رژ لب, مداد لب

راهنمای خرید بهترین رژ لب و مداد لب

بهترین رژ لب

اینجا میخواهیم در مورد راهنمایی خرید بهترین رژ لب و بهترین مداد لب وآرایش آنها به نکاتی بپردازیم .
شما ابتدا برای خرید بهترین رژ لب ( بهترین رژ لب مدادی ) و بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) برچسب اصالت کالا را چک کنید تا محصولی که میخرید تقلبی نباشد و باعث بیماری پوستی یا سرطان نشود . فرمولاسیون بیشتر رژ لب و مداد لب ها دارای سرب و پارابن میباشد که کاملا سرطان زا و همچنین باعث بیماری های کلیوی و قلب میشود . البته یادتان نرود شما جنس تقلبی میخرید ولی به همان قیمت اصل برند مورد نظر!
پس به همین دلیل هست همیشه محصول را چک کرده که برچسب اصالت بروی رژ لب و مداد لب باشد و حتی برای اطمینان بیشتر کد برچسب را به شماره روی برچسب ارسال کنید تا از اصل و با کیفیت بودم محصول مطمئن شوید.
درصورتیکه که از اصل بودن آن اطمینان داشتید فرمولاسیون رژ لب و مداد را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید سلامتی شما رابه خطر نمی اندازد. پس بعد از اصل بودن کالا باید از فرمولاسیون کالا اطلاع داشته باشید تا از مواد معدنی مضر و پارابن و سرب استفاده نشده باشد . ایده آل میباشد بهترین رژ لب و بهترین مداد لب دارای ویتامین ها به خصوص ویتامین
E و روغن جوجوبا باشد  که مانع پیری زودرس میشود و پوست لب های شما را نرم کرده و باعث رطوبت لب ها میشود تا لب های شما را خشک و پوسته پوسته نکند .

بهترین رژ لب

بهترین رژ لب

پس مرحله بعد برای خرید بهترین رژ لب و بهترین مداد لب چک کردن آن از لحاظ خشک نکردن لب ها و پوسته پوسته و ترک نشدن لب های شما میباشد.
که همانطور گفتیم ایده آل رژ لب و مداد لب بعد از کشیدن بروی لب علاوه بر اینکه لب را خشک نکند، لب را نرم و مرطوب کند.
بهترین رژ لب و مداد لب باید فوق العاده نرم و راحت کشیده شود. به دلیل اینکه برای ماندگاری رژ ها شما ابتدا مداد لبی را که همرنگ رژ شما یا هماهنگ با رنگ رژ شما میباشد بر
روی کل لب بکشید و بعد ان رژ را بزنید.
اگر میخواهید لب های شما برجسته شود باید خط لب را در حاشیه بیرونی لب بکشید و برای کوچک کردن لب ها ابتدا کردم به دور لب و حاشیه لب بزنید و خط لب را در حاشیه درونی لب ها بکشید.

مورد رنگ های متنوع رژ لب ها و مداد لب ها ( خط لب ها ) میباشد ، این تنوع ویژگی مهمی در انتخاب هر رژ میباشد که مطابق با آرایش و ست لباس شما شود.
برند لچیک توانسته تمامی ویژگی های بهترین رژ لب و بهترین مداد لب و مداد لب بادوام را داشته باشد تا بتوانید انتخابی مطمئن بکنید

رژ لب لچیک ( رژ لب مدادی لچیک )_ مداد لب لچیک

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “راهنمای خرید بهترین رژ لب و مداد لب

  1. تارا گفت:

    رژ لب مدادی لچیک‌ به خاطر نرم و خشک نکردن لب عالیه که کاملا مخملی خیلی راضیم، بهترین رژ‌لب

  2. مهسا صادقی گفت:

    من از رژ لب لچیک خیلی راضیم عالیه ، میشه گفت بهترین رژ لب ، قبلا هم از مداد لب لچیک استفاده میکردم که اونم عالیه خیلی هم نرمه

  3. سوده گفت:

    ممنون که مداد لب بادوام لچیک رو معرفی کردین من استفاده کردم خیلی راضیم ، رژ لب هاشم استفاده میکنم عالین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *