بلاگ, رژ لب, لوازم آرایشی, مداد لب, مطالب

رژ لب صورتی

بهترین مداد لب

هیچ چیز هیجان بیشتری نسبت به خرید برای رژلبهای جدید وجود ندارد. امروزه در کیف لوازم آرایشی اکثر بانوان رژ لب صورتی میتوان پیدا کرد.
رژ لب صورتی در طیف های رنگی متنوعی میباشد و متناسب برای هر رنگ پوستی ، چه روشن و تیره است.
در فصل های گرم سال ، بهار و تابستان استفاده لوازم آرایش بیشتر میشود همچنین رژ لب صورتی بیشتر در این دو فصل استفاده میشود ، که متناسب با گل های زیبای بهاری است.

به عقیده میکاپ آرتیست ، جان منگ  “سه اصل اصلی وجود دارد: گرم (زرد، طلایی، هلو)؛ خنک (صورتی، صورتی، قرمز)؛ و خنثی (مخلوطی از گرم و سرد) وجود دارد” پس به دلیل خنک بودن رنگ صورتی در فصل گرم سال استفاده میشود .

بهترین مداد لب

بهترین مداد لب

همیشه به یاد داشته باشید فاکتور مهم در انتخاب بهترین رژ لب و بهترین مداد لب خشک و پوست پوست نشدن لب میباشد، برندی را انتخاب کنید که رطوبت لب هایتان را حفظ کند . خوشبختانه فرمولاسیون مداد لب لچیک و رژ لب لچیک به صورتی است که رطوبت لب های شما را حفظ کرده و بر پایه موم گیاهی میباشد.

همان طور که میدانید رژ لب صورتی طیف های رنگی متنوعی را داراست و فراوانی در رژ لب های صورتی وجود دارد. برند لچیک هم در رژ لب ها و مداد لب چوبی و همچنین در مداد لب بادوام خود رنگ صورتی را

قرار داده است. که هم رنگ صورتی ملایم و هم رنگ صورتی کالباسی را میتوان یافت. رژ لب لچیک به شماره ۱,۴,۶  و مداد لب شماره ۱۰۳ , ۱۱۰ را میتوان مثال زد که پوشش دهی بالایی را دارد.

چند هفته پیش نمایشگاهی که مربوط به  ارائه زیبایی بود که توسط Net-a-Porter برگزار شد. اعلام کردند که “ظاهرا فروش رژلب های صورتی  از فروش رژ لب های  قرمز فراتر رفته است. این امر حیرت انگیز است، رژ لب صورتی همیشه یک انتخاب خوشایند است.  رژ لب قرمز  چهره ای جسورانه ولی صورتی یک چهره واقعی را نمایش میدهد. یک نکته مهم و قابل توجه در رژلب صورتی میباشد که برای هر زمان، روز یا شب و برای هر رنگ پوستی مناسبت میباشد.

البته رژ لب صورتی متناسب با آرایش چشم زیبا میباشد که نا متناسب ترین آن آرایش چشم قرمز میباشد. رژ لب صورتی با آرایش چشم رنگ مشکی،نقره ای ، دودی و قهوه ای ملایم ترکیبی جذاب میباشد.

البته نوشته با مزه ای هم میباشد که شخصیت شما را بر اساس رنگ رژ لب برملا میکند!!

خانم های پر انرژی و شیطان از رنگ صورتی برای لب های خود استفاده میکنند . تا انرژی و حس بازیگوش و شیطنت خود را به بیرون تراوش کنند.

 

پست های مرتبط

1 نظر در “رژ لب صورتی

  1. سارا رحیمی گفت:

    بهترین مداد لب ، صورتی هستش که خشک هم نمیکنه و اصلا حساسیت زا نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.