رژ لب, مداد لب

تناسب بهترین رژلب با رنگ پوست

بهترین رژلب

انتخاب یک رژ لب خوب و مناسب کار سختی برای اکثر خانم ها محسوب می شود، این در حالی است که اگر بتوانید رنگ مناسب را برای پوست خود و متناسب با آرایش کلی چهره تان انتخاب نمایید ،می‌توانید زیبایی چهره تان را چند برابر کنید.

همانطور که قطعاً در بسیاری از فروشگاه های لوازم آرایشی مشاهده کرده اید رژ لب ها از تنوع بالای رنگی برخوردارند و این مسئله کار را برای خانمها کمی دشوار می‌کند. انتخاب یک رنگ خوب و مناسب با رنگ پوست ،لباس، چهره و با در نظر گرفتن دیگر پارامترها مسئله چندان آسانی نیست.

می‌توانیم از دیدگاهی حرفه‌ای به این قضیه نگاه کنیم. به مچ دستتان نگاهی بیندازید رگ های موجود در آن را بررسی کنید. اگر رنگ رگ های مچ دستتان بنفش یا آبی بود یعنی از تم رنگی سردی برخوردار هستید و باید از رنگ هدی مکمل آن یعنی رنگ های گرم استفاده کنید، در صورتی که رگ های دست تان متمایل به رنگ سبز بود یعنی اینکه ته رنگ پوست شما گرم میباشد و رنگ های سردتر تعادل بیشتری را در چهره تان ایجاد میکنند‌.

بعد از اطلاع پیدا کردن از رنگ پوست خود و تم رنگی آرایشی که برای آن مناسب است ،می توانید با خیالی آسوده رنگ مورد نظر را انتخاب و بدون تردید استفاده نمایید. در این صورت مطمئن خواهید بود که رنگ رژ و پوستتان با هم تناسب دارند.

افرادی که دارای پوست های روشن و سفید هستند باید از تناژ رنگی صورتی، هلویی یا گلبهی استفاده نمایند تا چهره شان از حالت رنگ پریدگی خارج شود، در مجموع رنگ های ملایم مناسب چهره های روشن هستند. اما اگر دوست دارید از یک رنگ جیغ تر استفاده کنید رنگ قرمز رنگ مناسبی برای شما می باشد.

اگر رنگ پوست شما سبزه و برنزه می باشد می توانید از رنگهای بنفش، جیگری،نارنجی و رنگ هایی که در تناژ رنگ قهوه ای می باشند استفاده نمایید، رنگ آجری و مسی نیز می تواند زیبایی بخش چهره شما باشد.

برای آن که از رنگ رژ لب مناسب با پوستتان،اطمینان نهایی را حاصل کنید می توانید ابتدا از تستر های موجود در مغازه استفاده کرده و رنگ مناسب را انتخاب نمایید ،سپس مناسبترین رنگ را خریداری کنید.

بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) و بهترین رژ لب، رژ لبی است که علاوه بر زیبا نشان دادن لب های شما بتواند رطوبت و نرمی سطح پوست لب هایتان را نیز حفظ کرده و از پوسته پوسته شدن و خشکی لب ها جلوگیری کند.

یک قانون کلی وجود دارد که هرچه رنگ پوست افراد روشن تر باشد رنگ های ملایم تر و هر چه رنگ پوست رو به تیرگی برود بهتر است از رنگ‌های پررنگ تر استفاده شود ،اما این یک قانون نهایی نیست چراکه سلیقه ی افراد مهم ترین گزینه در انتخاب یک رژ لب مناسب می باشد .پس سعی کنید سلیقه خود را نیز به کار گرفته و رنگی را برگزینید که حس بهتری به شما انتقال دهد.

اگرچه رنگ‌مناسب جزء بهترین گزینه های انتخاب یک روش لب مناسب است اما بهترین رژ لب ،رژ لبی است که علاوه بر زیبایی دارای کیفیت بالایی باشد و آسیبی به پوست یا شما وارد نکند. مداد لب بادوام

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *