همانگونه كه مي دانيم آرايش مژه ها نيز مانند آرايش لب ها و يا ابرو و … تأثير بسياري بر زيبايي  چهره  دارد و در واقع چشم و مژه هاي زيبا از ملاك هاي مهم زيبايي به شمار مي روند كه خانم ها توجه ويژه اي به آن دارند و البته زيبايي مژه بر زيبايي چشم ها نيز اثر گذار است و یکی از بخش های مهم چشم حساب می شود که زیبایی ان با زیبایی چشم و درشت دیده شدن ان رابطه ای مستقیم دارد و هر چه مژه های شما خوش فرم تر و بلند تر باشد چشمان شما نیز درشت تر و زیبا تر بنظر خواهد آمد . به همین دلیل است که خانم ها سعی میکنند با استفاده از روش های مختلف مژه های خود را ارایش نمایند و چشمانی زیباتر برای خود بسازند .

ریمل حجم دهنده خوب

آرايش و زيبايي براي خانم ها از زمان هاي بسيار قديم تا به حال مهم بوده و هست و خانم ها همواره به آرايش و زيبايي و آراستگي خود توجه كرده و مي كنند . بسياري از خانم ها آرايش معمولي و عادي و روزمره شان را خودشان انجام مي دهند و به همين جهت است كه لوازم آرايشي مورد احتياج خود را خريداري مي كنند و در بين ابزار ها كه معمولا در كيف لوازم آرايشي بانوان موجود است ريمل جايگاه ويژه اي دارد . معمولا خانم ها سعی میکنند با استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب مژه های خود را حجیم تر و بلندتر کنند بدون انکه دردسر خاصی داشته باشند و یا نیاز به مهارت و تخصص باشد .

ریمل حجم دهنده و بلندکننده

اما ارایش چشم و ريمل زدن بايد با دقت انجام گيرد تا مژه هاي دلخواه خود را بدست بياوريد . خانم هايي كه مژه هايي كم پشت يا كوتاه دارند مي توانند به وسيله يك ريمل حجم دهنده و بلند كننده و البته با كمي مهارت مژه هايي بلند و زيبا براي خود ايجاد كنند و از داشتن مژه هاي خود احساس رضايت كنند ،سعی کنید ریمل را به قسمت ها کناری و گوشه چشم بیشتر بزنید تا از این طریق چشمان شما خمار و زیباتر بنظر بیاید .

اگر مي خواهيد مژه هاي شما جذاب تر و زيباتر باشند دقت داشته باشيد كه تنها قسمت بالاي مژه ها را ريمل نزنيد  بلكه ريمل را به تمام قسمت هاي مژه از پايين تا به بالا زده و همچنين از برس ريمل نيز براي مرتب و منظم نمودن مژه هاي خود استفاده كنيد . البته نوع برس ریمل شما نیز تاثیر زیادی بر نظم و زیبایی مژه های شما دارد پس حتما سعی کنید بهترین ریمل حجم دهنده را تهیه نمایید .

شما بايد سعي كنيد علاوه بر اينكه آرايشتان زيبايي و جذابيت داشته باشد مصنوعي جلوه ندهد و دقت داشته باشيد كه هنگام آرايش مژه ها ، آنها بهم نچسبند زيرا كه اين مسأله زيبايي مژه و چشمان شما را تحت تأثير قرار مي دهد . ریملی را برای خود انتخاب کنید که مژه های شما را به یکدیگر نچسباند بلکه تک تک مژه هایتان را به طور جداگانه پرحجم و و بلندتر کند و به این ترتیب مژه های پرپشتی را نصیب خود نمایید . ریمل به دلیل سگینی که در پلک شما ایجاد میکند باعث می شود که شما به اهستگی و باسرعت کم پلک بزنید و همین امر باعث می شود نگاه جذاب تر و زیبا تری داشته باشید . البته این سنگینی از لحاظ ظاهری ایجاد می شود نه از لحاظ وزنی…

بهترین ریمل حجم دهنده

در مورد رنگ ريمل اگرچه رنگ هاي مختلفي در رابطه با آن وجود دارد اما رنگ هاي مشكي، قهوه اي، سورمه اي و خاكستري و مخصوصا مشكي بيشترين كاربرد را دارند و زیباتر نیز هستند چراکه ریمل با مشکی کردن مژه های شما باعث سیاه تر و پر تر دیده شدن انها می شود و همین سیاهی ، قرینگی زیبایی را با سفیدی چشم شما ایجاد میکند و همین قرینگی و تضاد شما را زیباتر نشان می دهد . .براي خانم ها اين نكته نيز اهميت دارد كه ريمل مژه هاي آن ها در طول روز پاك نشود و آرايش مژه هاي آن ها خراب نشود و به اصطلاح زیر چشمشان نریزد و ارایششان را خراب نکند  كه اين مسأله بستگي به ماندگاري و كيفيت ريملي كه استفاده مي كنيد دارد ، بنابراین انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده برای خانم ها بسیار حیاتی و مهم است.

زیمل حجم دهنده خوب

زیمل حجم دهنده خوب

پاك كردن آرايش و مخصوصا آرايش مژه از نكات بسيار مهمي است كه خانم ها بايد به آن دقت داشته باشند و حتما در هنگام خواب ريمل را به آرامي و دقت از روي مژه هاي خود پاك كنند و بشويند چراکه ریمل اگر چه باعث زیبایی چشم های شما می شود ولی در صورتی که به مدت زیادی روی پلک های شما باقی بماند و شسته نشود ممکن است باعث ریزش مژه ها شود و یا اینکه باعث ایجاد حساسیت و خارش و سوزش در چشم شود و از این طریق آسیب هایی را ایجاد نماید . پس حتما بعد از استفاده سعی کنید به ارامی و به نرمی ان ها را از روی چشمان خود پاک کنید .

ريمل لچیک از ريمل هاي خوب و با كيفيتي است كه در بين انواع برندهايي كه در رابطه با ريمل موجود مي باشند مي توان به آن اشاره كرد ‌. این برند توانسته طی سالیان خدمت خود نظر بانوان را جلب نماید چرا که کیفیتی بالا و قیمتی متناسب را برای محصوللت خود در نظر گرفته است .

ریمل حجم دهنده

لچیک بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده را تولید کرده است که  سلامت را به شما ضمانت می دهد و خیال شما را از بابت زیبایی نیز راحت میکند ،بااعتماد به محصولات ارایشی لچیک دیگر نگران هیچ چیز نباشید ،ریمل حجم دهنده و بلندکننده لچیک بهترین انتخاب برای تمام بانوان جهان می باشد .

 

ریمل حجم دهنده خوب

امتیاز / ۵٫