بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

رژ لب خوب و مداد لب خوب

مداد لب

رژ لب خوب و مداد لب خوب

رژ لب یکی از لوازم آرایشی است که خانم ها علاقه زیادی به استفاده کردن از آن دارند. اکثر بانوان اگر به طور روزانه نیز کامل آرایش نکنند اما بیشتر اوقات رژلب میزنند و به طور روزمره با آن سر و کار دارند. پس بهتر است که با انتخاب کردن بهترین رژ لب  که اثر آن مناسب و ماندگار باشد چهره و حالت آن را دلنشین و جذاب تر نشان دهند .  حال که شما به لب ها و زیبایی آن ها اهمیت می دهید باید با استفاده کردن از بهترین رژلب فرم و حالت لب و صورتتان را عالی تر از پیش آرایش نمایید . لب ها و آرایش آن ها جذابیت زیادی به صورتتان می دهند پس کیفیت رژلب و ماندگاری آن یکی از گزینه های مهم برای تشخیص بهترین رژلب است . در زمان خریداری رژلب یا حتی مداد لب به ماندگاری بالا و کیفیت آن ها توجه نمایید .

ذکر این نکته حائز اهمیت است که لب ها زیبایی خاصی به چهره می دهند و خانم ها جدا از علاقه به استفاده کردن از رژلب باید استفاده درست از آن را نیز بدانند .

در صورت استفاده نادرست یا انتخاب رنگ نا مناسب برای لب امکان دارد سنتان بیشتر دیده شود پس نکات موجود در این زمینه را جدی بگیرید .

اگر هر شخص بتواند رژلبی با رنگ مناسب را انتخاب کند می تواند زیبایی چهره خود را دوچندان کند. توجه کنید که رنگ پوست می تواند تاثیر زیادی در انتخاب رنگ مناسب برای رژ داشته باشد.

 

قطعاً برای شما نیز پیش آمده است که گاهی از رنگ رژلب دوستتان خوشتان آمده است و به دنبال خریدن آن رنگ رژ بوده اید اما باید گفت که شاید آن رنگ رژلب به پوست و چهره شما نیاید و فقط روی صورت دوستتان زیبا جلوه کند، پس لازم اشت که برای پیدا کردن رنگ رژلب مناسب چند نکته را در نظر بگیرید و رعایت کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد .

در زمان خرید رژلب محصولی توجه شما را جلب خواهد کرد که دارای طیف رنگی ‌بالا و پوشش زیاد باشد . شما می توانید با خریداری رژلب لچیک با اطمینان از پوشش دهی بالا رنگی مناسب پوست و صورتتان انتخاب کنید.

انتخاب بهترین رژلب مناسب با رنگ چهره

اگر شما شخصی هستید که لب های برجسته و پر ندارید بهتر است که از رژهایی با رنگ روشن استفاده کنید ، رژ لب روشن لب ها ی نازک را پر و برجسته نشان می دهد، همچنین در نظر داشته باشید اگر شما شخصی هستید که لب هایتان پر و برجسته است بهتر است که از رژلب هایی با رنگ  تیره استفاده کنید تا تعادل زیبایی در چهره تان به وجود آید .

نکته ای اساسی که می تواند به شما در آرایش کردن کمک کند این است که باید در هنگام رژلب زدن به آرایش چشم هایتان نیز توجه کنید ، چرا که تضاد زیاد آرایش چشم و لب سبب غیر عادی دیده شدن صورت شما می شود. آرایش چشم ها و رنگ رژلب در صورت همخوانی نداشتن ، صورتتان را از حالت طبیعی خارج می کند مثلا استفاده کردن از رژلب هایی با رنگ تیره وقتی که آرایش چشم هایتان تیره و غلیظ است تناسب جالبی ایجاد نخواهد کرد . پس در انتخاب رنگ رژ لبتان نحوه آرایش چشم هایتان را نیز در نظر داشته باشید.

اگر علاقه زیادی به استفاده کردن از رژلب با رنگ قرمز دارید بهتر است که آرایش صورتتان روشن و ملایم باشد. این انتخاب سبب می شود تا چهره شما زیبایی خاصی پیدا کند.

رنگ پوست هر خانم تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ رژلب دارد. خانم هایی که رنگ پوستشان تیره یا سبزه است استفاده از رژلب های پررنگ مانند رنگ قرمز مناسب ترین و بهترین انتخاب برای آن ها است و همچنین خانم هایی که دارای پوستی با رنگ روشن هستند می توانند با انتخاب کردن رنگ هایی مثل صورتی یا هلویی صورت خود را جذاب تر کنند.

انتخاب رژلب هایی با رنگ مات توسط خانم هایی که سن آن ها از میانسالی گذشته است، نتیجه مطلوبی ندارد زیرا با زیاد شدن سن چربی لب ها کم می شود و لب ها نازک می شوند.

خانم ها در سنین بالا می توانند با استفاده از برق لب زیبایی چهره را دو چندان کنند ، مصرف برق لب سبب می شود تا لب ها فرم و برجستگی خاصی پیدا کنند.

پس از بیان نکات بالا می توان گفت که رژلب که رنگ های خوبی را نیز شامل باشد رژلب لچیک است زیرا این محصول دارای طیف رنگی بالایی است و برای تمامی سلیقه ها و نیاز ها گزینه مناسبی دارد، این محصول جدا از تنوع بالا در رنگ بندی دارای ماندگاری بالا و خاصیت ضد حساسیت نیز هست .

مداد لب

مداد لب

در کنار مصرف رژ لب حتما باید از مداد لب نیز بهره گرفته شود و بی شک مداد لب لچیک نیز مانند رژ لب این مجموعه کاملا درجه یک و ماندگار است .

خانم ها با انتخاب کردن رژلب لچیک علاوه بر انتخاب محصول با کیفیت می توانند مطمئن باشند که محصولی را برگزیده اند که برای سلامتی مشتریانش نهایت تلاشش را کرده است و رژلبی را تولید نموده که طبق استانداردهای جهانی تولید شده است و مواد اولیه با کیفیتی را برای تولید محصول خود انتخاب نموده است و در کنار تمام این گزینه ها دارای قیمت مناسبی نیز است .

مداد لب لچیک برای کشیدن خط لب و رژمدادی لچیک برای آرایش سطح لب ساخته شده و هر دو سازگار با این عضو هستند .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *