ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

جادوی چشم با ریمل لچیک

ریمل لچیک

حتماً دقت کرده اید که تاثیر آرایش چشم تا چه میزان بر زیبایی کل صورت نقش دارد . اگر بتوانید چشم های تان را به خوبی آرایش کنید ، قطعاً نیمه بیشتری از راه را طی کرده اید و زیبایی چهره تان را تا حد زیادی به دست آورده اید . اگرچه تمامی عضو های صورت باید در حالتی مناسب و متعادل آرایش شوند تا زیبایی نهایی حاصل شود ، اما نقش چشم ها پررنگ تر از دیگر نقاط بوده و گیرایی و جذابیتی که چشم ها به چهره می بخشند ، قابل مقایسه با هیچ عضو دیگری نمی باشد . اگر فردی پوستی صاف و شفاف داشته باشد ، قطعاً می توان گفت که بستر مناسبی برای آرایش هر چه بهتر دیگر اعضای صورت فراهم شده و نتایج بهتری حاصل خواهد شد و دیگر آنکه زیبایی لب ها نیز کاملاً اثبات شده است و همه می دانند که جذابیت چهره یک خانم بستگی به زیبایی لب های او دارد . به همین دلیل است که رژ لب ها با تنوع رنگی بسیار بالایی به تولید رسیده اند . اگرچه تمامی اعضا نیاز به رسیدگی دارند و هم باید نسبت به مراقبت از آن ها تلاش نمود و هم در رابطه با آرایش آن ها باید از بهترین مواد آرایشی در قالبی مناسب استفاده کرد ، اما چشم ها همواره حرفی متفاوت برای گفتن دارند و زیبایی منحصر به فرد این عضو مهم بسیار بالاست . چشم ها ارتباط ما را با جهان اطرافمان برقرار می‌کنند و می‌توانند بیشترین تاثیر را در تحریک احساسات طرف مقابل مان بگذارند . از گذشته تاکنون حتی در شعرها و داستان های قدیمی نیز نسبت به شهلا بودن چشم یا زیبا بودن آن تاکید بسیاری شده است . این بدان معناست که همواره جذابیت چشم ها مسئله مشخصی بوده . در رابطه با مصرف لوازم آرایشی مرتبط با چشم نیز باید بگوییم که قدیمی‌ترین ابزار آرایشی احتمالا مربوط به همین عضو بوده است ، در گذشته مصریان و یونانیان اعتقاد داشتند که آرایش چشم می‌تواند اتفاقات ناگوار را از انسان دور کند و به همین دلیل بوده که مردها و زنان مختلفی طبق درجه اجتماعی زندگی‌شان به کشیدن خط چشم و آرایش چشم هایشان میپرداختند . امروزه ابزار آرایشی مختلفی برای زیبا سازی چشم ها به وجود آمده ، از انواع لنزهای رنگی گرفته تا خط چشم ، ریمل ، سایه و دیگر محصولات .

دلیل تمرکز بالایی که نسبت به این عضو صورت گرفته است نحوه برقراری ارتباط احساسی ، عقلی و درونی انسان با جهان اطراف به وسیله همین چشم ها می باشد . اگر میخواهید چهره تان را به بهترین شکل ممکن آرایش نماید لازم است که میزان جادوی چشم هایتان را در نظر بگیرید و با تمامی ابزار مورد نیاز و مناسبِ آرایشِ چشم ، این کار را به انجام برسانید . اگرچه جادوی چشم ها در جذب افراد یا تاثیرگذاری در سخن مان بسیار بالاست اما همین عضو مهم و بانفوذ از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل است که باید توجه کافی نسبت به این عضو به انجام رسیده و هنگام انتخاب مواد آرایشی نیز با کیفیت ترین آن ها را برای زیباسازی آن به کار برد . کشیدن خط چشم می‌تواند حالت دهی به چشم ها را بر عهده بگیرد و مطابق با نظر و سلیقه شخصی ما فرم مناسبی را به چشم ببخشد . از طرفی با استفاده از مداد چشم می‌توان در بزرگتر یا کوچکتر نشان دادن چشم ها ایفای نقش کرد . معمولاً افرادی که دوست دارند چشم هایشان کوچکتر به نظر برسد و تعادل بیشتری به خود بگیرد ، می توانند لبه های داخلی پلک شان را آرایش کنند و یا اگر فردی تمایل داشته باشد چشم هایش درشت تر به نظر برسد می‌تواند از یک مداد چشم برای کشیدن خط چشم بر روی پلک پایین کمک بگیرد . اما در نهایت به عقیده من جادوی چشم ها  زمانی به تکامل می رسد که از بهترین ریمل حجم دهنده ( ریمل لچیک ) استفاده شود . ریمل برای فرم دهی به مژه ها استفاده می شود و تاثیرات بسیار زیادی در زیبایی هر چه بیشتر آن دارد . به شرط آنکه از بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده ( ریمل لچیک ) استفاده شود و مژه ها در نظمی خاص و مرتب آراسته شوند . بهره گیری از بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) باعث میشود مژه ها در حالتی مشخص و اندازه معین شکل دهی شوند . اما در صورتی که ریمل شما فاقد کیفیت های لازم باشد نمی‌توان زیبایی مژه ها را تامین نمود . چرا که ممکن است با بهره گیری از آن مژه های تان به یکدیگر بچسبند یا حتی اگر اثرات سریع منفی نگذارد ، در دراز مدت با تحت تاثیر قرار دادن مژه ها در حالتی منفی شده و باعث ریزش آن ها بشود . در صورتی که بهترین ریمل حجم دهنده ( ریمل لچیک ) را به کار بگیرید مژه های تان با حالتی زیبا فرم دهی خواهند شد و در عین حال سلامتشان نیز حفظ می شود .

یک ریمل مناسب باید بتواند مانع ریزش مژه ها شود و در عین حال پس از آرایش نیز به حفظ حالت مژه ها به شکلی معین تا مدت زمان دلخواه شما کمک نماید . اگرچه ریمل ها در رنگ های مختلفی عرضه می شوند اما زمانی می توانید به زیبایی دست پیدا کنید که بهترین ریمل حجم دهنده خوب _ ریمل لچیک با رنگی کاملا مشکی و کیفیتی فوق العاده بالا را انتخاب نمایید . اگر به دنبال بهترین ها هستید توصیه می کنیم که حتما به سایت لچیک سر بزنید تا شاهد یکی از برترین ریمل ها باشید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *