ریمل, ریمل لچیک

ریمل زدن با بهترین ریمل حجم دهنده

بهترین ریمل حجم دهنده

زیبایی ظاهری به طور کلی در دو بخش مختلف خلاصه می‌شود ، یکی زیبایی اندام و دیگری زیبایی چهره . در خانم ها این زیبایی از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و همواره برای رسیدن به آن تلاش می نمایند . زیبایی اندام به معنای داشتن متناسب ترین و ایده آل ترین وزن و هیکل نسبت به قد افراد بوده و تناسب میان این پارامترها باید در میزان استانداردی قرار داشته باشد . تغذیه و ورزش کردن از مهمترین عوامل دستیابی به اندامی متعادل و زیبا است .  برای آنکه زیبا تر و خوش اندام تر از همیشه به نظر بیاید بهتر است در مصرف مواد تغذیه خود کمی تجدید نظر کرده و سعی کنید از سالم ترین و بهترین مواد غذایی بهره بگیرید . علاوه بر آن ورزش کردن را جز عادات روزانه خود قرار داده و به طور مداوم به آن بپردازید . حتی انجام ۱۵ دقیقه ورزش در روز نیز می‌تواند تغییرات مثبت زیادی در ظاهرتان ایجاد کند . از مهمترین پارامترهای زیبا بودن داشتن اندامی متناسب است قد انسان خدادادی است و خود افراد دخالتی در آن ندارند اما اندام ما جدا از ژنتیک بستگی به شرایط زندگی ، تغذیه و ورزش کردن ما دارند . پس برای هرچه بهتر شدن ظاهر و داشتن زیباترین اندام بهتر است از مواد غذایی سالم استفاده کرده و ورزش کردن را ترک نکنید . میوه ها و سبزیجات را در عادات غذایی خود گنجانده و سعی کنید از سالمترین مواد غذایی بهره بگیرید .

در رابطه با زیبایی چهره نیز پارامتر های  مختلفی وجود دارد که تناسب و تقارن از مهم‌ترین اصول آن هستند ‌. این تناسب و تقارن هم به صورت خدادادی در چهره وجود دارد و هم می توان به صورت خودآرایی و با استفاده از لوازم آرایشی گوناگون آن را به وجود آورد . آرایش کردن  مسئله ای است که اکثر خانم ها به طور روزانه با آن سر و کار دارند و حداقل از یک ماده آرایشی در روز استفاده می نمایند . یکی از پرطرفدارترین لوازم آرایشی رژلب ها هستند ، اما وقتی که از یک رژ لب استفاده می کنید تقارن چهره تان به هم می‌ریزد ، رژ لب به تنهایی قادر به زیبا کردن چهره تان نیست چرا که به تنهایی بار زیبایی نیمکره پایینی صورت را به دوش کشیده و نیم کره بالایی چهره که شامل چشم و ابرو میباشد بدون آرایش مانده و بالانس چهره به هم می‌ریزد . یکی از بهترین وسایل آرایشی که می توان با استفاده از آن هماهنگی خاصی میان دو نیمکره بالا و پایینی چهره به وجود آورد ریمل است . بهترین ریمل حجم دهنده که توسط شرکت لچیک تولید شده است می تواند تا مژه های شما را به بهترین شکل ممکن حجم داده و طول آن ها را به طرز قابل توجهی افزایش دهد . این ریمل منحصر به فرد با پررنگ کردن تارهای مژه شما می تواند زیبایی چهره تان را چند برابر نمایند . با آرایش کوچکی که در چشم‌هایتان ایجاد می‌کند می‌تواند چهره شما را زیباتر از همیشه به نمایش بگذارد. برای آرایش کردن به طور کامل و حرفه‌ای استفاده از ریمل امری ضروری است اما حتی اگر قصد آرایش کردن ندارید نیز می توانید تنها با یک رژ لب ساده و استفاده از کمی ریمل زیبایی و نشاط خاصی به چهره تان ببخشید . برای ریمل زدن کافی است تا با استفاده از برس تعبیه شده به شانه زدن مژه ها بپردازید . شانه زدن را از قسمت انتهایی و محل رویش مژه شروع کرده به سمت بالا ادامه دهید . این کار را دو الی سه بار تکرار کنید و مطمئن شوید که مژه هایتان به یکدیگر نچسبیده اند . با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده یعنی ریمل لچیک می توانید تمامی مژه های تان را از یکدیگر تفکیک کرده و به بهترین شکل ممکن فرم دهی کنید . نظم دهی مژه ها با استفاده از ریمل می ‌تواند جذابیت چشم هایتان را افزایش دهد به شرط آنکه از بهترین ریمل حجم دهنده استفاده کرده و مطمئن باشید که مژه های تان به یک دیگر نچسبیده اند و در شکل و اندازه یکسان فرم دهی شده‌اند .

دوام و ماندگاری یک ریمل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است علاوه بر آن ریمل شما باید از سیاه شدن اطراف چشمتان جلوگیری کرده و بدون تغییر بر روی پلک هایتان باقی بماند . از دیگر ویژگی های مهم یک ریمل منحصر به فرد پاک شدن سریع آن در زمان دلخواه است ، زمانی که قصد پاک کردن آرایش تان را داشتید با استفاده از کمی آب و ماساژ انگشتان بر روی پلک می توانید ریمل را از روی مژه ها خارج کرده و به همین ترتیب آرایش تان را پاک کنید . هیچ وقت بیش از ۱۲ ساعت آرایش را بر روی چهره تان نگه ندارید به خصوص در رابطه با مژه ها که بسیار حساس بوده و در صورتی اجازه تنفس نداشته باشند ، دچار ریزش می شوند . البته ریمل لچیک به دلیل دارا بودن ترکیبات گیاهی مژه های شما را دچار ریزش نکرده و می‌تواند علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری برای آنها به تقویت و افزایش رشد شان نیز بپردازد .

برس تعبیه شده در این محصول دارای بیش از ۵۰۰ دندان است که به شما اجازه شانه کردن تک تک مژه ها حتی ریزترین آنها را نیز می دهد. به سادگی میتوانید از این ریمل درجه یک استفاده کرده و به آراستگی هرچه بیشتر مژه های تان کمک کنید . استفاده از ریمل کار سختی نیست و بدون داشتن مهارت نیز میتوانید به این کار بپردازید تنها کافیست از بهترین ریمل حجم دهنده و با کیفیت ترین نوع آن استفاده کنید و باقی کارها را به ریمل خود بسپارید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *