لاک ناخن

روش های پاک کردن لاک از روی ناخن

بهترین لاک ناخن

بیشتر اوقات برای پاک کردن لاک ناخن استفاده از محلول های پاک کننده در دسترس نیست و شما نیاز دارید تا ناخن هایتان را عاری از لاک کنید و یا این که بدترین حالت در زمان مهمانی رفتن پاک شدن لاک های دست به طور نصفه است پس تصور کنید که نصف لاک هایتان پاک شده و در خانه هم آستون ندارید ما در این مقاله به شما ترفند های بسیار مناسبی را برای پاک کردن لاک ناخن بیان می کنیم.

* می توانید که با کمک یک اسپری دئودورانت یا اسپری مو این کار را انجام دهید برای این کار اسپری را از نزدیک ترین فاصله بر روی ناخن هایتان بزنید و بلافاصله با یه تکه پنبه روی آن ها را محکم بکشید و در صورتی که نیاز به تکرا باشد می توانید که این کار را چند بار تکرارکنید تا لاک ها کاملا پاک شوند.
* با استفاده از یک رنگ لاک دیگر به این ترتیب که یک لایه نازک از یک لاک را به آرامی روی ناخن بزنید و بلافاصله با یک پنبه روی آن را بکشید. این کار می تواند که لاک خشک شده را از روی ناخن ها پاک کند.
* با استفاده از اودکلن و یا عطر بهتر است تا یک تکه پنبه را پر از عطر یا ادوکلن بکنید و پنبه را عین موارد قبل محکم روی ناخن ها بکشید و باز هم مثل موارد قبل در صورتی که پاک نشد، دوباره این کاررا تکرار کنید.
* از الکل و مواد حاوی الکل استفاده کنید بهترین ماده برای پاک کردن لاک ناخن الکل است و در صورتی که غلظت الکل بالا باشد لاک سریع‌تر و ساده‌تر پاک می شود. در صورتی که به الکل دسترسی ندارید محصولات مختلفی در منزل شما هستند که حاوی الکل هستند و می‌توانند لاک شما را خیلی راحت پاک کنند مثلا اسپری مو، عطر و دئوردورانت که به ان ها و نحوه استفاده برای پاک کردن لاک ناخن اشاره کردیم
* می توانید تا از سرکه سفید یا محلول سرکه و آبلیمو استفاده کنید همان طور که می دانیم سرکه یک نوع اسید کاملا طبیعی است و در هر خانه‌ای موجود می‌شود، و برای پوست نیز سرکه نه تنها مضر نیست بلکه مفید هم می باشد. در صورتی که می‌خواهید سرکه اثر قوی ‌تری را داشته باشد کمی آب لیموی طبیعی یا حتی آب پرتقال یا مرکبات دیگر هم به آن اضافه کنید. انگشتان خود را به مدت ۱۰ دقیقه داخل این محلول نگه دارید و تا زمانی که لاک به طور کامل پاک نشده به آن‌ها دست نزنید چون سرکه بافت ناخن را نرم و آسیب پذیر می‌کند.
* خمیر دندان ساده نیز مناسب است می توانید که خمیر دندان را با یک مسواک کهنه و یا دستمال کاغذی روی ناخن‌ هایتان بمالید تا به این ترتیب لاک‌ها کاملا پاک شوند. در صورتی که بسیار کند پاک می شند می توانید تا برای اثر بهتر و بیشتر کمی جوش شیرین هم به خمیردندان اضافه کنید.
* ترکیب آب اکسیژنه و آب داغ برای ای کار می توانید که شما دو داحد آب اکسیژنه را با یک واحد آب داغ مخلوط و سپس ناخن‌ ها را ده دقیقه داخل آن نگه دارید، توجه داشته باشید تا آب هرچه داغ‌ تر باشد لاک سریع‌تر و بهتر پاک خواهد شد. ناخن‌های یک دست را داخل محلول بگذارید و با دست دیگر و با سوهان ناخن لاک را از ناخن جدا کنید.
توجه داشته باشید که ناخن ها بسیار حساس و شکننده هستند در صورت استفاده از هر کدام از این مراحل بهتر است تا بعد از پایان کار از یک مواد تقویت کننده ناخن به ناخن ها و اطراف ناخن ها بزنید تا به این ترتیب ناخن ها از حالت شکنندگی نجات دهید.

چطور لاک ناخن اکلیلی را پاک کنیم؟
با توجه به زیبایی هایی که لاک‌ های اکلیلی، به ناخن می دهند و ویژگی دوست‌ داشتنی‌ای در خود دارند اما مهم ترین مسئله باعث می شود تا این روز ها کمتر به سراغ این گونه لاک ها بروید پاک شدن سخت ان ها از روی ناخن ها می باشد در حالی که لاک ‌های معمولی ماندگاری ۳ الی ۵ و حتی بیشتر روزه دارند، اما رنگ‌ های اکلیلی دوام بسیار بیشتری را بر روی ناخن‌ها دارند.و به سختی پاک شدن آن‌ها نیز مسئله‌ای است که ما از آن متنفر هستیم. در همین مورد دبورا که خود متخصص لاک‌های اکلیلی است، به ما درباره ی پاک کردن لاک های اکلیلی توصیه‌ هایی را می‌کند تا با استفاده از این موارد به راحتی بتوانیم این رنگ ‌های درخشان را از روی ناخن ها پاک کنیم.
* برای این کار ابتدا نیاز به پارچه کتان فویل و محلول پاک کننده دارید به این ترتیب که پارچه‌ های کوچک کتان را به محلول پاک کننده‌ی لاک استرایپر، استون و محلول تقویتی ناخن آغشته کنید. و سپس هر تکه کتان را روی یکی از ناخن ‌ها قرار بدهید. سپس می توانید که هر تکه کتان را با یک تکه‌ فویل آلومینیومی کوچک بپوشانید. بهتر است تا ۵ دقیقه صبر کند و با یک حرکت فویل آلمینیومی، پارچه‌ی کتان و لاک ناخن‌ تان را بکنید. می توانید که برای پاک کردن باقی مانده ی لاک از محلول پاک کننده‌ی بیشتر استفاده کنید اما توجه داشته باشید تا روی ناخن نکشید چرا که کشیدن لاک روی ناخن باعث لک شدن کوتیکول ناخن‌ها می‌شود و به همان اندازه که لایه ‌برداری بیش از حد پوست ‌تان می‌تواند مخرب باشد، این موضوع نیز به ناخن‌هایتان آسیب می‌ رساند.
استفاده از لاک های که به راحتی از روی ناخن ها پاک می شوند بهترین روش برای زیبا کردن ناخن ها است لاک ناخن لچیک ( بهترین لاک ناخن _ بهترین لاک ) با داشتن مواد بسیار عالی و فرمولاسیون بی نظیر علاوه بر زیبایی بخشی به ناخن ها می تواند که باعث درخشان شدن و تقویت ناخن ها نیز بشود

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “روش های پاک کردن لاک از روی ناخن

  1. زهرا گفت:

    من عاشق رنگ های لاک لچیک ام 😍😍

  2. فرناز گفت:

    ماندگاری لاک لچیک عالیه 😆

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *