مداد ابرو

خود آرایی با مداد ابرو خوب

مداد ابرو خوب

خود آرایی یکی از مهارت های لازم برای هر بانویی است تا بتواند در مواقع ضروری و مورد نیاز چهره خود را به زیباترین شکل ممکن آرایش کند و از رفتن به آرایشگاه یا صرف هزینه های زیاد خودداری نماید .

قطعاً در هر زمان وقت لازم برای رفتن به آرایشگاه و انجام یک میکاپ ساده بر روی چهره تان را ندارید ، علاوه بر این رفتن به آرایشگاه هزینه هایی دارد که پرداخت آن نمی‌تواند در هر شرایطی امکان پذیر باشد . پس بهتر است تکنیک های خود آرایی را یاد گرفته با توجه به آن ها زیباترین چهره را برای خود ایجاد کنید .

زمان‌هایی که وقت کافی را نداشته و میخواهید تنها به انجام یک میکاپ ساده بپردازید تنها با استفاده از دو وسیله آرایشی ساده میتوانید این کار را به انجام برسانید . یک رژ لب و یک ریمل.

علاوه بر آن برای داشتن پوستی صاف به وسیله یک کرم پودر نیز می تواند به انجام برسد ، برای ایجاد یک آرایش ساده و انجام آن در مدت زمان کوتاه ابتدا با استفاده از کرم پودر مناسب پوست تان را آرایش کرده و سپس با استفاده از رژلب ، لب هایتان را آرایش کنید. برای آن که میان نیمکره بالایی و پایینی صورت تعادل ایجاد شود می‌توانید آرایش کوچکی برای چشم هایتان نیز انجام دهید . اگر چه خط چشم مناسب ترین گزینه است اما از آنجایی که زمان زیادی برای کشیدن خط چشم لازم است و شما زمان کافی را ندارید می‌توانید با استفاده از ریمل این هماهنگی و تعادل را به وجود آورید .

انجام یک آرایش کوتاه به همین صورت است اما در صورتی که از زمان کافی برخوردار اید و می خواهید آماده رفتن به یک مهمانی شوید می توانید قدم به قدم مراحل آرایش را پیش رفته و به خود آرایی چهره خود به بهترین نحو ممکن پردازید . برای این کار ابتدا با استفاده از یک کرم پریمیر یا مرطوب کننده پوست تان را پوشش داده و اجازه دهید تا این کرم به طور کامل جذب پوستتان شود . با استفاده از کرم های پریم منافذ پوستتان باز شده و آرایش به راحتی بر روی چهره‌تان می خوابد . از این رو چهره‌ طبیعی تر دیده شده و زیبایی بیشتری در انتظار شماست . علاوه بر این ماندگاری آرایش تان نیز تا حد مطلوبی افزایش پیدا می کند ، اما نکته اینجاست که  حداقل ۱۰ دقیقه نیاز دارید تا پوستتان کرم پودر یا مرطوب کننده را جذب کند و سپس باید آرایش تان را شروع کنید . برای آرایش چهره اولین قدم آراستن پوست می باشد برای آن که پوستتان صاف و یکدست شود می توانید با استفاده از کرم پودر به هدفتان برسید . کرم پودر تان را طوری انتخاب کنید که رنگ آن هماهنگ با پوست طبیعی چهره تان باشد ، با استفاده از آن سطح یک دست و صافی بر روی پوستتان ایجاد می شود اما در صورتی که عارضه هایی مانند آکنه یا کبودی بر روی پوستتان قرار دارد بهتر است با استفاده از کانسیلر های مناسب به محو کردن آن‌ها بپردازید . برای مثال برای محو کردن جوش از یک کانسیلر آبی بهره بگیرید و رنگ آن را خنثی کنید علاوه بر کرم پودر و کانسیلر برای ایجاد سایه روشن بر روی پوست میتوانید از کانتور های سفید و قهوه ای استفاده کنید . از یک کانتور قهوه ای بهره گرفته و گونه هایتان را مشخص نمایید ، همچنین اطراف بینی تان  را  تیره کنید تا فرم بهتری به خود بگیرد .

توجه داشته باشید که استفاده از یک کانتور سفید و روشن کردن قسمتهای زیرین چشم می‌تواند آرایش حرفه ای را برای شما ایجاد کند ، پس حتما این کار را انجام داده و برای نهایی کردن آرایش پوست تان با استفاده از یک پنکیک یا  فیکساتور پودری براقیت پوستتان را از آن بگیرید . برق زدن پوست باعث چرب دیده شدن سطح آن گشته و ممکن است آرایش نامناسبی را برایتان ایجاد کند.  پس سعی کنید همواره از یک پنکیک بهره بگیرید یا در صورتی که ابزار مورد نظر را در دسترس ندارید با استفاده از یک پد تمیز چربی های اضافی پوست تان را پاک کنید. از کشیدن پد بر روی پوست خودداری کرده و تنها با ضربات آرام این کار را به انجام برسانید . بعد از آرایش پوست مهمترین بخش چهره یعنی چشم ها نیاز به آرایش دارند . برای آرایش چشم ها ابتدا باید ابروهایتان را بیارایید آرایش ابروها زیرمجموعه‌ای از آرایش چشم محسوب شده و هر دو قسمت باید با یکدیگر هماهنگ آرایش شوند . برای تغییر شکل ظاهری ابروها باید از بهترین مداد ابرو بهره بگیرید . موداد ابرو شما باید از سلامت و کیفیت لازم برخوردار باشد تا این عضو مهم دچار ریزش نشده و یا نقاطی از آن خالی نشود. با استفاده از بهترین مداد ابرو ( مداد ابرو خوب _ بهترین مارک مداد ابرو ) فرم مناسب را برای ابرو هایتان ایجاد کرده و سپس به سراغ آرایش چشم هایتان بروید . در رابطه با آرایش چشم ها نیز بهتر است ابتدا سایه و سپس خط چشم را به کار بگیرید. در انتها نیز از ریمل استفاده کرده و آرایش چشم هایتان را تکمیل کنید .بعد از آرایش پوست و چشم نوبت به آرایش گونه ها و لبها می‌رسد. رنگ مورد نظر خود را برای رژگونه انتخاب کرده و با استفاده از شوت مخصوص این کار را به انجام برسانید. برای آرایش لب هایتان نیز دقت داشته باشید که رنگ رژ لب تان باید با پوستتان هماهنگ باشد. برای مثال اگر پوست روشنی دارید بهتر است از رنگ‌های ملایم  استفاده کرده و در شرایطی که پوست صورتتان تیره است از رنگ های پررنگ استفاده نمایید .

امیدواریم که بتوانید بهترین آرایش را بر روی چهره خود ایجاد کنید و بدون نیاز به آرایشگر به خود آرایی و افزایش زیبایی ظاهری خود بپردازید .

لوازم آرایشی _ مداد ابرو لچیک 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *