خط چشم لچیک, مداد چشم

تغییر حالت چشم ها به مداد چشم و خط چشم لچیک

بهترین خط چشم

چشم ها کانون گیرایی و جذابیت چهره ما هستند و خط چشم ها این کانون را بیشتر از پیش مورد توجه قرار می دهند.

خط چشم در پشت پلک و روی محله رویش مژه ها کشیده می‌شود و جذابیت ظاهری چهره را چند برابر می نمایند. فرم دهی چشم ها به عهده این وسیله آرایشی پرکاربرد و محبوب می باشد. شما می توانید حالت چشم های خود را مطابق با سلیقه و تغییرات مورد نیاز دستخوش تنوع کنید.

خط چشم ها در انواع ماژیکی و مویی وجود دارند. نوع دیگری نیز تحت عنوان مداد چشم تولید و عرضه می شود که این مداد چشم ها کاملا جامد بوده و هنگام کشیدن آن با خطای کمتری مواجه می شویم .

خط چشم های ماژیکی کاملا به صورت یک ماژیک اما با نوک تیز تر و باریک تر ساخته می شوند و شما می توانید پشت پلک تان را بدون توقف پوشش دهید. خطوط ایجاد شده می توانند ضخیم یا باریک باشند . شما باید میزان این ضخامت را با توجه به فرم و حالت چشم های خود مشخص نمایید. هرچه چشم‌ها درشت ‌تر باشند خط چشم های ضخیم تر بیشتر مناسب آنها بوده و هر چه چشم ها کوچک تر می شوند باید از نازک ترین و باریک ترین حالت خط چشم استفاده کرد.

بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم که ما می‌خواهیم آن را به شما معرفی کنیم و به شما اطمینان دهیم که هیچگاه همانند آن را پیدا نخواهید کرد خط چشم های برند لچیک و ساخت کشور آلمان میباشد.

مایعی که در ساخت این خط چشم کار رفته است بسیار سریع خشک می‌شود و به راحتی روی پوست شما می نشیند، لذا از غیرطبیعی شدن آن جلوگیری می نماید. شما می توانید با استفاده از مداد چشم ها لبه های داخلی چشم خود را نیز آرایش کنید البته باید بدانید که این نوع آرایش بیشتر مناسب افرادی با چشمانی درشت می باشد.

خط چشم ها باعث می شوند تا چشمان شما همانگونه ای فرم بگیرند که شما می‌خواهید، از این رو در گریم شخصیت های بازیگران سریال ها و فیلم ها نیز از این وسیله پرکاربرد بسیار استفاده می شود‌. چرا که می توان به وسیله خط چشم حالت چشم ها را شادتر یا غمگین تر به نظر رساند یا حتی خستگی آنها را افزایش یا کاهش داد.

تنها باید بدانید که فرم چشم های شما چگونه است و کدام خط چشم مناسب آن می باشد. برای مثال چشمهای گود رفته باید از نازک ترین نوع خط چشم و چشمهای برجسته از یک آرایش تیره و خط چشم ضخیم بهره ببرد.

برای کشیدن خط چشم نگاه تان را به پایین بیندازید و چشمانتان را در حالت نیمه باز قرار دهید. مراقب باشید تا هنگام کشیدن خط چشم تمرکزتان به هم نریزد و دست های تان را نلرزاند. اما اگر دچار خطا شدید می‌توانید با استفاده از یک گوش پاکن قبل از آنکه خط چشم‌ تان خشک شود قسمتهای اشتباه را پاک کنید. برای جلوگیری از ایجاد خطاهای بسیار می توانید از انواع ماژیکی خط چشم ها استفاده کنید. خط چشم های لچیک بهترین خط چشم های خود را در چهار نوع مجیک، براش، پرفکت و رویال عرضه می نماید.

شما مصرف کننده عزیز با توجه به نیاز خود می‌توانید هر یک از آنها را خرید و استفاده نمایید.

برای جلوگیری از لرزش چشم ها هنگام کشیدن خط چشم می توانید دهان خود را باز نگه دارید، این کار عضلات صورتتان را منقبض کرده و از لرزش آنها جلوگیری می کند. از این رو می توانید با دقت و تمرکز بیشتری به کشیدن خط چشم خود بپردازید.

بهترین خط چشم (خط چشم لچیک)خط چشمی است که علاوه بر ایجاد خطی زیبا در پشت پلک هایتان باعث به خطر افتادن سلامت آنها نشود. خط چشم های لچیک کاملا سازگار با پوست بوده و از ایجاد هر گونه حساسیت یا عفونت‌های چشمی جلوگیری می‌کند. این خط چشم به دلیل دارا بودن ترکیبات گیاهی و سالم حامی سلامت پوست و چشم های شما است.

بهترین مداد چشم (مداد چشم لچیک) از نظر کیفیت مواد به کار رفته در آن باید در بالا ترین درجه کیفی قرار داشته باشد. حتی چوبی که در ساخت مداد چشم شما به کار رفته باید مرغوب باشد، در غیر این صورت با تراشیدن آن در کوتاه ترین زمان تحلیل رفته تمام می شود. از این رو مجبوریم هزینه‌های زیادی را در این راه خرج کنیم. یک خط چشم خوب علاوه بر تمام ویژگی های فوق باید مقرون به صرفه نیز باشد.

خط چشم ها در انواع رنگی نیز تولید و عرضه می شوند که می توانند جایگزین خوبی برای سایه های پودری باشند، شما بانوان گرامی می توانید برای ایجاد هماهنگی میان رنگ لباس و آرایش خود از مداد های چشم رنگی استفاده نمایید. لچیک مدادهای رنگی خود را از شماره ۲۰۰ الی ۲۱۶ تولید و عرضه می نماید.

امیدواریم از استفاده از این برند محبوب نهایت رضایت را کسب نمایید.

بهترین مداد چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *