خط چشم لچیک, مداد چشم

دقت و حساسیت در کشیدن خط چشم

بهترین مداد چشم

کشیدن خط چشم یکی از بخش های نامتعارف آرایش شما محسوب می شود .شاید برای شما سوال باشد که بدانید بهترین خط چشم چه ویژگی هایی را باید برای تازه کاران داشته باشد؟ آیا تازه کاران می توانند از این لوازم آرایشی به خوبی استفاده کنند؟ آیا خطوط طبیعی چشم به اندازه کافی زیبایی طبیعی ندارد که بخواهیم از خط چشم و یا مداد چشم استفاده کنیم؟ در جواب باید گفت که اگرچه صورتهای زیبا بدون آرایش نیز زیبا هستند ما زمانی که آرایش می کنید هرچند خیلی کم باشد خط چشم یکی از گزینه های ضروری به حساب می آید چرا که چشم ها پررنگ ترین نقش را در جلوه ظاهری ما دارند، و اگر صورت ما آرایش داشته باشد اما چشمانمان بدون هیچ رنگ و طرحی باقی بماند بی روحی و خستگی خاصی به ظاهر ما می بخشد. گاهی اوقات یک خط کوچک و مستقیم می تواند چنان جلوه ای به ظاهر شما دهد که شما فوق العاده تر از همیشه به نظر برسید.

بهترین خط چشم

همانطور که خط چشم اهمیت زیادی در آرایش شما دارد، به همان اندازه نیز نیازمند دقت و حساسیت چه در خرید آن و چه در کشیدن آن دارید. سعی کنید برای خرید خط چشم از بهترین نوع خط چشم و مداد چشم استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خط چشم لچیک است. نکاتی که هنگام کشیدن خط چشم باید رعایت شود عبارت است از:

اول باید انتخاب کنید که می خواهید از چه نوع خط چشمی استفاده کنید جامد یا مایع!

دوم اینکه سعی کنید رنگ درست را انتخاب کنید، نیاز نیست حتما از رنگ کلاسیک مشکی برای آرایش خود استفاده کنید. مدادهای زیادی در رنگهای مختلف وجود دارند که بهتر است اگر مهارت خاصی در کشیدن خط چشم ندارید از رنگهای روشن تر استفاده کنید بهترین مداد چشم برای تمرین کشیدن خط روی پلک ها مداد چشم طوسی می باشد، زیرا به خاطر رنگ ملایم خود از کثیف کاری بیش از حد یا سیاهی غیر حرفه ای دور چشم کاسته و اگر به اشتباه خطی را بکشید به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی آن را پاک کنید.

سومین نکته استفاده از یک آینه بزرگ نما برای بالا بردن دقت و حساسیت برای رسم خط چشم میباشد، نکته دیگر آن است که هنگام کشیدن خط چشم پوست بالای پلک خود را با دست بکشید تا بتوانید خط را روی پوست صاف رسم کنید.

وقتی شروع به کشیدن خط چشم می کنید توجه داشته باشید که خط شما باید نزدیکترین موقعیت را نسبت به محل رویش مژه هایتان داشته باشد، و هیچ فاصله ‌ای بین پلک ها و خط چشم منطقی نیست.

نکته ی دیگر آن است که از ساده‌ترین و باریک ترین خط برای کشیدن خط چشم خود استفاده کنید. بهترین خط چشم خط چشمی است که توجه بیش از حد را جلب نکند و در عین سادگی زیبایی خاصی به چهره شما ببخشد.

برای جلوگیری از به وجود آمدن خطا در کشیدن خط چشم شما می توانید ابتدا با استفاده از یک مداد چشم مسیری که قرار است روی آن خط بکشید را نقطه گذاری کنید و سپس با استفاده از خط چشم مایع نقطه ها را به یکدیگر وصل کنید.

رنگ های مختلف خط چشم می توانند جایگزین سایه شوند و حتی زیبایی بیشتری نسبت به سایه پودری به چهره ما ببخشند. در برند لچیک مداد چشم های شماره ۲۰۰ الی ۲۱۶ مخصوص رنگ های روشن تهیه شده است.

بهترین خط چشم خط چشمی است که خیلی زود خشک شود، به هر حال بعد از کشیدن خط چشم برای چند ثانیه چشمان خود را بسته نگه دارید تا خط چشم خشک شود و از پخش شدن جلوگیری شود.

استفاده از کرم پریمیر قبل از کشیدن خط چشم می‌تواند به ماندگاری بیشتر خط چشم شما کمک کند، همچنین می توانید قبل از استفاده از خط چشم ظرف آن را تکان دهید تا در صورت ته نشینی همه مواد با یکدیگر ترکیب شوند.

اگر هنگام رسم خط چشم خطا کردید با استفاده از یک گوش پاک کن یا یک پنبه کوچک محل اشتباه را پاک کنید، نیاز نیست کل خط چشمتان پاک شود زیرا اطراف چشم سیاهی به جا می گذارد که تمیزی کار شما را از بین میبرد. فقط دقت داشته باشید که اشتباه شما باید در همان ثانیه اول پاک شود چرا که اگر خط چشم خشک شود به سختی می‌توان آن را پاک کرد.

بسیاری از افراد چشمان بسیار حساس و آسیب پذیری دارند به همین منظور باید نهایت دقت را در انتخاب محصول درست داشته باشند، خط چشم های لچیک یکی از بهترین خط چشم هایی می باشد که فی الواقع می تواند سلامت چشمان شما را در نظر گرفته و از آسیب رسیدن یا قرمز شدن چشم شما جلوگیری کند. پس اگر سلامت چشم شما علاوه بر زیبایی آنها برایتان اهمیت دارد به سلامت محصول توجه داشته باشید، همینطور به تاریخ انقضای روی محصولات بسیار دقت کنید چون استفاده از مواد آرایشی تاریخ گذشته به خصوص برای چشم ها خسارات جبران ناپذیری را به همراه دارد.

نکته دیگر آن است که اگر از لنز چشم استفاده میکنید حتما مواظب باشید تا مایع خط چشم داخل چشم نرود، زیرا ممکن است باعث عفونت های شدید چشمی شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *