ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

ریمل حجم دهنده خوب

زیمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

خانم ها توسط آرايش كردن خود را زيباتر و جذاب تر مي كنند و به همين جهت آرايش كردن از كارهاي مورد علاقه بانوان است . به غير از مواردي مانند رفتن به جشن ها و از اين قبيل میهمانی ها ، مهعمولا افراد آرايش معمولي و روزانه خود را با دستان خود انجام مي دهند . خانم ها با رژلب زدن لب هاي خود را زيباتر مي كنند و يا اينكه با كشيدن مداد ابرو ابروهاي خود را پهن تر و زيباتر مي كنند . درميان امور آرايشي مختلفي كه بانوان انجام مي دهند آرايش مژه توسط یک ریمل حجم دهنده خوب يكي از آن مواردي است كه خانم ها خيلي به آن توجه نموده و بر این باورند که آرایش این عضو تاثیر خوبی بر جذابیت چهره شان دارد .

استفاده از ريمل و آرايش آن شايد به نظر كاري آسان به نظر برسد اما با توجه به چند نكته مي توانيد نتايج بهتري از استفاده از ريمل و آرايش با آن بگيريد .  در مورد استفاده از ريمل سعي كنيد كه هرگز برس ريمل را در داخل ظرف آن بالا و پايين نكنيد و به جاي اين كار برس را داخل ظرف ريمل بچرخانيد تا ريمل شما مدت زمان بيشتري با كيفيت بالا عمر داشته باشد.

رايج ترين و پركاربردترين رنگ براي ريمل مشكي است اما ساير رنگ ها نيز براي ريمل موجود مي باشند . خانم ها خيلي بايد مراقب چشم و مژه هاي خود باشند زيرا حساسيت آن ها و مخصوصا چشم بر كسي پوشيده نيست بنابراين همواره از ريمل هاي با كيفيت استفاده كنيد و حتما به تاريخ انقضا و استاندارد بودن ريملي كه مي خواهيد آن را خريداري كنيد توجه داشته باشيد .

ریمل حجم دهنده و بلندکننده

ریمل را در حد تعادل به مژه های خود بزنید چرا كه اين كار باعث مي شود مژه هاي شما بهم نچسبد ، چسبیدن مژه ها به یکدیگر جلوه خوبی برایتان نخواهد داشت. در ميان انواع و اقسام ريمل ها محبوب ترين گزینه برای خانم ها ريمل حجم دهنده و بلند کننده مي باشد . با توجه به راه هاي مختلفي كه در مورد تقويت و زيبايي مژه وجود دارد اما همچنان استفاده از ريمل در ميان خانم ها طرفداران بسياري دارد .

درست است كه ريمل بيشترين تأثير را بر زيبايي چشم دارد اما براي آرايش كامل چشم نبايد نقش سايه و كشيدن خط چشم را فراموش كنيد و همچنين استفاده از فرمژه هم شما را در داشتن مژه و چشم هايي زيبا كمك مي كند .

در هنگام ريمل زدن به سمت پايين نگاه كنيد و تمامي قسمت هاي مژه را از ريشه تا بالاي آن ها ريمل بزنيد .سعي كنيد روي ريمل قبلي دوباره ريمل نزنيد حتما به هنگام خوابيدن ريمل را از روي مژه هاي خود پاك كنيد زيرا كه اين كار در جهت حفظ سلامتي چشم و مژه هاي شما مفيد مي باشد .

بهترین ریمل حجم دهنده

بهترین ریمل حجم دهنده لچيک با كيفيت بالايي كه دارد آرايش زيبايي براي مژه هاي شما به ارمغان خواهد آورد و چشم هاي شما را زيباتر و جذاب تر خواهد نمود و همچنين باتوجه به اينكه مطابق با استانداردهاي روز دنيا ساخته شده است آسيبي به سلامتي مژه و چشمان شما وارد نمي كند .

ریمل حجم دهنده

در آرایش صورت خود به دیگر قسمت های چهره نیز توجه فرمایید ، برای اینکه لبان شما زیبا و خوشرنگ و خوش حالت به نظر آید و چشم ابرویی زیبا و درشت داشته باشید بهتر است اول از یک کرم پودر بهداشتی و سالم استفاده نمایید و سطح پوست خود را با ان بپوشانید تا جای جوش و لک روی پوست شما نمایان نباشد . بعد سعی کنید رژگونه ای که بیشترین هماهنگی را با رنگ رژلب و کرم پودر شما دارد انتخاب نمایید. چشمان خود را با یک ریمل حجم دهنده و بلندکننده ارایش کنید و به انها نظم و فرم خاصی دهید و قسمت های خالی پلک خود را بپوشانید. ابرو های خود را نیز با مدادابرویی که رنگ آن مناسب و هماهنگ با ارایش دیگر اجزای صورتتان است تزئین نمایید ، حال نوبت آن رسیده که با استفاده از یک مداد لب دور لبان خود را بکشید و بعد بااستفاده از همان مدادلب و یا رژلب قسمت داخلی لب خود را بپوشانید و به این ترتیب لبان خود را نیز از حالت سادگی و بی رنگی خارج نمایید .

لب ها عضو حساسی از بدن هستند که به راحتی میتوانند مواد آسیب رسان رژلب و مداد لب را جذب پوست کنند و یا با خوردن و اشامیدن ان را ببلعند و از این طریق آسیب‌های زیادی را به بدن برسانند ،حال در این میان اگرکه رژلب و مداد لب از جنس مرغوبی ساخته نشده باشد و ترکیبات بکار رفته در آن ترکیبات خوب و استانداردی نباشد ممکن است باعث ایجاد انواع بیماری های خطرناک در بدن آدمی شود . بنابراین شما باید توجه داشته باشید که  بهترین رژلب و مداد لبی را برای خود انتخاب نمایید که مرغوب باشد و مواد تشکیل دهنده ان طبق استاندارد های روز جهانی ساخته شده باشند تا صدمه ای به شما وارد نشود ،سعی کنید از مدادلب و رژلب دیگر افراد نیز استفاده نکنید چراکه رژلب در برخورد مستقیم با لب و بزاق افراد است و چهره خوشایندی ندارد که از رژلب دیگران برای خود استفاده نمایید . آلودگی ها به شدت قابل انتقال بوده و می توانند بیماری زا باشند .

لچیک یکی از برند های معروف در زمینه لوازم آرایشی به حساب می اید که سالیان سال است در این زمینه فعالیت میکند . این کمپانی توانسته بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده را از نظر زیبایی و سلامت تولید و به بازار عرضه نماید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.