ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

ریمل زدن , ریمل لچیک

ریمل حجم دهنده خوب

اگر به طور روزانه از ریمل استفاده کنید ممکن است مژه‌ هایتان دچار آسیب شده و یا رشد آن ها متوقف شود . مواد به کار رفته در ساخت ریمل در صورتی که کیفیت لازم را نداشته باشند می توانند باعث شکنندگی و از بین رفتن مژه های پر شوند . سوالات مهمی در رابطه با این وسیله آرایشی مطرح شده که به تعدادی از آنها می پردازیم . یکی از سوال های مطرح شده در این زمینه این است که اگر قرار باشد استفاده از رزمل به طور مداوم صورت گیرد آیا بهتر نیست از یک ریمل ضد آب استفاده کنیم تا مدت بیشتری بر روی مژه ها باقی بماند ؟ باید بگوییم که ریمل های معمولی قطعاً بهترین گزینه هستند چرا که ویژگی ضد آب بودن باعث سفت شدن ریمل و چسبیدن آن به طور سرسخت بر روی مژه‌ها می‌شود ، به همین دلیل پاک کردن آن ها بسیار دشوار بوده و در برخی موارد غیر ممکن است به همین دلیل مژه های طبیعی از بین رفته و کنده می‌شوند . برای آن که مژه های تان آسیب نبینند حتما استفاده از یک ریمل ضد آب را فراموش کنید . نهایت تعداد دفعاتی که میتوان از ریمل های ضد آب استفاده کرد یک الی دو بار در تمام سال می باشد ، آن هم در صورت لزوم شدید .
از دیگر دغدغه هایی که بانوان برای آرایش مژه هایشان با آن درگیر هستند این است که رزمل زدن بهتر است یا بهره گیری از مژه مصنوعی ؟ مسلماً جواب ریمل می باشد .
پوست پلک و مژه ها ممکن است نسبت به چسبی که برای قرار دادن مژه مصنوعی بر روی چشم استفاده میشود واکنش نشان داده و مشکلاتی از قبیله خارش پلک ، چشم یا قرمزی لبه های داخلی چشم و یا حتی ریزش مژه ها منجر شود . بهترین راه برای پرپشت نشان دادن مژه ها استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب است . سعی کنید بهترین ریمل حجم دهنده خوب را استفاده کنید و حتما قبل از خرید نسبت به کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید .
مژه مصنوعی نه‌تنها به طور روزانه نباید استفاده شود بلکه مصرف آن بیش از ۵ الی ۶ بار در سال قابل قبول نیست . چسب به کار رفته برای این نوع آرایش ممکن است با التهابات چشمی شدیدی همراه بوده و یا به دید شما آسیب بزند . بهتر است مصرف این وسیله آرایشی را محدود کنید .
به دلیل محبوبیت این ماده آرایشی سوالات بسیاری ذهن مصرف کنندگان را درگیر میکند ، برخی میپرسند که آیا ریمل زدن باعث کوتاه شدن تدریجی مژه‌ها میشود ؟ جواب می‌تواند هم مثبت باشد و هم منفی بستگی دارد که از چه نوعی ریملی بهره بگیرید و چگونه آن را استفاده کنید ؟ در صورتی که از بهترین ریمل حجم دهنده خوب استفاده کرده و نسبت به برند آن اطمینان کافی داشته باشید قطعاً سلامت مژه‌هایتان حفظ خواهد شد . اما به طور کلی بهره‌گیری از ریمل های نامناسب و بی کیفیت می تواند پس از مدتی باعث شکننده شدن مژه ها و خرد شدن آن ها بشود . در صورتی که از بهترین ریمل حجم دهنده بهره بگیرید خطری برای تان به همراه نخواهند داشت . اما دقت کنید که حتما به تاریخ انقضای ریمل توجه کرده و پس از استفاده نیز در آن را به خوبی ببندید تا در معرض قرار گرفتن در هوا فاسد نشود . برای حفظ بیشتر سلامت مژه‌ها بهتر است قبل از ریمل زدن کمی با روغن بادام یا نارگیل به چرب کردن آن ها پرداخته و پس از گذشت چند دقیقه از ریمل استفاده کنید . این روغن می‌تواند عایقی بین ماده آرایشی و مژه های شما باشد که باعث بهبود رشد آن می‌گردد .
برخی خانم ها معتقدند که گرم کردن فرمژه می‌تواند حالت بهتری را به مژه ها ببخشد . که قطعاً این باور بدون هیچ پایه علمی بوده و ممکن است به راحتی باعث سوختن مژه های تار شود . پلاستیک موجود در قسمت بالایی فر مژه با داغ شدن ممکن است نرم شده و نتیجه عکس را به شما برگرداند .
قطعاً اگر از بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده استفاده کنید و قبل از آن به کمک یک فرمژه استاندارد حالت مژه های تان را تغییر دهید ، نتیجه ی زیبایی را در ناحیه چشم ها شاهید خواهید بود . دقت داشته باشید که اگر ریمل شما خشک شده و یا ماده آن کمی رقیق شود به هیچ عنوان نباید از آب جوش یا هیچ ماده گرم و مرطوبی برای رقیق کردن آن استفاده کنید . چرا که در این صورت بستری مناسب برای رشد باکتری ها فراهم شده و ممکن است عفونت های چشمی برایتان به وجود بیاید . هیچ ماده اضافی نباید وارد بسته بندی اصلی ریمل تان شود ، در صورتی که بخواهید غلظت آن را کمتر کنید می توانید برای چند دقیقه ای ظرف در بسته ریمل تان را درون مقداری آب جوش قرار دهید .
اگر توانستید به تهیه بهترین ریمل بپردازید حتما نحوه صحیح بکارگیری آن را نیز بیاموزید . ریمل باید با استفاده از حجم مشخصی استفاده شود و برس زدن مژه ها نیز با نظم به خصوصی انجام بگیرد .
اگر ریمل تان به انتها رسیده و می خواهید نهایت استفاده را از آن کنید دقت داشته باشید که بالا پایین کردن فرچه درون ظرف کار نادرستی بوده و بهترین روش چرخاندن آن درون ظرف می باشد .
با مطالعه این مقاله می‌توانید اطلاعات کافی در رابطه با عمل ریمل زدن را به دست بیاورید اما توصیه آخر ما به شما این است که برای تشخیص بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) می توانید به سایت لچیک مراجعه نمایید و به تهیه مناسب ترین ریمل که در این سایت موجود است بپردازید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *