بهترین ریمل حجم دهنده, ریمل, ریمل حجم دهنده خوب, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

 تفاوت یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده اصل وبا نوع تقلبی آن

ریمل حجم دهنده خوب

تفاوت یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده اصل وبا نوع تقلبی آن

هنگام خرید لوازم آرایشی باید یک محصول اصل و اورجینال تهیه گردد . تفاوت اصل بودن یا غیر اصل بودن محصولات متنوع موجود در بازار به راحتی قابل تشخیص نیست و از روی ظاهر نمی توان تفکیک صددرصدی نسبت به آن ها انجام داد .

زیباسازی مژه ها معمولاً به وسیله ریمل انجام می‌شود، اگر چه اعمالی مثل اکستنشن مژه امروزه روی بورس آمده و برخی بانوان طرفدار انجام چنین روشهایی هستند اما آرایش کردن به وسیله یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده کارآمد، جای چنین روش پرخطر و پر ریسکی را گرفته و نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت . در بهترین حالت باید یک ریمل حجم دهنده خوب برای آرایش مژه انتخاب شود . پس اگر می‌خواهید محصولی درجه یک به دستتان برسد حتما برند مورد اطمینان خود را شناسایی کرده و سپس به انجام خریدی مطمئن بپردازید. یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده باید توانایی فرم دهی به مژه ها را داشته باشد و برای بلندتر شدن و پرپشت شدن آن ها نیز اتفاقات خوبی را رقم بزند .

در صورتی که قصد آرایش مژگان خود را دارید اول از همه باید در پی انتخاب محصولی خاص باشید، پس از تهیه بهترین گزینه آرایشی قطعاً زیباسازی مژه ها بدون هیچ دردسری به انجام خواهد رسید اما اگر یک محصول تقلبی را تهیه کنید هم زمان زیادی از شما گرفته شده و هم درگیری خاصی با آرایش این عضو خواهید داشت. مژه ها با یک محصول غیر استاندارد به راحتی دچار ریزش خواهند شد، این در حالی است که یک محصول آرایشی مناسب با برندی مطمئن ، نه تنها به ریزش آن ها ختم نشده بلکه به تقویت آن ها نیز می انجامد .

با خرید بهترین ریمل حجم دهنده می توان به زیباتر دیده شدن چشمها کمک کرد ، هر آنچه که باید در رابطه با یک ریمل حجم دهنده خوب بدانید در برند تولیدکننده آن خلاصه می شود ، درنتیجه باید ابتدا برندهای معتبر تولید کننده ابزار های آرایشی را شناسایی کنید . برای مثال لچیک یکی از گزینه های معتبری است که خرید تولیدات آن از طریق سایت لچیک می‌تواند برایتان گزینه مناسبی محسوب شود.

استفاده از ریمل حجم دهنده و بلند کننده لچیک حالت خاصی به مژه های شما بخشیده و زیبایی ظاهری چشمهایتان را افزایش خواهد داد . در رابطه با شمایل ظاهری این ریمل باید بگوییم که قسمت خارجی محفظه این ریمل به رنگ بنفش بوده و فرچه بسیار کارآمدی در محفظه این ریمل قرار داده شده که می‌توان با بیرون کشیدن آن مژه‌ها را آرایش کرد . ظاهرا این فرچه طوری ساخته شده که مژه ها به وسیله آن بلندتر دیده شده و پرپشت تر به نظر خواهند رسید . روی این برس دندانه های بسیار زیادی وجود دارد و طول و اندازه آن ها نیز متفاوت است . در قسمت نوک فرجه تراکم دندان ها بیشتر و طول آن ها کوتاه‌تر می‌باشد ‌ به وسیله این قسمت می توان آرایش های غلیظ تر را ایجاد کرد یا برای آرایش مژه های پلک پایین اقدام نمود . اگر می خواهید آرایش مژه هایتان یکدست و متعادل دیده شود و ظاهر طبیعی به چشم هایتان بخشیده شود ، با قسمت میانی فرچه از ریشه تا انتهای مژه را برس بکشید ، اما اگر می خواهید حجم بیشتری از ریمل بر روی تارهای مو قرار گرفته و چشم هایتان درشت تر دیده شود می توانید با نوک برس ، آرایش موها را به انجام برسانید . البته باید مراقب باشید که مژه ها به یکدیگر نچسبند ، استفاده از ریمل به مقدار زیاد طبیعی بودن چهره را از آن سلب می نماید . غیر طبیعی و مصنوعی دیده شدن چهره نیز احساس خوبی برای شما ایجاد نخواهد کرد پس تا حد امکان سعی کنید از متناسب ترین آرایش ها بهره گرفته و به اندازه از محصولات آرایشی استفاده کنید.

یک ریمل، در صورت استفاده غیرمتعارف باعث سنگینی پلک شده و برایتان خستگی ایجاد می کند، سعی کنید به اندازه از این محصول استفاده کرده و در صورتی که نیاز دارید چشم هایتان بزرگتر دیده شوند پلک پایین خود را نیز آرایش کنید اما اگر چشم های برجسته و درشت دارید زیبا سازی مژه های پلک پایین به وسیله ریمل اختیاری است و چندان توصیه نمی شود .

یکی دیگر از ویژگی‌های این ریمل این است که با بیرون کشیدن فرچه، مقدار متناسبی از ماده ریمل بر روی دندانه ها قرار خواهند گرفتک نیاز نیست که فرچه درون محفظه بالا و پایین کنید یا زیادی از حد بچرخانید ، تنها با بیرون کشیدن آن مقدار متناسبی از ریمل روی فرچه قرار گرفته و میتوانید مژه های خود را بدین وسیله آرایش کنیدگ پس از آرایش مژه های یک چشم مجدداً برس را درون محفظه نموده و خارج کنید، سپس به آرایش چشم دیگر بپردازید . در این حالت قرینگی آرایش ایجاد شده بیشتر به چشم خواهد خورد . در صورتی که نیاز به مصرف خط چشم دارید نیز قبل از مصرف ریمل به آن بپردازید و فراموش نکنید که مواد موجود در یک ریمل حجم دهنده خوب هر چقدر که سالم و با کیفیت باشد برای قسمت های داخلی چشم مناسب نیست پس باید از ورود این ترکیبات به داخل چشم جلوگیری شود .

مراقبت و محافظت از چشم ها یک امر طبیعی است که حتماً باید به آن پرداخته شود، استفاده از محصولات آرایشی سالم و بی عیب و نقص نیز یکی از راه های حفظ زیبایی و سلامت چشم محسوب می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *