خط چشم لچیک, مداد چشم

خط چشم گربه ای

بهترین خط چشم

خط چشم گربه ای خاص

آیا تا به حال اصطلاح خط چشم گربه ای را شنیده اید؟ بانوان زیادی علاقه خاصی به کشیدن خط چشم گربه ای دارند و انواع مدل های خط چشم را بهترین راه برای زیبایی چشم‌ها می‌دانند، البته چنین نیز می باشد‌. با کشیدن یک خط چشم زیبا و منحصر به فرد می توانید حالت چشمانتان را همانگونه که مورد علاقه تان است تغییر دهید. اگر اصطلاح خط چشم های گربه ای را تا به حال نشنیده باشید باید بگوییم که انواع خط چشم های کشیده و دنباله دار که چشمان شما را خمارتر نشان می دهند همان خط چشم های گربه ای هستند. افرادی که دوست دارند چشمانشان حالت کشیده تری به خود بگیرد از خط چشم های دنباله دار استفاده می‌کنند. اگر امتداد خط چشمتان را بیشتر از حد معمول ادامه دهید چشم ‌هایتان کشیده تر دیده خواهند شد. برای به انجام رساندن هرچه بهتر این نوع آرایش می توانید مقدار ریمل بیشتری را در انتهای چشم تان به کار ببرید یا از چند مژه مصنوعی استفاده کرده و تارهای آن را در انتهای چشمتان بچسبانید. هرچه مقدار آرایش کار شده در انتهای چشم بیشتر باشد حالت چشم ها نیز کشیده تر خواهد بود. انواع مدل های خط چشم به راحتی قابل پیاده سازی هستند مهم نیست که سلیقه تان چه خط چشمی را می پسندد، در هر حال کشیدن خط چشم کار چندان سختی نیست و با کمی تمرین و یا حداقل نگاه کردن به چند ویدیو ساده میتوانید این کار را به خوبی یاد بگیرید. بهترین راه برای کشیدن خط چشم این است که در مکانی مناسب قرار داشته باشید و دستانتان را در محلی ثابت قرار دهید تا دچار لرزش نشوند.

خط چشم گربه ای

خط چشم گربه ای

بهترین خط چشم گربه ای خوب

همچنین می توانید دهانتان را کمی باز نگاه دارید تا از لرزش چشمانتان کاسته شود. همه چیز برای کشیدن خط چشم آماده خواهد بود اما نکته اینجاست که حتما باید بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم را تهیه کنید. همچنین مداد چشم ضد حساسیت شما باید مکمل انجام آرایش چشمتان باشد. یعنی بهتر است با تهیه یک مداد چشم ضد حساسیت قسمت هایی از چشم که نمی توان توسط خط چشم مایع آرایش نمود را در بر بگیرید.

مثلا آرایش لبه های داخلی چشم یا حتی کشیدن خط چشم برای پلک زیرین، قابل آرایش توسط انواع خط چشم های مایع نمی باشد، چرا که در صورت ورود مایع به داخل چشم ممکن است مشکلاتی برایتان به وجود بیاید. به همین دلیل است که اهمیت تهیه یک مداد چشم ضد حساسیت در کنار خرید بهترین خط چشم به شما توسیه میشود. حتما سعی کنید برای آرایش چشمانتان بهترین ابزار آرایشی را تهیه نمایید، در این راه می توانید برای دست یابی به بهترین ها نام لچیک رو به خاطر بسپارید.

مداد چشم ضد حساسیت

پست های مرتبط

1 نظر در “خط چشم گربه ای

  1. زهرا گفت:

    من با خط چشم لچیک خیلی راحت خط چشم گربه ای میکشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *