ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

رشد مژه ها و ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

رشد مژه ها نسبت به موهای سر کمی کندتر است . در صورتی که یک یا دو عدد مژه بر روی گونه انسان افتاده باشند نمی‌توان گفت که این اتفاق بسیار ناخوشایند و آزاردهنده بوده اما اگر روزانه شاهد چنین اتفاقی باشید ، یا تعداد تارهای ریخته شده بیشتر باشند ممکن است نگرانی نسبت به کم شدن مژه های تان ذهن شما را درگیر کند . تعداد مژه هایی که بر روی پلک بالا وجود دارند به طور معمول ۹۰ الی ۱۵۰ عدد تار می باشد و حدود ۸۰ تار دیگر بر روی پلک پایین قرار دارد . موی بدن افراد در هر ناحیه با توجه به شرایط سنی او در میزان خاصی رشد میکند و ممکن است عواملی در روند رشد آن تاثیر گذار باشند که مهمترین آنها سن و سال است . هر چه سن افراد بیشتر شود روند رشد مژه ها ی آن ها نیز تند تر خواهد شد ‌.
برای رشد ۱۰ میلیمتری مژه بین ۳۰ تا ۴۵ روز زمان نیاز است . اما زمانیکه با افزایش سن رشد مژه ها کند شده یا متوقف می شوند ممکن است برای رسیدن به یک مژه ۱۰ میلی متری بیش از ۱۰۰ روز زمان نیاز باشد . به دلیل جایگزینی طولانی مدت مژه ها باید در مراقبت از آن ها دقت بسیاری به خرج دهید . حتما سعی کنید با استفاده از روغن زیتون یا فندق به طور روزانه مژه های تان را شانه بزنید و برای آرایش آن ها نیز از بهترین ریمل حجم دهنده خوب  با برندی معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید . در بهترین حالت ممکن بهتر است از انجام کاشت مژه خودداری کرده و برای دستیابی به مژه های پرپشت روش استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب را جایگزین نمایید .

ریمل لچیک

ریمل لچیک

عوارض انجام کاشت مژه یا اکستنشن آن در دفعات متعدد بسیار بالا بوده و باعث آسیب دیدن ریشه مژه می گردد . چرا که هنگام انجام چنین اعمالی مژه های مصنوعی به تار اصلی مژه شما چسبیده می‌شوند و به دلیل وزن زیادی که مژه باید تحمل کند ، پس از مدتی دچار آسیب شده و ممکن است به راحتی کنده شود . اگرچه کاشت مژه می تواند برای مدتی ظاهر شما را زیبا نگه دارد اما قطعاً برایتان پشیمانی به بار خواهد آورد . چرا که ریزش مژه ها را به دنبال خواهد داشت . حتماً سعی کنید زیبا سازی چشم هایتان را با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده انجام دهید تا دچار پشیمان نشوید  .

بهترین ریمل _ ریمل لچیک

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *