بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

مداد لب لچیک و رژ لب مات

بهترین رژ لب

رژلب هاي گوناگوني كه با رنگ هاي متفاوت در بازار لوازم آرايشي وجود دارند نشان دهنده ميزان علاقه بانوان به اين وسيله آرايشي و همچنين نشان دهنده توجه خانم ها به مسأله آرايش و زيبايي و مخصوصا آرايش و زيبايي لب هاشان است زيرا كه خانم ها دوست دارند كه هميشه زيبا و جذاب باشند و چنانچه روشن و مشخص است يكي از معيارهاي مهم زيبايي داشتن لب هايي خوش فرم، خوش رنگ و زيباست .

مداد لب

رژلب و مداد لب از لوازم آرايشي هستند كه بسيار مورد استفاده و مورد علاقه خانم ها بوده زيرا كه توسط اين دو وسيله آرايشي مي توان فرم و رنگ لب ها را تغيير داد تا لب ها جذاب و زيباتر شوند .

رژلب انواع مختلفي دارد كه براي اشخاص و همچنين موارد استفاده متفاوتي به كار برده مي شود .

رژ لب مات

مثلا رژلب هاي براق و مايع بيشتر براي كساني مورد استفاده قرار مي گيرد كه لبي هاي كوچك و كم حجمي دارند و دوست دارند كه لب هايي بزرگتر و حجيم تر داشته باشند و همچنين رژلب هاي مات براي خانم هايي مفيدتر هستند كه دوست دارند لب هاي خود را كوچكتر نشان دهند و اين بانوان با استفاده از رژ لب مات مي توانند لب هاي خود را كوچكتر كنند .

در رابطه با رژلب هاي مات همچنين لازم است بگوييم خانم هايي كه لب هايي خشك دارند بهتر است از اين رژلب ها استفاده نكنند زيرا كه خشكي لب هاي آن ها بيشتر خواهد شد و به اين دسته از بانوان توصيه مي كنيم كه ازرژلب هاي مايع استفاده كنند تا لب هاشان نرم تر و مرطوب تر شود.

از موارد مهمي كه خانم ها در رابطه با رژلب بايد به آن توجه داشته باشند رنگ آن است زيرا كه رنگ رژلب نقش بسيار مهمي در زيبايي و جذابيت لب ها و همچنين در زيبايي چهره دارد .

خانم هايي كه لب هايي نازك دارند مي توانند با استفاده از رنگ هايي مانند قرمز، صورتي،كالباسي و گلبهي لب هاي خود را بزرگتر و پهن تر نشان دهند و همچنين خانم هايي كه لب هايي بزرگ دارند با استفاده از رنگ هايي مانند بنفش،نارنجي،قهوه اي و مانند آن ها لب هاي خود را كوچكتر نشان دهند .

در ميان انواع رنگ هايي كه براي رژلب وجود دارد شايد براي شما نيزسؤال پيش آمده باشد كه چه رنگي براي لب هاي شما مناسب تر است كه در جواب بايد گفت خانم هايي كه رنگ پوستشان تيره است در صورت استفاده از رنگ هايي كه مايل به تيره هستند و گرم مي باشند نتيجه بهتري خواهند گرفت و لب هايي جذاب تر خواهند داشت و همچنين بانواني كه رنگ پوستشان سفيد و روشن است با استفاده از رنگ هاي ملايم و روشن مي توانند لب هاي خود را زيباتر بسازند .

بهترین رژ لب

بهترین رژ لب

بهترین رژ لب

از آنجا كه پوست لب بسيار نازك مي باشد بايد دقت كرد كه از چه رژلبي استفاده مي كنيم زيرا در صورت استفاده از رژلب هايي كه مناسب ما نيستند و يا استاندارد نمي باشند ممكن است به سلامتي لبها آسيبب بزنند بنابراين خانم ها هميشه بايد از بهترین رژ لب و مداد لب هاي مرغوب و استاندارد استفاده كنند.

مداد لب لچیک

در ميان برندهايي كه در رابطه با لوازم آرايشي فعاليت مي كنند لچيك از برندهاي خوب و معتبري مي باشد . بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ها در کمپانی لچیک ساخته و در سایت لچیک عرضه شده اند . مداد لب لچیک چندین رنگ محبوب داشته و رژ لب لچیک نیز در چند رنگ پر کاربرد تهیه شده است هنگام خرید بهترین رژ لب بهترین مداد لب های این مجموعه سعی کنید همراه با رژ لب خود مداد لبی مطابق با همان رنگ را نیز انتخاب نمایید .

مداد لب نيز همانگونه كه اشاره شد از ديگر لوازم آرايشي مربوط به لب ‌ مي باشد كه نقش آن منظم كردن آرايش لب ها و همچنين تغيير فرم لب هاست.

به وسيله مداد لب مي توان خطوط اطراف لب ها را مشخص كرد و همچنين آن ها را تغيير داد كه البته اين كار نياز به كمي مهارت و دقت دارد تا آرايش لب هاي شما زيباتر شود .

در هنگام خريد رژلب و يا مداد لب حتما بايد به استاندارد بودن و با كيفيت بودن آن توجه كنيد. رژلب ها و مداد لب لچيك مطابق با استاندارد هاي روز دنيا بوده و با دوام خوبي كه دارد آرايش خوب و جذابي را براي شما ايجاد مي كنند و همچنين مانع از پاك شدن آرايش لب هاي شما در طول روز مي شود .

رژلب های لچیک به صورت رژمدادی ساخته شده اند که این نوع بسیار محبوب نیز هست .

از نكاتي كه خانم ها براي داشتن لب هايي زيباتر و همچنين براي داشتن آرايش بهتر بر روي لب هاشان بايد به آن توجه داشته باشند اين است كه به زير سازي و لايه برداري نيز توجه كنند و هميشه بايد سعي كنند لب هاي خود را نرم و مرطوب نگاه دارند زيرا كه لب هاي خشك و پوست پوست شده باعث مي شود كه رژلب خوب روي لب هاي شما ننشيند و درنتيجه لب هاي شما جلوه خيلي خوبي نخواهند داشت .

براي اينكه هميشه لب هاي خود را نرم و مرطوب نگاه داريد از نرم كننده ها و مرطوب كننده ها استفاده كنيد و هميشه به اندازه كافي آب بنوشيد و مايعات استفاده كنيد .

رژ لب لچیک

شما مي توانيد مداد لب و رژلب لچيك مورد نياز خود را از فروشگاه هاي لوازم آرايشي و يا سايت لچيك تهيه نمائيد و توسط آن ها آرايش و زيبايي لب هاي خود را به وجود آورده و از زيبايي و جذابيت لب هاي خود لذت ببريد .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *