لاک ناخن, لاک ناخن جدید

جدا کردن سریع ناخن کاشت

لاک ناخن جدید

جدا کردن سریع ناخن کاشت

برای آرایش ناخن ها هم می توان از لاک ناخن استفاده کرد و هم می توان از روش های جدید و امروزی مثل کاشت ناخن بهره گرفت اما به راستی کدام یک مناسب‌تر است ؟ جواب استفاده از لاک ناخن می باشد‌.

البته لاک ناخن جدید شما باید بر اساس معیارهای کیفیتی انتخاب شود یعنی محصولی مناسب و با کیفیت را انتخاب کنید تا آسیبی به سلامت ناخن هایتان وارد نشود. در صورت خرید یک لاک ناخن جدید با رنگ دلخواه می توانید آرایش ناخن هایتان را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید . اما اگر از روش کاشت ناخن برای دست هایتان استفاده کنید شاید دچار پشیمانی شده و شاهد آسیب‌هایی در روند سلامت ناخن هایتان باشید.

اگر ناخن های کاشته شده دارید و قصد جداسازی آن ها را کرده اید بهتر است از روش های خانگی استفاده کنید چرا که مراجعه به سالن های آرایشی گزینه خوبی نیست. در سالن ها معمولاً برای جداسازی ناخن ها از سوهان برقی استفاده میشود و روی ناخن توسط سوهان برقی به طور کامل تراشیده می‌شود. در این شرایط به بافت اصلی ناخن شما نیز صدمه وارد شده و سطح ناخنتان نازک و آسیب پذیر می شود به جای این کار می توانید خودتان در خانه اقدام به جداسازی ناخن ها به صورت کاملاً سریع نمایید.

برای این کار بهتر است از یک موچین استفاده کنید . موچین را بین ناخن اصلی و ناخن کاشته شده قرار داده و سعی کنید این قسمت را کمی جدا کنید . با ورود هوا به زیر ناخن کار شما راحت تر خواهد شد. پس از این کار از استون برای نرم کردن ناخن ها استفاده نمایید .

استون را درون ظرفی ریخته و مقداری آب گرم را در ظرفی جدا بریزید، حال ظرف استون را درون ظرف حاوی آب گرم قرار داده و اجازه دهید حرارت آب به استون نفوذ کند.

انگشتانتان را درون استون قرار داده و بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت صبر کنید‌. زمانی که ناخن ها نرم شده و قابل جداسازی باشند به راحتی می‌توانید از یک میله کوچک یا خلال دندان استفاده کرده و فضای بین ناخن کاشته شده و ناخن اصلی خود را پر کنید با کمی فشار و تکان دادنِ خلال دندان، ناخن به راحتی جدا خواهد شد.

کاشت ناخن برای خیلی از خانم‌ها پشیمانی به بار می‌آورد. به جای استفاده از این روش می توانید یک لاک ناخن جدید یا چند رنگ جدید مختلف را تهیه کنید و برای دیزاین دست هایتان از آن ها استفاده نمایید. لاک ناخن جدید شما باید بر اساس معیارهای کیفیتی انتخاب شده باشد به همین ترتیب می توانید لاک ناخن لچیک را انتخاب کنید که کیفیتی فوق العاده داشته و با بافت ناخن طبیعی شما سازگاری دارد. ماندگاری این محصول بسیار عالی بوده و با استفاده از آن زیبایی زیادی نصیبتان خواهد شد.  لچی‌ هدف زیبایی و سلامت را به یکباره برایتان محقق خواهد کرد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.