بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

رژ لب لچیک و مداد لب لچیک

رژ لب لچیک

اگر پوست لب هایتان حساس است حتماً باید بهترین رژ لب _ رژ لب لچیک و بهترین مداد لب را انتخاب کنید تا از کیفیت های لازم برخوردار باشد . برای انتخاب بهترین رژ لب باید به رنگ پوست تان توجه کنید . اگر رنگ پوستتان روشن است و زمینه صورتی دارد می توانید از یک رنگ صورتی یا قرمز خالص برای آرایش لب هایتان استفاده کنید . اگر لب هایتان به اندازه کافی برجسته نیستند می توانید روشن ترین رنگ را به کار گرفته و بدین وسیله کاری کنید تا لب هایتان بزرگتر دیده شوند . برای جلوگیری از آنکه رژ لب شما با دندانتان برخورد کرده و یا آن را رنگی کند ، بهتر است پس از رژ لب زدن انگشتتان را داخل دهانتان کرده و لبانتان را دور آن جمع کنید سپس انگشت را بیرون کشیده و بدین ترتیب کاری کنید که تمام قسمت های داخلی لب از رژ لب پاک شود . قبل از رژلب زدن می توانید از ویتامین استفاده کنید . یک ویتامین مانند ای که باعث مرطوب شدن لب هایتان شود و از خشک شدن یا ترک خوردن آن جلوگیری نماید . برای افزایش دوام و ماندگاری رژ لب خود نیز می توانید از دستمال کاغذی استفاده کنید .‌به این ترتیب که ابتدا رنگ مورد نظر را بر روی لب‌هایتان پیاده سازی نمایید ، سپس با استفاده از یک دستمال کاغذی آن را بر روی لبانتان قرار داده و محکم فشار دهید . سپس آن را جدا کرده و یک مرحله دیگر رژ بزنید و مجدداً از دستمال کاغذی استفاده کنید . بعد از سه یا چهار مرتبه انجام این کار تمام چربی های رژ لب شما گرفته شده و تنها رنگدانه‌ها موم آن باقی می‌ماند . به این ترتیب ماندگاری رژ لب شما بیشتر خواهد شد . اگر سن شما زیاد است بهتر است از رژ لب های مات استفاده نکنید کمی براق بودن درخشش بسیار زیبایی به چهره تان بخشیده و آن را با نشاط تر نشان خواهد داد . رنگ رژ لب اهمیت بسیار زیادی دارد اما نحوه استفاده از آن نیز مهم است . ابتدا باید بهترین مداد لب را تهیه کنید و شروع به کشیدن خط لب نمایید . سپس می توانید با استفاده از بهترین رژ لب رنگ لب هایتان را تغییر داده و در آخر نیز اگر تمایل داشتید از برق لب استفاده کنید .

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

برق لب ها مواد آرایشی خاصی هستند که برای جذابیت هرچه بیشتر لب ها به کار می روند ، می توانید پس از رژلب زدن از این ماده آرایشی استفاده کنید تا لب هایتان برجسته تر و پر تر دیده شود . اما اگر لبانتان به اندازه کافی پر و برجسته هستند بهتر است استفاده از این ماده آرایشی را فراموش کنید یا در حداقل ترین حالت ممکن از آن استفاده نمایید . خط لب ها برای فرم دادن به لب ها به کار می روند ، همیشه باید قبل از استفاده از رژ لب خط لب کشیده شود نوک خط لب نیز باید تیز باشد تا دقیقا در محل مورد نظر شما اثر گذاری کند . هرگز نباید از رنگ‌های متضاد برای خط لب و رژ لب استفاده کرد ، بهتر است این وسیله آرایشی با تشابه رنگی انتخاب شوند تا زیبایی چهره بیشتر شود . زمانی که خط لب می کشید کاملا مشخص می کنید که رژ لب در چه ناحیه ای باید استفاده شود و این مسئله نظم و زیبایی کارتان را افزایش خواهد داد . انواع و اقسام رژ لب ها وجود دارند که روز به روز نیز تعدادشان رو به افزایش است . در این زمینه شاید انتخاب رنگ مناسب یک مسئله دشوار به نظر بیاید و تصمیم گیری برای انتخاب بهترین رژلب و بهترین مداد لب کمی سخت باشد اما به یاد داشته باشید که نوع آرایش ظاهری شما می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب بهترین رژ لب _ رژ لب لچیک و بهترین خط لب برای هرچه زیباتر شدن چهره تان باشد . مثلا رنگ لباس شما گزینه بسیار مناسبی است که بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید رژلب های رنگ شاد برایتان مناسب تر است یا رنگ های ملایم و آرام … اگر لباسی با رنگ قرمز یا رنگ های پررنگی همانند آن را به تن کرده اید بهتر است از رژلب های شاد نیز استفاده کنید ، اما اگر لباس‌تان رنگی مانند گلبهی ملایم دارد بهتر است رژلب شما نیز چنین توناژ رنگی داشته باشد ‌. برخی از افراد لب های بسیار نازکی دارند . برای برجسته تر نشان دادن این گونه لب ها انجام یک آرایش درست می تواند معجزه کند . ابتدا بهتر است از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید و سطح لب هایتان را توسط آن بپوشانید و برای جذب شدن کرم بر روی پوست چند دقیقه صبر نمایید . سپس با استفاده از یک مداد لب محدوده مورد نظر تان را مشخص کنید و پس از آن با روش گفته شده رژ لب بزنید . یعنی همراه با رژ لب از دستمال کاغذی نیز استفاده کنید و این کار را چند مرتبه تکرار نمایید . اگر قسمتی از رژلب تان خارج از محدوده مورد نظر رنگ دهی کرد می‌توانید با استفاده از یک گوش پاک کن تمیز آن را پاک کنید .

مداد لب

مداد لب

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

قواعد بسیار زیادی در زمینه استفاده از لوازم های آرایشی مختلف وجود دارد برای انتخاب هر یک از آن ها میتوانید نکات موجود در این زمینه را مطالعه نمایید در رابطه با لب ها اول از همه باید به سراغ تهیه بهترین رژلب و بهترین مداد لب _ مداد لب لچیک باشید و سپس شروع به پیاده سازی یک طرح مناسب نمایید .

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *