بهترین ریمل حجم دهنده, ریمل, ریمل حجم دهنده خوب, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

ریمل حجم دهنده خوب مشکی رنگ

ریمل حجم دهنده خوب

قبلا فقط رنگ مشکی در رابطه با ریمل ها مطرح بود اما امروزه در دنیایی که تنوع حرف اول را می‌زند و رنگ های مختلف ریمل نیز پیدا شده اند اما به نظر کارشناسان آرایشی هنوز هم تنها رنگی که می تواند زیبایی مژه ها را فراهم نماید مشکی می باشد . یعنی بهترین حالت این است که یک ریمل حجم دهنده خوب با رنگ مشکی را تهیه نموده و برای آرایش مژه های تان از آن استفاده کنید رنگ های تیره مثل سرمه یا سبز نیز برای برخی از افراد جذاب به نظر می‌رسد اما قطعا نتیجه حرفه ای و جذابی در چهره شان ایجاد نمیکند . نحوه صحیح ریمل زدن به این صورت است که ابتدا باید پایین را نگاه کنید نباید چشمانتان را به طور کامل ببندید چشم ها در حالت نیمه باز باید به پایین خیره شوند . در این حالت باید از قسمت انتهایی مژه به بالاترین نقطه آن شروع به برس کشیدن نمایید . اگر بخواهید که مژه هایتان پرتر دیده شود .حتما باید بهترین ریمل حجم دهنده را تهیه کنید دو سه بار برس کشیدن را در در تمامی قسمت های چشم به انجام برسانید تا حالت خوبی برایتان ایجاد شود . هیچ گاه نگذارید که مژه ها به یکدیگر بچسبند یا کوتاه و بلند دیده شوند در صورتی که یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده خوب را تهیه نموده باشید هم یک دست بودن مژه‌هایتان باعث زیبایی بیشتر این عضو گردیده و هم پر تر و بلندتر دیده شدن مژه ها به جذابیت چشم‌هایتان کمک می کنند . یادتان باشد که حتماً باید برس کشیدن را از از پایین به سمت بالا و خارج به انجام برسانید و پس از ریمل زدن مدتی را صبر کنید تا آرایش این قسمت به خوبی خشک شود . مژه ها باید از حالت خیسی در آمده و سپس چشم ها به طور کامل باز شوند وگرنه ممکن است پشت پلک چشمتان دچار سیاهی شود . در صورتی که بهترین ریمل حجم دهنده را تهیه نموده باشید دیگر دغدغه هیچ نوع آسیبی را نداشته و از ریزش مژه هایتان نیز نخواهید ترسید اما اگر نسبت به کیفیت محصولی که انتخاب می کنید بی اعتماد باشید ممکن است اتفاقات ناگواری برایتان رخ دهد یا حداقل تعداد مژه هایتان به شدت کاهش پیدا کند .

برای آنکه چشم هایتان کشیده و مانند یک آهو زیبا به نظر برسد باید قسمت بیرونی چشم تان را با آرایش مناسبی به همراه کنید . خاص بودن نگاه شما زمانی تکمیل می شود که خط چشم کشیده و دنباله آن را تا جایی که مناسب است ادامه دهید . از طرفی ریمل بزنید و قسمت انتهای مژه هایتان را بیشتر از همیشه آرایش کنید . برای طبیعی دیده شدن ریمل تان نباید اجازه دهید که ماده این محصول بیش از اندازه روی مژه ها قرار گرفته و حالتی غیر طبیعی را برایتان ایجاد کند . همین که چند بار پشت سر هم برس بکشید و سپس اجازه دهید مژه خوب خشک شود کافی است اگر احساس کردید که چشم هایتان بیش از حد سنگین شده اند یا آرایش بسیار زیادی در این ناحیه ایجاد شده است با یک فرچه تمیز شروع به شانه کردن مژه ها نمایید تا مقدار اضافی مایع از روی آنها پاک شود . در صورتی که ریمل شما به طور مشترک با فرد دیگری مصرف شود بیماری های زیادی در این میان قابل انتقال هستند آسیب هایی که به مژه وارد می شود نیز ممکن است برایتان ناخوشایند باشد . همواره مصرف شخصی محصولات آرایشی را به خاطر داشته باشید و اجازه ندهید فرد دیگری از محصول شما استفاده نماید .

بعد از انتخاب یک ریمل حجم دهنده خوب و مصرف آن باید به لحاظ مراقبت از مژه ها نیز دستورالعمل هایی را دنبال کنید تقویت مژه ها می تواند به افزایش حجم و بلندای آن ها کمک کند . اگر شب به شب یک فرچه تمیز را به روغن زیتون آغشته کنید و مژه های تان را توسط آن شانه بزنید پس از مدتی شاهد زیبایی بسیار زیادی در این ناحیه خواهید بود . اگر مژه‌هایتان سالم و سلامت باشند زیبایی بیشتری در این ناحیه ایجاد شده و چشم ها جذاب تر به نظر خواهند رسید . پس علاوه بر آرایش و زیبا سازی چشم ها سعی کنید نسبت به سلامت آنها نیز حساس باشید سالم بودن مژه یا هر قسمت دیگری می تواند به زیبایی آن عضو بیشتر اضافه کند ‌.

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

چشمها زمانی تکمیل و عالی آرایش می شوند که ابتدا از سایه استفاده کرده باشید و سپس خط چشم کشیده باشید البته نوع خط چشم تان اهمیت زیادی داشته و رنگ سایه ای که انتخاب می کنید نیز بسیار مهم است . پس از گذراندن این دو مرحله می توانید ریمل بزنید تا تکمیل ترین آرایش در اختیارتان قرار بگیرد . البته آرایش ابروها نیز در این میان اهمیت زیادی دارد برای هرچه بهتر دیده شدن چشم و ابرو هایتان باید یک آرایش مکمل و زیبا را در این ناحیه ایجاد نمایید . جذابیت چشمها بر هیچ فردی پوشیده نیست همواره بانوان بر روی آرایش این قسمت تمرکز زیادی داشته و برای رفتن به میهمانی ها آرایش چشم هایشان را به بهترین شکل ممکن به انجام می‌رساند . امروزه نیز با افزایش تکنیک های موجود در زمینه آرایش چهره شاهد اتفاقات بسیار زیبایی هستیم که به جذاب تر دیده شدن ظاهر ما کمک می کند . با خرید ریمل حجم دهنده و بلند کننده لچیک یا هر محصول دیگری که کمپانی لچیک تولید کرده جذابیت زیادی در اختیارتان قرار گرفته و سلامت شما نیز حفظ خواهد شد پس به سایت این مجموعه سر بزنید و هر آنچه که نیاز دارید را به راحتی تهیه کنید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *