ریمل, ریمل لچیک

ریمل مژه و انواع برس های آن

بهترین ریمل

می دانیم که یکی از مهم ترین اعضای صورت در ارایش چشم ها است و آرایش چشم‌ها یکی از اصلی‌ ترین و مهم ‌ترین بخش است که این کار باید با دقت و توجه بسیاری صورت بگیرد. استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و مناسب مثل بهترین ریمل یکی از مواردی است که در زیباتر شدن آرایش نقش بسیاری را دارد معمولا از ریمل ها هم به صورت روزانه و هم در ارایش های عادی استفاده می شود و ریمل المانی لچیک ( بهترین ریمل آلمانی ، بهترین ریمل حجم دهنده )  یکی از محصولات ارایشی بسیار پرکاربرد است. اما در این مقاله نکته ای که می خواهیم برای شما بیان کنیم در دنیای عجیب و رنگارنگ لوازم آرایشی، برس های ریمل‌ ها هم از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند این برس ها دارای انواع مختلفی هستند که برای هر نوع حالتی یک برس وجود دارد که می ‌توان برای حجم دادن، بلند کردن، فر کردن و . . . از یک نوع ریمل مخصوص استفاده کرد. در هنگام ریمل زدن بهتر است تا ابتدا نگاه خود را به سمت پایین  بیندازید، زیرا که در این صورت برس از روی ریشه مژه تا انتها را پوشش می دهد می توانید تا زمانی که مژه هایتان به اندازه دلخواه تان رسیده باشد به دقت برس بکشید در صورتی که این کار را چند بار پشت هم انجام دهید، در صورت خیس بودن مژه هایتان ممکن است که مژه ها به هم چسبیده شوند و شکل خوبی به شما ندهد. پس بهتر است تا در ریمل زدن عجله نکنید و اجازه دهید تا ریمل تان خشک شود سپس ارایش های دیگر چشم تان را انجام دهید.

 

کاربرد انواع برس های ریمل

* برس با موی بلند برای حجیم کردن مژه‌ ها

* برس منحنی برای فر دادن مژه ها

* برس پیچ دار برای مژه‌ های کاملا حجیم

* برس نوک گرد برای بالا بردن مژه‌ ها

* برس شانه ای برای مژه‌ های عادی

* برس زاویه دار مخروطی برای مژه‌های گربه‌ای

* برس صاف برای مژه‌ های بلند

همان طور که در خرید وسایل ارایشی مثل کرم پودر و رژ بسیار حساسیت به خرج می دهید باید که درباره ریمل ها نیز به همین مقدار حساسیت و وسواس به خرج دهید امروزه ریمل ها دارای  تنوع بسیاری هستند که ما در این مقاله قصد داریم تا درباره انواع برس های ریمل المانی و بهترین ریمل  توضیحات دقیقی را عنوان کنیم. انتخاب فرچه مناسب اولین گام در انتخاب ریمل است برس ها شامل فرچه‌ های بلند و کوتاه، برس‌ های منحنی و مخروطی هستند که در انتخاب ریمل بسیار اهمیت دارند و در واقع هرکدام کارآیی خاص خودشان را دارند.

 

برس با موی بلند برای حجیم کردن مژه‌ ها: یکی از نیاز های آرایش چشم کاملا مشخص است که حجم دادن به مژه‌ها است. پس در صورتی که به دنبال این نوع مژه هستند شما باید ریملی را تهیه کنید که موهای برس آن بلند باشد.کارایی این نوع ریمل در صورت حجیم بودن مژه هایتان هم بسیار عالی است اما در صورتی که شما از آن دسته افرادی هستید که دارای مژه‌ های کوتاه و کم پشتی دارید، استفاده از این نوع برس پیشنهاد نمی شود

برس منحنی برای فر دادن مژه ها: برس منحنی برسی است که برای فردادن مژه، باید از آن استفاده کنید. زیرا که کاربرد اصلی این نوع برس برای بلند کردن و فردادن مژه‌ها است با استفاده از این نوع فرچه بعد از آرایش چشم کاملا باز و جذاب می شود در روش مناسب ریمل زدن با این نوع برس بهتر است تا برس آن را بچرخانید.

برس پیچ دار برای مژه‌ های کاملا حجیم : بسیاری از خانم ها با این برس بسیار راحت تر هستند زیرا معتقدند که این برس ریمل همه کاره است. زیرا که این برس، هم باعث حجیم  شدن مژه و هم باعث بلند شدن طول مژه می شود و قطعا بعد از ریمل زدن دارای مژه‌های کاملاً بلند و حجیم هستید.

برس نوک گرد برای بالا بردن مژه‌ ها : مهم ترین کاربرد این برس ها برای بالابردن مژه‌ها به صورت عمودی است. در واقع شکل خاص این برس باعث شده تا مژه‌ها از ریشه به سمت بالا کشیده بالا باشند. می‌توانید با نگه‌داشتن این برس در حالت کاملا عمود بر مژه‌ها، از آغشته شدن هردانه مژه به مواد ریمل اطمینان حاصل کنید. این برس برای مژه‌های گوشه بیرونی چشم نیز مناسب است.

برس شانه ای برای مژه‌ های عادی: بیشتر خانم ها از این که ارایش چشم ها و مخصوصا ریمل ان ها پر باشد احساس رضایت ندارند و دوست دارند تا ظاهر ساده ای را داشته باشند برای همین هم برس شانه ای مناسب ترین برس برای این افراد است زیرا که با استفاده از برس شانه‌ای می توان که برس را بدون چسبیدن به مژه‌ها، به راحتی بین مژه ها حرکت داد.

برس زاویه دار مخروطی برای مژه‌های گربه‌ای: یکی از چشم های که دارای حالتی بسیار خاص است و بیشتر افراد این نوع حالت چشم هم ارایش مخصوصی را برای چشم هایشان استفاده می کنند چشم گربه ای ها لقب این افراد است که دارای چشمانی کشیده و خوش حالت هستند با استفاده از برس زاویه دار مخروطی، می توان که قسمت انتهایی مژه ها را برس کشید. این برس نوک‌تیز برای ریمل زدن انتهای چشم گزینه بسیار مناسبی است زیرا با استفاده از این برس می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هر دانه مژه از ریشه تا نوک، به ریمل آغشته شده اند.

برس صاف برای مژه‌ های بلند: برس‌های صاف را می توان که به عنوان بهترین گزینه برای بلند کردن طول مژه‌ ها، نام برد زیرا که این برس ها بیشتر برای مژه‌های کوتاه و هم‌چنین نیز برای مژه‌های پلک پایین بسیار مناسب هستند این برس مایع ریمل را از ریشه مژه تا قسمت نوک مژه به خوبی پوشش می دهد.

 

 

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “ریمل مژه و انواع برس های آن

  1. سوده گفت:

    ریمل لچیک ، بهترین ریمل هست خیلی سبک ، من از صبح به چشمام میزنم ، اصلا خسته نمیشه خیلییی راحته

  2. صاره گفت:

    ریمل لچیک بهترین ریمل که استفاده کردم هم قیمتش خوبه هم بهترین ریمل حجم دهندس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *