لاک ناخن, لوازم آرایشی

دانستنی های لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که چقدر طول می کشد تا ناخن ها بلند شوند ؟ یا آیا تا به حال به لکه های سفیدی که بر روی ناخن به وجود می آیند توجه نموده اید ؟ آیا به ذهنتان رسیده است که ممکن است ناخن ها حرفی برای زدن داشته باشند یا از سلامت درون بدنمان اطلاعاتی را در اختیار ما بگذارند ؟

باید بگوییم که ناخن های دست به طور ماهانه حدود ۳ الی سه و نیم میلیمتر رشد دارند ولی این عدد می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قابل تغییر باشد . ممکن است به دلیل برخی اتفاقات ناخوشایند مانند احساس استرس ، کمبود ویتامین ها یا آهن یا حتی اختلالات هورمونی رشد ناخن ها کاهش یافته و یا با انجام مراقبت‌های مناسب و تقویت ناخن ها به روند رشد آن ها کمک شود . سرعت رشد ناخن های پا نسبت به ناخن های دست کمتر است ، به همین دلیل است که در فواصل زمانی بیشتری به سراغ کوتاه کردن ناخن های پا می روید اما ناخن های دست در مدت زمان کمتری نیاز به اصلاح خواهند داشت ‌. کوتاه کردن ناخن ها می تواند با به کارگیری فرمی خاص صورت بگیرد . مثلاً می توانید ناخن هایتان را هلالی یا مربعی حالت دهی کنید . در این میان خانم ها دوست دارند دست های زیبا و آراسته و ناخن های مرتب داشته باشند ، با استفاده از حالت دهی به ناخن ها و بهره گیری از بهترین لاک ناخن جدید ( لاک ناخن ) میتوان این زیبایی را ایجاد نمود . جدا از مسئله زیبایی سلامت ناخن‌ها اهمیت بسیاری دارد . اگر دقت کرده باشید برخی لکه های سفید بر روی ناخن ظاهر می‌شوند که به طور رایجی مردم بر این باورند که کمبود کلسیم باعث این لکه ها می شود . در صورتیکه چنین نیست و وارد کردن ضربه به ماتریس ناخن باعث میشود که این لکه های سفید به وجود بیایند . این لکه ها معمولا خطری برای سلامت افراد نداشته‌ و نیاز نیست پیگیری شوند اما در صورتی که حجم آنها بیش از اندازه مقبول بود حتما باید برای اطمینان از اینکه ناخن ها قارچ نگرفته اند با پزشک مشورت نمود .

ناخن ها می توانند اطلاعات زیادی را از درون بدن به ما نمایش دهند ، به همین دلیل است که باید در رابطه با مراقبت از آن ها تلاش بسیاری صورت گیرد و حتما از بهترین لاک ناخن جدید برای آرایش آن استفاده  کرده و همچنین برای تقویت آن ها درمان های خانگی را به کار گرفت .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *