ریمل, ریمل لچیک

راه هایی برای پرپشت شدن و تقویت مژه ها

ریمل حجم دهنده خوب

مژه ها به زیبایی هرچه بیشتر چشم ها کمک میکنند . اگر به طور طبیعی مژه های بلندی ندارید یا به دلیل شرایط نامناسب  زیبایی مژه هایتان از دست رفته است ، می توانید با چند فرمول ساده به برگشت و پرپشت تر شدن آن ها کمک کنید .

با ما باشید و ترفندهای زیر را انجام داده و نتایج حاصل را مشاهده نمایید .

روغن های متعددی وجود دارد که رشد مو را افزایش می دهد از آنجایی که پیاز مو کاملا مشابه با پیاز موجود در زیر تارهای مژه است می‌توان آن ها را برای مژه ها نیز به کار برد. تنها کافیست تا مراقب باشید مایع و روغن اضافی وارد چشم‌هایتان نشود .

یکی از بهترین درمان های خانگی که برای افزایش ضخامت و طول مژه ها به کار می رود استفاده از روغن کرچک است .  روغن کرچک یک محرک بسیار قوی بوده و باعث تحریک پیاز مو می‌شود . بدین ترتیب رشد مو را افزایش داده و در تقویت آن نیز نقش بسزایی دارد. این روغن از بذر دانه لوبیا گرفته شده و به عنوان یکی از بهترین تقویت کننده ها برای مژه به کار گرفته می شود. فولیکول مو نیاز به تغذیه و محافظت دارد ، با استفاده از این روغن می توانید مواد مغذی مورد نیاز این فولیکول را تامین کرده و به رشد و استحکام مژه های تان کمک کنید .

این روغن از گذشته تاکنون چنین کاربردی داشته و طبق نوشته ها و اسناد موجود در مصر باستان نیز از این روغن به عنوان پماد برای جلوگیری از رشد عفونت ها و قارچ های موجود روی پلک و چشم از آن بهره گرفته می شده است. بدین ترتیب از ریزش مژه ها جلوگیری کرده و استحکام شان را افزایش می داده .

استفاده از روغن کرچک و همچنین روغن های دیگر می تواند به وسیله یک پنبه یا برس تمیز صورت گیرد. پنبه را به روغن آغشته کرده و سعی کنید دقیقاً بر روی مژه ها بزنید. البته بهترین راه استفاده از یک فرچه تمیز است . مثلاً می‌توانید فرچه شسته شده و تمیز ریملی را که تمام شده است به کار گرفته و با استفاده از آن روغن را بر روی تمامی نقاط مژه ماساژ دهید . پخش شدن یکنواخت روغن بخش مهمی از کار شماست. با دقت این کار را انجام دهید و از نفوذ روغن به داخل چشم جلوگیری نمایید. بهترین زمان برای استفاده از این روغن ها قبل از رفتن به رختخواب است .  بعد از بیدار شدن نیز می‌توانید با آب خنک چشم هایتان را شسته و خشک کنید. این کار را چندین بار تکرار نمایید تا زمانی که به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید .

برای اثر بخشی هر چه بیشتر می‌توانید از ژل آلوئه ورا و ترکیب آن با روغن کرچک بهره بگیرید . این ترکیب را با استفاده از فرچه گفته شده بر روی مژه ها قرار داده و اجازه دهید در طول شب بر روی مژه های تان بماند و صبح  آب کشی کنید .

بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که یک الی سه ماه از روی این کار گذشته باشد ، استفاده مداوم از این مواد در طول مدت درمان بسیار تاثیر گذار بوده و نتیجه مورد نظر را برای شما پدیدار خواهد کرد .

روغن دیگری که برای این منظور به کار می رود و باعث ضخیم تر شدن هرچه بیشتر تارهای مژه می گردد ، روغن زیتون است . روغن زیتون برای افزایش ضخامت موها بسیار مفید بوده و اثربخشی فوق‌العاده‌ای دارد. برای مژه ها نیز همین اثر را داشته و در کمترین زمان می‌تواند بهترین و مطلوب ترین نتیجه را برایتان حاصل کند .

قبل از استفاده از روغن زیتون بهتر است تا کمی آن را گرم کنید . البته به وسیله گرمای غیر مستقیم   مثلا می توانید برای چند ثانیه آن را روی بخار حاصل از کتری قرار دهید یا روی شوفاژ بگذارید. سپس آن را قبل از خواب استفاده کرده و و پس از بیدار شدن به آبکشی مژه‌ها بپردازید . بهترین نتیجه پس از دوماه حاصل شده و در طول این مدت باید به طور روزانه از این روغن استفاده نمایید .

ژل آلوئه ورا به تنهایی نیز می تواند موثر و مفید واقع شود. اگر مژه‌هایتان دچار ریزش هستند به سادگی میتوانید با استفاده از این ژل جلوی ریزش مژه‌ها را گرفته و به رشد مجدد آن ها در سریعترین زمان ممکن کمک کنید .

اگرچه استفاده از روغن های گفته شده کمک بسیاری به استحکام ، رشد و هرچه زیباتر شدن مژه ها می نماید اما اگر موارد فوق را در دسترس ندارید نیز می‌توانید با شانه کردن روزمره مژه ها به فرم دهی بهتر آنها و رشد بیشتر شان کمک کنید.

علاوه بر موارد مراقبتی استفاده از لوازم آرایشی معتبر و با کیفیت نیز تاثیر بسیاری در حفظ سلامت مژه ها دارد . سعی کنید از بهترین ریمل حجم دهنده استفاده کرده و در صورتی که قصد آرایش کردن مژه هایتان را دارید از ریملی با کیفیت و مرغوبیت مطلوب بهره بگیرید. بهترین ریمل حجم دهنده ریمل لچیک بوده که به دلیل ویتامینه بودن مواد موجود در آن رشد مژه هایتان را افزایش داده و استحکام آنها را چند برابر می نماید .

ریمل لچیک ( بهترین ریمل ) از مواد سالم و گیاهی تشکیل شده است لذا مژه هایتان را دچار ریزش نکرده و نه تنها زیبایی بخش چشمان شما خواهد بود ، بلکه وظیفه مراقبت و حفظ سلامت آنها را نیز بر عهده دارد . شما عزیزان می توانید این ریمل منحصر به فرد را از بخش فروش این سایت تهیه و خریداری نمایید .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *