مداد ابرو

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت ” به آرا ایده آل سهند” که در سال ۱۳۸۸ بصورت سهامی خاص با مسولیت محدود تاسیس گردیده و اکنون با گذشت سالها فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت¬های برتر صنعت آرایشی کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی زیرساختهای سلامت کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه سلامت همگانی و مبارزه با اجناس بی کیفیت آرایشی، که دغدغه مسولان حوزه سلامت کشور می باشد، گام بردارد و در این راستا با اخذ تمامی مجوزهای بهداشتی اقدام به واردات محبوب ترین برندهای آرایشی از کشور آلمان و توزیع تمامی محصولات با برچسب سلامت سازمان غذا و دارو کشور می نماید.
با چنین رویکردی که تأمین نیازهای آرایشی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ماموریت یا محدوده کاری این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است :

ریمل حجم دهنده خوب

اهداف (خط مشی) شرکت

  • تامین یک محصول آرایشی کاملا ایمن و سالم مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا
  • سلامت و رضایت مصرف کننده
  • ارتباط مستقیم با مصرف کننده
  • ایجاد اعتماد متقابل بین مصرف کننده و شرکت
  • احترام به همه سلیقه ها، طرز فکر ها و فرهنگ ها
  • به روز رسانی و تکمیل محصولات همگام با بزرگان این صنعت

شرکت ” به آرا ایده آل سهند ” در حال حاضر با بیش از ۱۰۰ تنوع رنگی در زمینه محصولات آرایشی به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه محصولات آرایشی در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی این شرکت بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.
عزم و اراده مدیران این شرکت در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون ساخته و بیش از پیش، بخشی از دغدغه های مسولان حوزه سلامت کشور و بانوان این مرز¬ و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده و است اما هدف سلامت و رضایت بانوی ایرانی مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است …

بهزاد جعفری
مدیر عامل