بهترین ریمل حجم دهنده, ریمل, ریمل حجم دهنده خوب, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

درشت نشان دادن چشم ها با ریمل حجم دهنده و بلندکننده

ریمل حجم دهنده خوب

درشت نشان دادن چشم ها با ریمل حجم دهنده و بلندکننده

بی تردید یکی از تاثیر گذارترین اعضای چهره که برای زیبایی آن باید از لوازم آرایشی مناسب و بهترین طرح ها و مدل ها استفاده کرد ، چشم ها هستند .

چشم ها باید به شیوه مناسبی و به صورت قرینه و یکدست آرایش شوند تا چهره زیبا و متفاوت دیده شود . با استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب می توان مژه ها را فرم و حالت داد و با استفاده از یک خط چشم مناسب می توان حالت پلک را مشخص نمود . برای آنکه چهره بی حال و بی روح نداشته باشید باید از لوازم آرایشی استفاده نمایید و در این میان بهره‌گیری از یک ریمل مناسب و خط چشم خوب برای آرایش چشم ها و در کنار آن نیز بهره‌گیری از یک رژ لب خوشرنگ و زیبا اهمیت دارد ‌

در این مقاله می‌خواهیم بهترین ریمل حجم دهنده را به شما معرفی کنیم چرا که به وسیله یک ریمل می توان چشم ها را درشت تر نشان داد و ظاهر ویژه‌ای به آنها بخشید . برای زیباسازی چشم ها باید ابتدا از توناژ رنگی مناسبی استفاده شود . اگر قرار باشد از سایه های رنگی استفاده کنید بهتر است دیگر اعضای چهره‌تان نیز با همان رنگ تناسب داشته باشد یا حداقل رنگ لباستان با رنگ سایه پیاده سازی شده بر روی پلک تان متناسب باشد .

در صورت استفاده از یک سایه با رنگ روشن چشم‌ها درشت‌تر دیده خواهند شد، اگر قصد چنین کاری را دارید می توانید از سایه هایی با رنگ کرم یا گلبهی استفاده کنید . در مقابل برای کوچک تر دیده شدن چشم ها معمولا از رنگ‌های تیره استفاده می شود . سعی کنید این نکات آرایشی را رعایت فرمایید تا ظاهر بهتری برایتان ایجاد شود. برخی از افراد چشم هایشان ریز بوده و زیر چشم هایشان گود افتاده است برای آنکه این مشکل برطرف شود می‌توان از کانسیلری با رنگ مناسب برای روشن نمودن قسمتهای زیرین چشم استفاده نمود و از یک سایه رنگ روشن برای پشت پلک بهره گرفت . پس از آن نیز می‌توان از یک خط چشم برای کشیدن باریکترین ضخامت استفاده کرد در کنار مصرف خط چشم استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب نیز تاثیر کارتان را بهتر از هر زمان دیگری جلوه خواهد داد . در مواقعی که خودتان قرار به زیباسازی چهره داشته باشید می توانید مرحله به مرحله آرایش مناسبی را برای چشمها و دیگر اعضای صورت پیاده سازی کنید تا نتیجه مناسبی برایتان حاصل شود .

استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب اهمیت زیادی دارد پس باید ابتدا بشناسید که کدام برند بهترین گزینه را تولید نموده . بهترین ریمل حجم دهنده لچیک نام داشته و در سایت این مجموعه عرضه گردیده اگر قصد خرید یک ریمل منحصر به فرد را دارید بی‌تردید استفاده از تولیدات کمپانی لچیک برایتان مناسب و ایده آل خواهد بود . با خرید ریمل حجم دهنده و بلند کننده این مجموعه مژه هایتان زیباتر از هر زمان دیگری آرایش شده و باعث بزرگ جلوه کردن چشم هایتان می گردد.

برای درشت تر جلوه دادن چشم ها آرایش ها و تکنیک های ویژه ای وجود دارد که یکی از مهمترین آنها استفاده از خط چشم و ریمل است . برای کشیدن خط چشم باید از ضخامت بسیار کم استفاده شده و این عمل برای هر دو پلک بالا و پایین به انجام برسد . پس از کشیدن خط چشم بر روی پلک بالا لازم به کشیدن خطی موازی با محل رویش مژه های پلک پایین نیز احساس می شود البته باید دقت کنید که انتهایی ترین قسمت چشم کاملا باز باشد . یعنی خط چشم پایین و بالا به یکدیگر نچسبند ، در عوض می توانید خط چشم پلک بالای خود را به سمت ابروها حالت دهید. هر چه  کشیدگی بیشتر باشد چشم ها جذاب تر و سن افراد کمتر دیده خواهد شد.

با استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب نیز می‌توان زیبایی چشم‌ها را تکمیل کرد اگر ریمل بزنید مژه هایتان حالت خاصی گرفته و بلندتر و پرحجم تر به نظر خواهند رسید . حال اگر این ریمل روی مژه های پلک پایینی اعمال شود چشم ها باز تر دیده خواهند شد به همین ترتیب حالت درشت تری به خود گرفته و جذاب تر به نظر خواهند رسید . می‌توان از بهترین ریمل حجم دهنده با نام لچیک استفاده کرد تا آسیبی به چشم و مژه وارد نشود. استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب در زیبایی چهره شما تاثیر بسزایی خواهد داشت پس سعی کنید برترین گزینه آرایشی را انتخاب کرده و در مصرف آن نیز به اندازه کافی دقت کنید. ریمل نباید بیش از حد اعمال شود اگر مژه ها زیادی از حد سنگین شوند چشم خسته شده و چهره نیز بی حال و کسل دیده می شود . سعی کنید به اندازه ریمل بزنید و حتماً ریمل خود را به طور شخصی مصرف کنید .

ریمل حجم دهنده و بلند کننده لچیک طول و حجم مژه هایتان را افزایش داده و اجازه نمی‌دهد که تارهای مو به یکدیگر بچسبند، بدین ترتیب نظم خاص و ویژه‌ای به چهره بخشیده خواهد شد. پس از آرایش چشم ها استفاده از یک رژ لب خوب و زیبا اهمیت زیادی دارد . اگر رژلب شما با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد چهره تان با نشاط بیشتری همراه خواهد شد سعی کنید یک ریمل حجم دهنده خوب و با کیفیت را تهیه نموده و در کنار آن نیز رژلبی با رنگ مناسب را خریداری کنید . در مواقعی که زمان کافی برای آرایش ندارید یا نیازی به انجام آرایش های مفصلی نیست تنها با این ۲ وسیله آرایشی می توان چشم ها و لب ها را زیبا سازی نمود تا یک آرایش لایت و ساده در کمترین زمان ممکن ایجاد شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *