مداد ابرو

روشن کردن ابرو ها با پودر ابرو

بهترین مداد ابرو

امروزه افراد زیادی تمایل به رنگ کردن ابروهای خود دارند رنگ قهوه‌ای در واقع پرطرفدارترین رنگ بوده و اکثر بانوان ابروهای خود را با استفاده از رنگ ها یا مداد ابرو به این شکل درمی‌آورند . افرادی که ابروهای ضخیم و زبری دارند و تمایل به رنگ کردن ابرو های شان دارند ، معمولا با مشکل مواجه می شوند چرا که به ابروهای ضخیم  به راحتی رنگ نگرفته و روشن نمی شود. اگر قصد چنین کاری را دارید باید از ترفند های موجود در این مقاله کمک بگیرید .

از آنجایی که این مدل ابرو ها به سادگی رنگ نمی گیرند می‌توانید از دکلره یا مواد بی رنگ کننده بهره بگیرید. البته باید مراقب باشید تا آسیبی به کا

 

تارهای ابروهایتان وارد نشود و در باره ی تکرار این کار نیز باید بگوییم که بیش از یکبار در ماه مجاز به استفاده از این مواد نیستید . استفاده بیش از حد از دکلره در ناحیه ابرو می تواند آنها را دچار ریزش یا پراکندگی نماید یا حتی تارهای ابرو را بسوزاند.

اولین کار این است که ابروهای تمیزی داشته باشید . بهتر است رنگ کردن ابرو را بعد از اصلاح آن انجام دهید . فرم شکل ظاهری ابروهایتان را به حالت دلخواه در آورید و به اصلاح آنها بپردازید . سپس با استفاده از یک گوش پاک کن نقاط اطراف ابرو را به وازلین یا یک کرم مرطوب کننده آغشته کنید تا آسیب نبینند . اگر اطراف ابرو چرب نشود ممکن است به وسیله ی دکلره ایجاد التهاب یا قرمزی در آن ناحیه گردد .

بعد از آن بهتر است با استفاده از یک فرچه تمیز به شانه زدن ابرو ها بپردازید و مواد دکلره را آماده کنید. مواد بی رنگ کننده شما باید توجه به ترفند های ثبت شده روی آن آماده گردد . چرا که انواع دکولره روش های مختلفی برای آماده سازی دارد. می‌توانید برای این کار از فروشنده مواد آرایشی کمک بگیرید. بعد از آماده کردن مواد به وسیله یک فرچه تمیز یا برس ابرو مقداری از مواد دکلره را برداشته و به شانه کردن ابرو هایتان بپردازید . این کار را از بالا به پایین و از پایین به بالا تکرار کنید. همچنین در جهت رویش مو و برخلاف آن شانه بزنید. سعی کنید تمام تار ها به یک اندازه و یک شکل آغشته به دکلره شوند.

اول تصمیم بگیرید که میخواهید چه مقدار ابروهایتان روشن شود اگر قهوه ای بسیار روشن مد نظر شماست می توانید ۱۰ الی ۱۲ دقیقه به مواد استراحت دهید تا رنگ ابرو هایتان را تغییر دهد. اما اگر تنها می خواهید کمی قهوه ای شوند تنها ۵ دقیقه کافیست تا رنگ دلخواه را به خود بگیرند.  مواد دکلره بسیار قوی تر و گیرا تر از رنگ موها هستند از این رو برای ابرو های ضخیم گزینه مناسبی می باشند . هنگام کار با دکلره مدام ابروهایتان را چک کنید تا مبادا دچار سوختگی شوند. برخی از بانوان نیز دوست دارند تا ابروهایشان به زردی بزند. اگرچه ظاهر غیر طبیعی به آنها می بخشد اما سلیقه ای بوده و افرادی که تمایل به این نوع آرایش ابرو دارند می‌توانند تا حداکثر ۲۰ دقیقه صبر کنند .

بعد از گذشت زمان موردنظر ابروهایتان را به وسیله یک پنبه یا دستمال مرطوب پاک کنید و سپس صورتتان را بشویید . بعد از شستن صورت ابروها را با حوله خشک کرده و رنگ آن را نگاه کنید. اگر رنگ مورد نظر شما حاصل شد که هیچ ، اما اگر حالت زردی و قرمزی به خود گرفت می‌توانید با یک قطره واریاسیون بنفش این رنگ زننده را از ابرو هایتان دور کنید. واریاسیون را با مقداری اکسیدان ترکیب کرده و بر روی ابروها بگذارید پس از ۱۰ دقیقه آبکشی کرده و رنگ دلخواه را کسب کنید .

این روش  روشی است که می‌توان برای روشن کردن ابرهای ضخیم بکار برد اما اگر از ابرو های معمولی و نازک برخورداری می توانید به وسیله رنگ ابرو یا رنگ موهای معمولی کار را به انجام برسانید. و روش دیگری برای آرایش موقت ابروها و رنگ کردن آنها وجود دارد که استفاده از مداد ابرو هاست. مداد ابرو می‌تواند نقاط خالی ابرو را پوشش داده و یا فرم آنها را تغییر دهد. حتی با استفاده از بهترین مداد ابرو می‌‌توان ضخامت ابروها را بیشتر کرد. برای این منظور بهتر است از هاشور زدن استفاده کنید . هیچگاه  مداد ابروی خود را در یک ناحیه و به صورت یکدست استفاده نکنید تنها باید نقاط خالی را با استفاده از هاشور پر کنید و یا اگر قصد افزایش ضخامت ابروهایتان را دارید از قسمت بالایی به این کار بپردازید. بهترین مداد ابرو باید دارای ویژگی های متعددی باشد برای مثال نوک آن باید به اندازه کافی چرب بوده و در عین حال فاقد چربی باشد. چربی اشباع شده و مضری که باعث ریزش تارهای ابرو میشود غیرقابل پذیرش است اما چربی طبیعی که باعث سر خوردن نوک مداد بر روی پوست و اثرگذاری بهتر شود کاملا بجاست. در این  راه میتوانید از بهترین مداد ابرو ( بهترین مارک مداد ابرو ) استفاده کنید. بهترین مداد ابروی موجود در بازار تولید برند لچیک بوده که در ۲نوع بادوام و چوبی عرضه می شود . نوع چوبی آن در هفت رنگ مختلف و نوع بادوام مداد ابرو لچیک در ۵ رنگ مختلف وجود دارد. می‌توانید هر یک از گزینه‌های موجود را با توجه به رنگ فعلی ابروهایتان انتخاب و استفاده نمایید.

این مداد ابروی منحصر به فرد از ترکیبات سالمی تشکیل شده است لذا ابروهای شما دچار ریزش نکرده و تنها به زیباتر کردن آنها می پردازد. بهترین مداد ابرو مدادی است که بتواند اثرگذاری دقیقی داشته باشد و ماندگاری آن به حدی باشد که تا زمان دلخواه آرایش مان را حفظ نماید .

مداد ابرو بادوام _ پودر ابرو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *