مداد ابرو

روش های صحیح اصلاح و آرایش ابرو با بهترین مداد ابرو

مداد ابرو خوب

 

همانطور که موهای سر مانند یک قاب می توانند جلوه بخش چهره باشند ابروها نیز می توانند جلوه ی چشمان شما را افزایش یا کاهش دهند، بستگی دارد که اصلاح آنها را با توجه به اصول درست آن انجام دهید یا از تکنیک های غلط استفاده کنید. حتی آرایش ابروهای شما به وسیله بهترین مداد ابرو نیز می تواند تاثیر زیادی در چگونه به نظر آمدن ظاهر آنها داشته باشد. پس بهتر است ترفند هایی را در این رابطه یاد گرفته و با توجه به آنها عمل کنید تا مطلوب‌ترین نتیجه برای شما حاصل شود.

قبل از آنکه اصلاح کردن ابرو را آغاز کنید باید کارهایی را انجام دهید. اولین قدم استفاده از یک روغن سازگار با پوست است . مثلا می توانید از یک روغن زیتون کمک گرفته و سطح ابروهایتان را نرم کنید. پس از ماساژ دادن ابرو با روغن سعی کنید پوست را در یک جهت بکشید و یا محکم نگاه دارید . کندن تارهای ابرو از روی یک پوسته سفت و کشیده راحت‌تر از پوست افتاده و شل است . در این مواقع درد کمتری نیز به شما وارد میشود . با استفاده از موچین و قیچی این کار را انجام دهید. تار های ابرو های خود را با استفاده از موچین و در همان جهت رویش خود بکنید. اگر تارهای ابروهای شما در جهت مخالف با رویششان کنده شوند درد زیادی به شما وارد میشود و به پیاز مو ی موجود در آن ناحیه آسیب وارد میشود. بعد از آن که فرم و حالت دلخواه را برای ابروهای خود ایجاد کردید با استفاده از یک کمپرس آب سرد محل مورد نظر را خنک نمایید تا از ایجاد تورم بر روی آن ناحیه جلوگیری شود .  فرم دهی و شکل‌دهی ابروها به وسیله اصلاح آنها صورت می‌گیرد اما در صورتی که نقاط خالی و پراکنده در ابرو وجود داشته باشد این نقص باید به وسیله سایه یا مداد ابرو پوشاندن شود. بهترین گزینه مداد ابرو ها هستند . البته باید از بهترین مداد ابرو و با کیفیت ترین نوع آن استفاده کنید تا ابروهایتان آسیب ندیده و ریزش آنها شدت نگیرد . سعی کنید از مناسب ترین رنگ استفاده کرده و با توجه به قوانین موجود در رابطه با طراحی ابرو به فرم دهی آن بپردازید. ممکن است اصلاح ابرو فرم دلخواه را به شما ندهد. برای مثال افرادی که ابروهای نازکی دارند نمی توانند به وسیله اصلاح ، ابرو های شان را پرپشت تر و ضخیم تر نشان دهند . کار به وسیله یک مداد ابرو با کیفیتی بالا به انجام می‌رسد . بهترین مداد ابرو ، مداد ای است که فاقد چربی باشد اما در عین حال روان و راحت بر روی پوست اثرگذاری نماید. رنگ مداد ابروی شما باید در مشابه ترین حالت نسبت به رنگ فعلی ابروهایتان باشد. برای طراحی ابروهایتان سعی کنید تارهای ابرو را شبیه سازی کنید. یعنی خطوطی کوتاه و در همان جهت رویش مو ایجاد کنید .

اگر دوست دارید تا سنتان کمتر از آنچه که هست به نظر برسد بهتر است از رنگ مشکی بهره گرفته و ابروهای پرپشت برای خود ایجاد کنید . رنگ های روشن در رابطه با ابرو باعث بیشتر نشان دادن سن شما می شود . اگر تمایل به رنگ کردن ابروهای تان دارید باید بدانید که ابروهای روشن نیازمند آرایش تکمیل هستند . اگر جزو دسته افرادی هستید که به طور روزانه از مواد آرایشی استفاده نمی کنید سعی کنید ابروهای خود را در تیره ترین حالت نگاه دارید در غیر اینصورت با چهره‌ای بی‌روح و رنگ پریده مواجه خواهید شد.

شانه کردن روزانه ابروها می‌تواند به هرچه پرپشت شدن آنها کمک کند . اگر قسمتی از ابرو هایتان دچار ریزش شده اند می توانید به طور روزانه آنها را شانه بزنید . این کار می‌تواند به وسیله برس موجود در سر مداد ابرو انجام گیرد یا با استفاده از فرچه یک ریمل به اتمام رسیده که به طور تمیز شسته شده است می توانید این کار را به انجام برسانید . در این راه می‌توان از روغن های مختلفی بهره بگیرید مانند روغن فندق و نارگیل که رشد موها را به شدت افزایش میدهد. شانه زدن ابروها باعث تحریک سلول های موجود در اطراف پیاز مو شده و رشد آنها را تقویت می نماید.

حتی قبل از طراحی ابرو های خود نیز به شانه زدن آنها بپردازید تا نقاط خالی ابرو بخوبی مشخص شده و به طور دقیق بتوانید نقاطی که نیاز به آرایش دارند را حدس بزنید.

آرایش چشم باید با توجه به فرم ابروها صورت گیرد . اگر چشمان گردی دارید باید از نوع خاصی از طراحی ابرو استفاده کنید .چشم های ریز، درشت، خمار و غیره هر کدام نیازمند نوع خاصی از طراحی برای ابروها هستند . یک نمونه را برایتان مثال می‌زنیم : مثلا اگر چشمان کشیده و درشتی دارید می توانید برای متعادل سازی چهره خود ابروهای خود را در بلند ترین حالت آن آرایش کنید  به وسیله یک مداد ابروی همرنگ دم ابروهای خود را امتداد دهید .به تاج ابرو هایتان دست نزنید و از ایجاد کادر منظم و مرتب به دور آن خودداری نمایید. ابروهای شما باید در طبیعی ترین حالت ممکن قرار گیرند. آرک ابرو یعنی محل شکستگی آن به هیچ عنوان نباید جابجا شود تا چهره شما حالت غیر طبیعی به خود نگیرد.

حتی اگر طرز استفاده از مداد ابرو برای ایجاد بهترین طرح را بدانید نیز داشتن یک مداد ابروی با کیفیت جزء مهمترین پارامترها محسوب می شود. سعی کنید از بهترین مداد ابرو استفاده کنید تا علاوه بر حفظ سلامت و زیبایی ابروهای خود بتوانید آرایش ابرو هایتان را برای مدت طولانی بر روی آنها نگاه دارید. بهترین مداد ابرو مدادی است که رنگی طبیعی داشته باشد و بتواند حالت ابروهای شما را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد.

مداد ابرو بادوام _ بهترین مارک مداد ابرو

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *