بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

رژلب باکیفیت لچیک

رژ لب لچیک

توجه به زيبايي تقريبا در هرخانمي وجود دارد و به همين خاطر از مهم ترين قسمت هايي كه در زيبايي بانوان تأثير بسياري دارد لب ها مي باشند . لب از مهم ترين قسمت هاي صورت ما مي باشد كه اثر زيادي در تركيب چهره و زيبايي ما دارد و  آرايش و زيبايي لب ها تقريبا براي هر خانمي حائز اهميت مي باشد و خانم ها همواره به زيبايي لب هايشان اهميت مي دهند.

در همين راستا از آنجا كه زيبايي براي خانم ها بسيار مهم مي باشد از همين جهت در بين وسايل آرايشي هر خانمي هميشه رژلب وجود دارد زيرا كه توجه به آرايش و زيبايي لب ها نقش مهمي را در زيبايي انسان بازي مي كند و عدم توجه به آن ها موجب مي شود كه زيبايي مورد نظرتان را بدست نياوريد و آرايش شما ناقص باشد.

رژلب لچیک و مداد لب لچیک از لوازم آرايشي پر طرفداري هستند كه براي آرايش لب ها به كار مي ورند و اين دو وسيله آرايشي و مخصوصا رژلب تقريبا از لوازم آرايشي مورد علاقه هر خانمي است.  رژلب هاي مدادي نيز كه با انواع و اقسام مدل ها و رنگ هاي خود موجود مي باشند طرفداران زيادي دارند.

در هنگام خريد رژ لب بايد به نكاتي چون استاندارد بودن و كيفيت آن توجه كرد تا دچار عواقبي كه ممكن است در اثر انتخاب يك رژلب نا مرغوب براي شما به وجود بيايد نشويد.

علاوه بر توجه به نكاتي كه مربوط به استاندارد بودن و بهداشتي بودن رژلب است و بسيار هم مهم مي باشند، در انتخاب و خريد يك رژلب خوب ملاك هاي ديگري نيز مانند توجه به رنگ، نوع و جنس و كيفيت آن نيز مهم مي باشد.

يكي از شاخص هاي مهم در انتخاب و خريد رژلب رنگ و جنس آن است. در مورد رنگ و جنس رژلب سلايق افراد مي تواند مختلف باشد. عده اي ممكن است  علاقه به رنگ خاصي داشته باشند و آن را براي خود انتخاب كنند و همچنين عده اي ممكن است رژلب خود را با رنگ لباس يا كفش خود هماهنگ كنند يا عده اي از خانم ها از رژلب هاي براق و عده اي ديگر از رژلب هاي مايع يا جامد استفاده كنند.

اما در مورد رنگ رژ لب اصولا بهتر است خانم هايي كه رنگ پوستشان سفيد و يا مايل به سفيد است از نگ هايي مانند صورتي و قرمز كه روشن تر است استفاده كنند و همچنين خانم هايي رنگ پوستشان تيره يا مايل به تيره است بهتر است كه از رژلب هاي تيره تر مانند بنفش و قهوه اي استفاده كنند تا هم آرايششان بهتر ديده شود و هم به زيباتر شدنشان منجر شود.

رژلب ها انواع و اقسام مختلفي مانند مات، مايع، جامد، برق لب و … دارند كه در رنگ هاي مختلفي به فروش مي رسند و براي سلايق و مناسبت هاي مختلف به كار مي روند كه اگر به درستي مورد استفاده قرار گيرند زيبايي شما را دوچندان مي كنند. البته انتخاب بهترین رژلب نیز گزینه بسیار مهمی است .

براي اينكه آرايش بهتري را در لب هايتان تجربه كنيد وزيباتر باشيد استفاده از مداد لب را فراموش نكنيد. مداد لب به شما كمك مي كند تا آرايش دقيق تر و منظم تري را داشته باشيد و همچنين به شما كمك مي كنند تا فرم لب هايتان را هم تا حدودي تغيير دهيد و اينكه به شما كمك مي كند تا آرايشتان بيرون از حدي كه مي خواهيد نرود.

البته بسياري از بانوان در كنار اينكه از رژلب براي زيبايي شان استفاده مي كنند از آن به عنوان وسيله اي كه از پوست پوست شدن لب ها جلوگيري مي كند نيز استفاده مي كنند زيرا رژ لب و مخصوصا بهترین رژ لب به شما كمك مي كند تا لب هاي مرطوب تر و نرم تري  داشته باشيد.

مداد لب

مداد لب

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

سعي كنيد خيلي از رژلب هايي كه ماندگاري بالاتري دارند وضد آب مي باشند استفاده نكنيد زيرا در اين رژلب ها موادي وجود دارد كه كه در طولاني مدت موجب آسيب هايي به لب هاي شما مي شود.

معمولا بهتر است خانم ها از رژلبي  استفاده كنند كه به رنگ پوستشان بيايد و غير طبيعي به نظر نرسد . امروزه مارك ها و مدل هاي مختلفي از رژلب ها و مداد لب ها موجود مي باشند كه در بين اين مارك ها و برندهاي مختلف رژلب لچيك انتخاب مناسبي براي شما مي تواند باشد.

بهترين رژلب رژ لبي است كه هم به زيباتر شدن چهره و لب هايتان كمك كند و هم با كيفيت و استاندارد باشد.

در تهيه رژلب ها معمولا از سرب استفاده مي شود كه سرب براي بدن ما مضر مي باشد و از همين جهت توصيه مي شود به دنبال رژلب هايي باشيد كه به طيور كلي حتي الامكان طبيعي تر بوده ودر تهيه آن سرب به كار نرفته باشد و يا اينكه ميزان سرب به كار رفته در آن كم باشد زيرا عدم توجه به اين موضوع مي تواند خطراتي را براي شما و سلامتي اتان به وجود بياورد.

لچيك سعي مي كند تا با ارائه رژلب هاي با كيفيت و مرغوب هم آرايش و زيبايي را برايتان ارمغان بياورد و هم در حفظ سلامتي شما بكوشد.

البته نكاتي نيز وجود دارد كه اگر آن ها را رعايت كنيد آرايش بهتري را براي لب هايتان تجربه خواهيد كرد. مثلا اينكه سعي كنيد هميشه لب هايتان را نرم نگه داريد تا رژلب بهتر خود رانشان دهد يا اينكه زيرسازي كنيد و پوسته هايي كه روي لب هايتان مي باشد را برداريد (البته دقت كنيد كه اين كار موجب درد كشيدن شما نشود). اين كار موجب مي شود تا رژلب بهتر روي لب هايتان بنشيند و در نتيجه لب هاي شما زيبايي بيشتري داشته باشند.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *