ریمل, ریمل لچیک

ریمل خوب و انواع ریمل ها

ریمل حجم دهنده خوب

اولین گام برای داشتن مژه‌ های زیبا استفاده از فرمول مناسب برای ریمل زدن مژه ها است. بیشتر افراد در خرید ریمل و انتخاب آن بیشتر شناختی از سایر انواع ریمل ها ندارند و تصور می کنند که یک نوع ریمل وجود دارد ولی همان طور که می دانیم باید بگوییم که ریمل ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها مناسب انواع مژه ها تولید شده است پس با این وجود برای هر نوع مژه در واقع ریمل خاصی وجود دارد؛ مثلا اگر شما نیاز به ضخیم کردن مژه ‌هایتان داشته باشید در صورت استفاده از ریمل بلند کننده تغییری در مژه هایتان به وجود نخواهد امد زیرا که ریمل بلندکننده که باعث بلند تر شدن مژه‌ ها می ‌شود و این ریمل فقط برای افرادی که مژه کوتاه دارند مناسب است؛ و ریمل حجم دهنده یا ضخیم کننده که در مژه ها باعث سیاه ‌تر و پرتر دیده شدن آن ها می‌ شود مناسب افرادی است که دارای مژه‌ های کمرنگ و کم‌ پشت هستند. برخی از ریمل ‌ها برای بیش از یک نوع کاربرد طراحی شده ‌اند و ترکیبی از انواع فوق هستند و اگر مطمئن نیستید که کدام فرمول مناسب شماست می‌ توانید از این نوع ریمل ‌ها استفاده کنید تا مژه هایتان را زیباتر جلوه دهید.

این طبیعی است که یکی از خواسته های خانوم ها همیشه داشتن مژه های بلند بوده است و از ان جایی که بیشتر خانم ها دارای مژه های بلند هستند و برای حالت دادن و پر رنگ کردن ان ها از ریمل های مختلف استفاده می کنند؛ اما بر عکس افرادی هم هستند که جز ان دسته از افراد نیستند و علاوه بر داشتن مژه های کوتاه برای استفاده از ریمل نیز مشکلاتی مثل حساسیت دارند از این رو این افراد در خرید ریمل بهتر است تا مهم ترین فاکتور ها را در نظر داشته باشند بهتر است از ریمل ضد حساسیت و با کیفیت مثل ریمل آلمانی لچیک استفاده کنند.
توجه داشته باشید که در خرید ریمل نوع برس و فرمول ریمل بسیار مهم است. توجه داشته باشید که شکل برس نیز برای انتخاب ریمل بسیار مهم است زیرا که برس محل برخورد ریمل با مژه های می باشد و باید که تمام مژه ها را پوشش دهد . از همین رو است که ارتباط مستقیمی بین کارآیی ریمل و برس وجود دارد. بهتر است تا درباره ی فرمول ریمل ها بگوییم که این فرمول در واقع بر اساس بلند کننده گی مژه، ضخیم کننده گی مژه و فر کننده گی مژه دسته بندی می شوند.
پس در صورتی که شما دارای مژه های بلند باشید بهتر است تا از ریمل هایی استفاده نمائید که برسی شبیه به شانه داشته باشد؛ زیرا برای حجیم شدن و ضخیم شدن مژه ها استفاده از ریمل های با برس پر و زیاد بسیار مناسب است پس بهتر است تا ریملی را انتخاب کنید که پر باشد و هم این که مو های بیشتری را هم داشته باشد. ریمل حجم دهنده بهترین پیشنهاد برای داشتن مژه های پر می باشد. توجه داشته باشید تا قبل از ریمل زدن حتما باید مژه های شما تمیز و عاری از هر ماده ارایشی باشد.
سه مورد از ریمل های بسیار پر کاربرد که جز پر فروش ترین و پر مصرف ترین محصولات ارایشی است عبارتند از:
* ریمل حجم دهنده
* ریمل بلند کننده
* ریمل ضد آب

ریمل حجم دهنده : استفاده از ریمل های حجم دهنده در بین خانم ها با توجه به انواع ریمل هایی که وجود دارد بیشترین درخواست را دارد؛ و معمولا استفاده از این ریمل های حجم دهنده بیشتر برای خانم هایی مناسب می باشد که دارای مژه های بسیار کم پشت و کوتاهی می باشند می دانیم که در زیبایی چشم ها و پر شت نشان دادن مژه ها انتخاب صحیح ریمل و نوع درست آن است که بسیار هم اهمیت دارد. پس درباره ی این نوع ریمل متوجه شدیم که انتخاب ریمل حجم دهنده مژه انتخاب مناسبی می باشد برای افرادی که دارای مژه های کم پشت هستند.
ریمل بلند کننده : داشتن چشم های ریز و مژه های کوتاه تاثیر خوبی را در ارایش ندارد و معمولا بیشتر خانم ها نیز دارای مژه هایی کوتاه هستند که این نوع مژه ها همان طور که گفتیم در ارایش چشم ها و زیبایی چشم بسیار تاثیر گذار نمی باشد بیشتر افراد برای جبران این کمبود مجبور به استفاده از مژه های مصنوعی هستند که باید بگوییم که مژه مصنوعی چشم ها را دچار حساسیت و خستگی می کند برای همین هم استفاده از ریمل های بلند کننده مژه برای این افراد که دارای مژه های کوچکی هستند می تواند انتخاب ایده آلی باشد ؛ زیرا که ریمل بلند کننده با پوشش دادن تمام مژه ها باعث بلن دتر شدن آن ها می شود.
ریمل ضد آب : بیشترین دوره ی مصرف این نوع ریمل به زمانی می رسد که هنوز خبری از ریمل های حجم دهنده و یا سایر انواع ریمل نبود و این ریمل ها با مزیت ضد آب بودنشان مورد توجه بودند این نوع ریمل که با نام ریمل ( استخری ) نیز شناخته شده است همان طور که گفتیم در بین خانم ها دارای محبوبیت بسیاری است این ریمل با مقاوم بودن در برابر اب و در شرایطی که ممکن است گریه کنید یا صورت خود را بشویید و یا چرب کنید پخش نمی شود و اینکه هیچ آلودگی را زیر چشم به وجود نمی اورد؛ زیرا که در این ریمل از موم و روغن های معدنی استفاده شده است با وجود این که استفاده از این ریمل مزایی را دارد اما پاک کردن آن کمی نسبت به سایر ریمل ها دشوار است.

بهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین ریمل )

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *