بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

رژ لب های رنگارنگ با رژ لب لچیک

مداد لب

جذابیت برخی از لوازم آرایشی با رنگارنگ بودن آنهاست . رنگ‌های مختلف برای تولید برخی از ابزارهای آرایشی به کار می روند که جذابیت آن ها کاملاً بدیهی است . مثلاً رژلب ها یا حتی لاک ناخن ، استفاده از رنگ‌های متعدد رژلب و لاک در میان بانوان بسیار مرسوم است . رایج بودن استفاده از این دو ابزار آرایشی به اندازه ای است که هیچ فردی نمی‌تواند ادعا کند که تا به حال لاک نزده یا از رژ لب استفاده نکرده است . برای آنکه ظاهرمان آراسته و زیبا شود می توانیم رنگ ناخن هایمان را با لباسمان ست کنیم یا حتی از رژلبی با رنگ هماهنگ و مکمل نسبت به لباس خود استفاده کنیم . رعایت رنگ بندی باعث زیبایی هر چه بیشتر ظاهره خانم ها می شود . خانم ها اهمیت زیادی نسبت به رنگ ها قائل هستند و در این راستا سعی می‌کنند بهترین ها را برگزینند . رژلب های رنگارنگی وجود دارند که انتخاب از میان این همه تنوع شاید کار سختی به نظر می‌رسد ، اما با در نظر گرفتن چند ملاک ظاهری می‌توانیم به انتخاب بهترین رنگ پردازیم . رنگ دهی به لب ها توسط انواع رژلب صورت می‌گیرد اما قبل از هر چیز باید فرم لب ها مشخص شود . با استفاده از بهترین مداد لب _ مداد لب لچیک می توانید فرم دهی به لب های تان را به انجام رسانده و سپس با استفاده از بهترین رژ لب _ رژ لب لچیک رنگ آن را تعیین کنید . اگر بخواهید به دنبال بهترین رژلب و بهترین مداد لب بگردید باید به نکات زیادی توجه کنید رژلب شما باید به اندازه کافی استاندارد باشد تا پوست لب هایتان دچار هیچ گونه مشکلی نشود . خرید بهترین رژ لب و بهترین مداد لب از طریق سایت لچیک می‌تواند محصولی با کیفیت و فوق العاده را در اختیار شما قرار دهد . رژلب های لچیک و مداد لب های این مجموعه رنگ های محبوبی را به خود اختصاص داده‌اند . می‌توانید از رنگ‌های ملایم این مجموعه استفاده کنید و آرایش لایتی را برای چهره تان ایجاد نماید یا حتی از رنگ های پر رنگ شاد استفاده کرده و جذابیت چهره تان را با نشاط بیشتری همراه کنید . انتخاب رنگ بر اساس سلیقه و رنگ پوست و موی شما یا حتی رنگ لباس‌تان می‌تواند صورت بگیرد . انتخاب بهترین رژلب و بهترین خط لب برای آراستن لب ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره شما خواهد داشت . پس باید نسبت به زیبایی این عضو حساس بوده و در نهایت بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید . قبل از آنکه رژ لب بزنید لازم است که فرم لب‌هایتان مشخص شود ، اما آیا می دانید که کدام حالت برای لب ها مناسب تر می باشند ؟ با استفاده از مداد لب ها می توان کاری کرد که حالت لب به زیباترین شکل ممکن تغییر کند . مثلا برخی از افراد لب های کوچکی دارند . می‌توان کمی خارج شده از محدوده طبیعی لب شروع به کشیدن خط لب نمود و البته این کار فقط برای لب پایین مجاز است . در چنین حالتی لب ها کمی قلوه ای تزر دیده خواهند شد و همین مسئله باعث می‌شود تا زیبایی لب افزایش پیدا کند ، یا برخی از افراد قسمت قلب شکل بالای لبشان کمی نامنظم است . با استفاده از مداد لب ها می توان این نقاط را با نظم بیشتری همراه کرد . زمانی که از مداد استفاده می‌کنید و خط لب می‌کشید محدوده طبیعی لب شما مشخص شده و باعث می شود آرایش در نهایت نظم و زیبایی برای لب هایتان ایجاد شود و هنگام رژلب زدن نیز خوب می دانید که دقیقا کجا را آرایش کنید .

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

یک قانون کلی وجود دارد که می گوید هرچه رنگ روشن‌تری برای آرایش یک قسمت استفاده شود باعث بزرگتر دیده شدن آن قسمت شده و یا اگر آرایش پیاده سازی شده بر روی آن ناحیه تیره تر باشد آن عضو کوچکتر دیده خواهد شد . یا در رابطه با اندام انسان نیز چنین است ، افرادی که کمی چاق هستند بهتر است از لباس های تیره رنگ استفاده کنند و افرادی که بیش از اندازه لاغر هستند می توانند با پوشیدن یک لباس رنگ روشن اندامشان را کمی پر تر نشان دهند . این نکات نیز برای آرایش لب به کار میرود مثلا اگر لب های نازک و کوچکی دارید از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا لبهای شما برجسته تر دیده شود و در مقابل نیز اگر اندازه لب های تان بزرگ است بهتر است از رنگ‌های تیره بهره بگیرید .

علاوه بر رنگ براق بودن یا نبودن آرایش نیز در اندازه آن تاثیرگذار است . افرادی لب های بزرگ تر با انجام آرایشی مات می توانند تعادل و اندازه لب هایشان را کنترل کنند و افرادی که لب هایشان از برجستگی کمی برخوردار است می‌توانند از رژلب های براق استفاده کنند . برق لب ها نیز وجود دارند که مواد آرایشی خاصی هستند که می‌توانند براقیت لب ها را افزایش داده و جذابیت خاصی به آن ها ببخشد . برق لب پس از استفاده از مداد لب و رژ لب به کار گرفته می شود .

مداد لب

مداد لب

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

اگر بخواهید بر روی هر یک از اعضای چهره خود آرایش مناسبی را پیاده سازی کنید ، راه های زیادی وجود دارد که بتوان به وسیله آن ها چنین مواردی را آموزش دید . اما در صورتی که دغدغه شما انتخاب مواد آرایشی مناسب باشد ، حق دارید که با کمی تحقیق به انتخاب مناسب ترین گزینه بپردازید . در زمینه محصولات آرایشی ما برند لچیک را به شما پیشنهاد می نماییم که بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ها را نیز تولید نموده است .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *