد حساسیت مناسب ترین گزینه برای آرایش چشم بوده و برای خرید ریمل نیز باید نسبت به کیفیت آن اطمینان داشته باشید. در آسان ترین حالت ممکن می توانید یک برند مناسب و قابل اطمینان را یافته و از میان تولیدات آن به خرید لوازم آرایشی بپردازید. برندی که از هر نظر تایید شده باشد و کارشناسان بهداشتی تاییدیه های لازم را برای آن صادر کرده باشند.

مداد چشم ضد حساسیت میتواند برای آرایش داخل چشم نیز به کار برود اما آرایش چشم فقط در قسمت های داخلی خطرناک نیست برای همین استفاده از بهترین خط چشم نیز امر مهمی محسوب می شود. برای خرید بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم ضد حساسیت می توانید به سایت لچیک مراجعه و محصول مورد نیاز خود را از آنجا خریداری کنید، تا بدون نگرانی بتوانید به استفاده از آن پرداخته و مطمئن باشید که آسیبی برای شما به همراه نخواهند داشت.

محصولات لچیک بدون هیچ ماده مضر و آسیب رسانی به تولید رسیده اند و متخصصان موجود در این کمپانی سعی در به کارگیری مواد گیاهی و ترکیبات غیر آسیب ‌رسان نموده و توانستند در این زمینه به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کنند. از این رو لچیک بهترین خط چشم ها و بهترین مداد چشم ها که همگی ضد حساسیت بوده را تولید می نماید.

در رابطه با لب های خود نیز می توانید با خرید بهترین رژ لب ها از این سایت اطمینان حاصل کنید که مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

لچیک تجربه زیبایی بدون دردسر و دغدغه را به شما هدیه خواهد داد. تمامی محصولات این برند با ماندگاری و دوام بالا تولید شده و از استانداردهای جهانی پیروی می‌کنند.

کشیدن خط چشم باید با توجه به فرم صورت و چشم های شما انجام بگیرد، برای آنکه بتوانید چشم های زیبا داشته باشید با به کارگیری بهترین خط چشم، فرم دهی به چشمانتان را آغاز کرده و با استفاده از یک مداد چشم ضد حساسیت سعی کنید آرایش آن را تکمیل کنید.

در آخر هم از ریمل استفاده نمایید تا بهترین نتیجه برایتان حاصل شود.

مداد چشم ضد حساسیت لچیک در ۲ نوع به تولید میرسد، یکی نوع کلاسیک و دیگری نوع بادوام. ماندگاری هر دو مطلوب است اما تفاوتشان در ضد آب بودن مداد چشم ضد حساسیت بادوام است.

مداد چشم ضد حساسیت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *