رژ لب, مداد لب

رنگ های بهترین رژلب

بهترین رژ لب

رنگ پوست افراد در انتخاب یک آرایش مناسب بسیار دخیل است .هرچه رنگ پوست ما روشن تر باشد به آرایش بیشتری نیاز دارد. پوست های برنزه و یا سبزه با حداقل ترین آرایش نیز آراسته به نظر می رسند اما بانوانی که پوست صورتشان بسیار سفید است اگر از هیچ ماده آرایشی استفاده نکنند چهره رنگ پریده ای برایشان ایجاد میشود.

لوازم آرایشی مختلفی برای زیباتر نشان دادن چهره این افراد وجود دارد ، اما مناسب ترین و مهمترین آنها رژلب ها هستند. بهترین رژلب، رژلبی است که رنگ آن هماهنگ با رنگ پوست ما باشد و بتواند ظاهر جذابی برای ما ایجاد نماید.

افرادی که پوست سفیدی دارند باید از رژ لب هایی با رنگ خاص استفاده کنند . ما چند نمونه از آنها را برای شما بازگو می‌کنیم.

رنگ مرجانی و مرجانی بژ جز رژلب هایی هستند که برای بانوانی با پوست روشن بسیار مناسب بوده و چهره آنها را زیبایی خاصی می بخشند. برای مهمانی ها و جشن ها رنگ بسیار مناسبی بوده و چهره با نشاطی برای آنها ایجاد می نماید. این افراد باید از رنگ های ملیح و ملایم استفاده کنند.

رنگ‌های تیره که مغایرت زیادی با رنگ پوستشان دارد ممکن است چهره شان را غیر طبیعی به نظر برساند .

شما بانوان عزیز که پوست های روشنی دارید اگر تمایل به استفاده از رنگ های جیغ دارید می توانید از رنگ قرمز استفاده کنید اما در مجموع رنگ های ملایم میتوانند بیش از دیگر رنگ ها زیبایی بخش چهره شما باشند.

رنگهایی که تناژ صورتی نیز دارند برای چهره این افراد گزینه مناسبی هستند. دخترانی که سن کمتری دارند می‌توانند از صورتی کالباسی استفاده کرده و در سنین بالاتر نیز می توان از یک رنگ صورتی گرم استفاده کرد.

رنگ صورتی لب های ما را طبیعی تر و برجسته تر نشان میدهد و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده روزمره بانوان می باشد. اما اگر قصد رفتن به یک جشن و میهمانی را دارید می توانید از رنگ سرخابی یا قرمز اناری استفاده کنید تا چهره با نشاط تری داشته باشید.

علاوه بر رژ لب ها ، مدادهای لب نیز گزینه خوبی برای زیبایی بخشیدن به چهره می باشند.

بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) و بهترین رژلب ( بهترین رژ لب ) که از مواد عالی و درجه یک تهیه شده باشد و از رنگ های زیبایی نیز برخوردار باشد رژ لب لچیک و مداد لب لچیک است.

این برند معتبر رژ لب های خود را برپایه با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه کرده و در ساخت آنها از ترکیبات سرب دار یا آسیب‌رسان دیگر استفاده نمی نماید.

خط لب های لچیک دارای انواع بادوام ( مداد لب بادوام ) نیز می باشد که از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و قادر است لب های شما را حتی تا ۴۸ ساعت آراسته و خوش رنگی نگاه دارد.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *