لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

رنگ ابرو و مداد ابرو

مداد ابرو

رنگ ابرو و مداد ابرو

برای آرایش چشم ها باید از کجا شروع کنید آیا می دانید که چگونه باید این کار را انجام داده و یک حالت زیبا و مناسب را پشت پلک تان ایجاد کنید ؟ اول باید دسته بندی رنگ های مورد نیازتان را مشخص کنید آیا رنگ چشم شما روشن است یا تیره ؟ علاوه بر سایه و خط چشمی که استفاده می کنید باید رنگ مناسب مداد ابرو را نیز برگزیده و البته از محصولی سالم و با کیفیت نیز بهره بگیرید . برای آرایش چشم ها حتماً باید ابروهایتان را نیز مد نظر داشته باشید و آنها را به بهترین حالت ممکن زیبا سازی نمایید برای آرایش ابروها باید با استفاده از یک مداد ابروی سالم که کیفیت بالایی داشته باشد این کار را به انجام برسانید . مداد ابرو لچیک یک گزینه مناسب برای شما عزیزان به حساب می‌آید و پس از آنکه به انتخاب رنگ مناسب پرداخته و ابروهایتان را با یک رنگ مناسب ابرو با تغییر دلخواه تان همراه نمودید حال باید مطابق با رنگ تارهای ابرو از یک مداد ابروی متناسب نیز بهره بگیرید . اگر قصدتان این است که ابروهایتان قهوه ای روشن باشد بهتر است پشت پلک تان را با یک سایه دودی آرایش کنید . روشن بودن ابروها زیبایی زیادی برای چهره افراد ایجاد می کند اما اگر پوست بسیار سفیدی دارید توصیه می نماییم که ابروهایتان را قهوه‌ای نکنید چرا که ممکن است چهره ای بی روح و غیر متعارف برایتان ایجاد شود . بهترین رنگ برای آرایش چشم متناسب با ظاهر افرادی با ابروهای قهوه ای روشن بهره گیری از ترکیب رنگ های قهوه ای و دودی در انتهایی ترین نقطه چشم است . رنگ پلکتان می تواند هماهنگ با رنگ آرایش ابروهایتان نباشد اما برای کشیدن خط چشم بهتر است به مدل ابرو ها توجه کنید . اگر ابروهایتان را بلند و پهن آرایش کرده اید بهتر است خط چشم تان کمی باریک و کوتاه باشد . در مقابل اگر ابروهای باریک دارید بهتر است کمی خط چشم تان را ضخیم تر بکشید . تکامل آرایشی به معنای ایجاد یک زیبایی مکمل بین تمامی اعضای چهره می باشد . برای ایجاد یک آرایش حرفه ای پشت پرده بهتر است . قسمت داخلی چشمتان را با یک سایه روشن تر آرایش کرده و هر چه به انتهای چشم نزدیک‌تر می‌شوید مقداری آرایش را تیره تر کنید یعنی انتهای ترین و بیرونی ترین قسمت چشم تان باید یک آرایش تیره رنگ داشته باشد . اگر زیاد اهل آرایش کردن نیستید و میخواهید زیبایی چهره تان بسیار نامحسوس پیدا باشد به جای کشیدن خط چشم های ضخیم بهتر است تنها در امتداد محل رویش مژه هایتان خط بسیار باریکی را توسط خط چشم ایجاد کنید و از طرفی برای آن که ابروهایتان طبیعی جلوه کنند و آرایش چهره تان غیر طبیعی دیده نشود بهترین گزینه انتخاب رنگ های طبیعی و هاشور زدن به وسیله مداد ابرو میباشد . زمانی که هاشور میزنید جلوه ای مشابه حالت طبیعی ابرو هایتان ایجاد شده و از این طریق به راحتی می‌توان قسمت های خالی ابرو را پر نمود . پیدا کردن نقاط خالی ابرو ظاهر آن را پرپشت تر و پرتر نشان داده و به همین ترتیب زیبایی و جلوه آرایش تان بهتر از هر زمان دیگری پدیدار خواهد شد .

افرادی که ابروهایشان را خیلی روشن و یا حتی بلوند می کنند بهتر است برای از بین بردن حالت بی حالی و مریضی در چهره شان از یک سایه ای با رنگ متفاوت بهره بگیرند . مثلا استفاده از رنگ بنفش که تناژ قرمز داشته باشد آرایش مناسبی برایتان به نمایش می‌گذارد . نباید رنگ پریده و بی حال به نظر برسید پس تیره بودن بیش از حد آرایش یا روشن بودن بیش از حد آن را فراموش کنید و با انتخاب یک ترکیب رنگ متعادل در زیباتر جلوه دادن ظاهر خود کنید . هنگام تهیه محصولات آرایشی نیز تمام تمرکز و دقت تان را به خرج دهید تا برترین ها را استفاده نموده و از هرگونه آسیب به دور باشید .

با انتخاب مداد ابرو لچیک دیگر هیچ دغدغه ای از بابت سلامت ظاهری خود نخواهید داشت زیبایی ابروهایتان به طور تمام و کمال حفظ خواهد شد و سلامت آنها نیز دچار هیچ عارضه ای نمیشود با خرید مداد ابرو لچیک اثرگذاری بسیار ماندگار و مداومی را تجربه خواهید نمود . آرایش ابروهایتان با مصرف این محصول دچار تغییرات منفی نشده و هنگام پاک کردن آرایش نیز شاهد هیچ آسیبی مثل ریزش تارهای ابرو نخواهید بود .

مداد ابرو لچیک علاوه بر مغز نرم روان و استانداردی که دارد چوب بسیار مناسبی نیز داشته و با یک تراشه ساده می‌توانید هر بار آن را قابل استفاده نمایید . هیچگاه مداد ابرویتان را به کسی قرض ندهید آلودگی های پوستی و بیماری ها به سادگی از طریق مصرف لوازم آرایشی مشترک قابل انتقال هستند اگر چنین مسئله‌ای برایتان پیش آمد حتما به مداد ابروی خود را بتراشید و سپس از آن بهره بگیرید برای کشیدن ظریف ترین خطوط نیز می توانید از تراش استفاده کنید تا نوک مداد ابرو تیز شود . در انتخاب رنگ مناسب برای آرایش ابروهایتان نهایت دقت و تمرکزتان را به کار بگیرید زیبایی چهره شما زمانی ارزشمند خواهد بود که هم خودتان نسبت به آن احساس خوشایندی داشته باشید و هم دیگران چهره شما را دلنشین و زیبا ببینند . در اثر ایجاد حالتی زیبا در چهره قطعاً اعتماد به نفس شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد . پس سعی کنید روش های درست آرایش کردن را به خوبی بیاموزید و با برترین محصولات آرایشی این کار را به انجام برسانید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *