ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

ریمل بلند کننده و حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

مژه همواره تأثیر زیادی در زیبایی هر انسانی و مخصوصا خانم ها دارد و به همین جهت نیز برای خانم ها آرایش و زیبایی مژه ها به عنوان یکی از مواردی که نقش مهمی در زیبایی آن ها دارد حائز اهمیت می باشد.

مژه هاي زيبا و بلند و يا مژه هاي فر و كوتاه و یا همچنین مژه های پرپشت از انواع حالات مژه است كه براي بسياري از خانم ها جذاب و مورد توجه است و بسیاری از بانوان دوست دارند که مژه هایشان زیبا، بلند و پرپشت یا فر و حجیم باشد زيرا كه زيبايي مژه ها تأثير بسياري در زيبايي چهره دارد و از همین جهت چنانچه مشخص و روشن است ريميل به عنوان يك وسيله آرايشي جذاب و محبوبی که در زیباتر کردن و آرایش مژه ها مؤثر است مورد توجه بسیاری از بانوان می باشد.

خانم ها معمولا آرایش ساده و معمولی شان را خودشان انجام می دهند و درهمین راستا تقریبا اکثر خانم ها دارای لوازم آرایشی مختلفی می باشند که ریمل نیز یکی از این لوازم آرایشی است که این مسأله مستلزم این است که در خرید این لوازم آرایشی و نحوه آرایش کردن با آن ها یک سری نکات را رعایت کنند که در ادامه اشاره ای به این نکات می کنیم.

برای بسياري از بانوان داشتن مژه هايي بلند، طويل، پرپشت و يا فر بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد و در همين راستا ريميل مي تواند به شما كمك كند تا مژه هايي كه  دوست داريد را  داشته باشيد ‌.

به همین جهت تقريبا مي توان گفت كه همه خانم ها دوست دارند مژه هاي حجيمي داشته باشند و به همین دلیل است که در بين انواع ريمل خرید بهترین ریمل حجم دهنده طرفداران  بسياري دارد. یک ریمل حجم دهنده خوب اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا حجم مژه هاي خود را افزايش دهيد و از مژه های خود و  زيبايي آن ها لذت را ببريد و در نهایت زیباتر باشید.

ماندگاري و ضد آب بودن ریمل یکی از ویژگی هایی است که در مواقعی بسيار مهم مي باشد. مثلا در زمان هایی كه مژه ها خيس مي شوند زيرا که ماندگاری بالا و ضد آب بودن در این شرایط باعث مي شود كه زير چشم ها سياه شود و حالت نامطلوبي را براي شما به وجود بياورد.

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل ها نیز مانند اکثر لوازم آرایشی به انواع و اقسام مختلفي از جمله جامد، مايع و … تقسيم مي شوند كه با توجه به سلایق و ملاک های متفاوتی مورد توجه و خرید خانم ها قرار مي گيرند.

یک نکته ای که توجه به آن حائز اهمیت است این است که شما در مورد ریمل نسبت به ساير لوازم آرايشي بايد حساسيت بيشتري داشته باشيد زيرا كه ریمل براي مژه استفاده مي شود و روشن است که مژه نيز در كنار چشم و در ارتباط با آن است و به همين جهت عدم رعايت نكات بهداشتي مي تواند به چشمان شما و يا حتي مژه هاي شما آسيب بزند پس هم بايد در هنگام خريد ريميل دقت كنيم که محصولی استاندارد و با کیفیت تهیه کنیم و هم در هنگام استفاده از آن نکات مورد توجه را رعایت کنیم.

ریمل هايي كه روغني و آبکی می باشند معمولا ضد آب مي باشند و داراي مقامت و ماندگاري بيشتر هستند اما از طرفي براي پاك كردن آن ها نيز وقت و تلاش بيشتري نسبت به ريميل هاي پودري لازم است.

اگر مژه های کوتاه و نازکی دارید بهتر است از ریمل حجم دهنده و بلندکننده استفاده کنید، زیرا که این ریمل ها به شما کمک می کنند تا مژه هایی بلند و حجیم تر داشته باشید.

اگر ریمل بی کیفیتی را انتخاب کنید ممکن است دچار خارش و سوزش پوست اطراف چشم و یا همچنین خارش و سوزش چشم شوید بنابراین همواره به مرغوب بودن و تاریخ انقضای محصولی که می خواهید خریداری کنید دقت داشته باشید.هرچقدر در لوازم آرایشی کمتر از مواد شیمیایی استفاده شده باشد کیفیت آن محصول بهداشتی بالاتر است و سلامتی شما را بهتر تضمین می کند.

توصیه می کنیم که در حالت کلی از ریمل هایی با رنگ های تیره مانند قهوه ای و مشکی استفاده کنید که طبیعی تر و زیباتر هستند زیرا که سایر رنگ هایی که معمولا خاص و غیر طبیعی می باشند برای شرایط خاص و و در موارد اندک کار برد دارند و البته توجه به رنگ چشم ها نیز در انتخاب رنگ ریمل می تواند تا حدودی شما را کمک نماید.

سعی کنید که ریمل تمام قسمت های مژه  را به صورت یکنواخت بزنید و اگر روی قسمتی از مژه مواد بیشتری قرار گرفت آن را با برس ریمل تنظیم کنید تا آرایش بهتری داشته باشید.در هنگام پاک کردن ریمل و مخصوصا ریمل هایی که ضدآب بوده و ماندگاری بالاتری دارند حتما دقت کنید تا به چشمان شما و پوست نازک و حساس دور چشم آسیبی نرسد.برای این کار همچنین می توانید موادی که مخصوص پاک کردن ریمل می باشند استفاده کنید.

درست است که ریمل هایی که ضدآب نیستند و ماندگاری پایین تری دارند زودتر از بین می روند و در شرایطی که مژه های شما خیس شود پاک می شوند اما در عوض در هنگام پاک کردن آن ها کار راحت تری دارید و خیالتان از این بابت راحت تر است.

از آن جای که مژه ها حساس می باشند باید مراقب آن ها باشید تا در نتیجه در کنار لذت بردن از آرایش مژه ها و زیبایی ای که برای شما به ارمغان می آورند سلامتی آن ها را نیز حفظ کنید و به همین جهت ما انواع ریمل لچیک _ بهترین ریمل را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *