لاک ناخن, لاک ناخن جدید

رفع شکنندگی ناخن

لاک ناخن جدید

رفع شکنندگی ناخن

عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند باعث آسیب دیدن ناخن ها و افزایش میزان شکنندگی آنها شوند. راه‌های زیادی نیز برای درمان آن ها وجود دارد . مصرف برخی داروهای شیمیایی، کمبود برخی ویتامین ها در بدن ، استفاده از لاک ناخن در قالب محصولات شیمیایی و غیر استاندارد، کم کاری تیروئید یا برخی مشکلات پوستی مثل قارچ می‌توانند از عوامل آسیب دیدن ناخن باشند . برای رفع این مشکل حتماً باید مجموعه راهکارهایی را امتحان کنید تا سلامت دوباره ناخن هایتان بازگردانده شود .

درمان های خانگی:

روغن نارگیل

استفاده از روغن نارگیل برای درمان شکنندگی ناخن راهی بسیار مفید است . این روغن حاوی چربی‌های اشباع شده سالمی است که به عنوان یک مرطوب کننده مناسب می‌توان از آن بهره گرفت . با گرم کردن مقداری از روغن نارگیل و ماساژ دادن ناخن ها توسط آن می‌توانید شاهد بهبود روند رشد و سلامت ناخن هایتان باشید . هنگام استفاده از این روش برای درمان از لاک ناخن استفاده نکرده و اجازه دهید سلامت ناخن هایتان به طور کامل باز گردانده شود. پس از آن می توانید یک لاک ناخن جدید که دارای تمامی کیفیت ها و استانداردهای مورد نیاز باشد را تهیه کنید .

سرکه سیب

سرکه سیب نیز یکی از روش های خوب برای تامین ویتامین ، منیزیم و کلسیم مورد نیاز برای ناخن ها ست ‌. استفاده از سرکه سیب باعث می‌شود تا عفونت‌ها و بیماری‌های موجود در این ناحیه از بین برود . بدین ترتیب میتوانید مقداری آب و به همان اندازه سرکه سیب را با یکدیگر مخلوط کنید و ناخن‌هایتان را در آن قرار دهید، ۵ دقیقه زمان کافیست تا ناخن ها به خوبی خیس بخورند . در صورت انجام روزانه این کار روند درمانی شما سریعتر به انجام خواهد رسید.

آب لیمو

آب لیمو نیز از میزان شکنندگی ناخن هایتان خواهد کاست، اگر از لاک ناخن به مقدار زیاد استفاده نموده باشید حتما می دانید که شفافیت ناخن ها تحت تاثیر ترکیبات شیمیایی موجود در آن از بین خواهد رفت . برای آنکه مجدداً با این مشکل مواجه نشوید اولاً باید به فکر تهیه لاک ناخن جدید با کیفیت عالی باشید و دوم اینکه می توانید از آبلیمو برای ترمیم ناخن هایتان استفاده کنید . ۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون و مقداری آب لیموی تازه را با یکدیگر مخلوط کرده و در مایکروفر گرم کنید. هر شب قبل از خوابیدن این کار را انجام داده و ناخن‌هایتان را درون محلول گفته شده قرار دهید سپس دستکش بپوشید و اجازه دهید تا صبح ناخنها تحت تاثیر این ترکیب ترمیم شوند .

لاک ناخن لچیک

برای آنکه هیچ ماده شیمیایی با ناخن‌هایتان تماس نداشته باشد می‌توانید لاک ناخن لچیک را برای آرایش دست هایتان برگزینید . این لاک ناخن درجه یک فاقد ترکیبات مضر و نگهدارنده بوده همچنین تنوع رنگی خوبی دارد و با کیفیتی خوبی که دارد ماندگاری خوبی را نیز برایتان به ارمغان می آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *