ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

ریمل ضد آب و ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

زمانی که صحبت از ریمل‌های ضدآب به میان نمی آید ، شاید به نظرتان برسد که ضد آب بودن برای یک ریمل مزیت محسوب می‌شود اما باید بدانید که هرچه مژه ها با سرسختی آرایشی بیشتری مواجه باشند قطعاً میزان آسیب پذیری آن ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد . ریمل های ضد آب به هیچ وجه استاندارد نبوده و برای مصرف کردن توصیه نمی شوند ‌. در صورتی که از یک ریمل ضد آب استفاده کرده باشید ، متوجه خواهید شد که ممکن است که شستشوهای مکرر نتوانید مایع ریمل روی مژه هایتان پاک کنید یا حتی با مراجعه کردن به استخر آرایشتان دچار هیچ گونه حالت نامناسبی نشود . اگرچه ماندگار بودن یک ریمل می تواند مزیت محسوب شود اما آیا تا به حال به این اندیشیده اید که شنا کردن چه نیازی به آراسته بودن مژه ها دارد ؟ پس چنین تبلیغات های بی پایه و اساسی را جدی نگیرید و استفاده کردن از ریمل‌های ضدآب یا استخری را فراموش کنید . زمانی که از یک ریمل ضد آب استفاده می کنید مایع ریمل به محکمی بر روی مژه هایتان چسبیده و همچنین وزن زیادی را نیز به آن ها تحمیل می‌کند ‌. از طرفی با نرسیدن اکسیژن کافی به ریشه مژه ها آسیب هایی برایشان به وجود خواهد آمد ‌. تمام عوامل دست به دست هم میدهند تا مژه ها به راحتی کنده شوند . ریمل ها از لحاظ شکل ساختاری به دو نوع پودری و مایع تقسیم بندی میشوند . پایه اصلی ریمل هایی که به صورت مایع بوده و متداول ترین نوع ریمل هستند روغن و آب می باشد ‌.

زیمل حجم دهنده خوب

زیمل حجم دهنده خوب

بهترین ریمل حجم دهنده

ریمل هایی که به صورت مایع موجود بوده و ترکیب اصلی آن ها روغن است به اصطلاح واترپروف یا ضد آب نام دارند که در برابر اشک ریختن یا تعرق یا هرگونه رطوبت دیگری از خود مقاومت نشان داده و به صورت طولانی بر روی مژه ها قرار می گیرند . ریمل هایی که بیشتر حجم آن ها را آب تشکیل داده است بر خلاف ریمل‌های ضدآب به راحتی پاک شده و شما را با هیچ گونه دردسری مواجه نخواهند کرد . برای پاک کردن ریمل های ضد آب می توانید از ترکیب آب و صابون نیز استفاده کنید اما دقت داشته باشید که یک صابون نامناسب ممکن است براحتی پوست اطراف چشم تان را که با حساسیت بسیار بالایی مواجه است دچار مشکل نموده و مژه هایتان را نیز دچار ریزش نماید . بهترین ریمل حجم دهنده خوب را تهیه کنید و سعی کنید به سراغ محصولی بروید که استفاده کردن از آن برایتان راحت باشد و شما را به دردسر نیندازد . استفاده از ریمل‌های ضدآب ممکن است برایتان دردسرساز شود پس مصرف این ریمل ها را کنار گذاشته و به سراغ سالم ترین مواد آرایشی بروید .

ریمل حجم دهنده خوب

تهیه بهترین ریمل حجم دهنده خوب از طریق سایت لچیک ماندگار ترین اثر را برایتان به همراه خواهد داشت . درست است که این ریمل ضد آب نیست و خوشبختانه این مسئله یک ویژگی مثبت تلقی می‌شود اما ماندگاری این محصول تا حدی است که با تغییرات آب و هوایی و اشک ریختن ریمل پخش نشده و اطراف چشم تان را سیاه نخواهد کرد . هنگام پاک کردن ریمل نیز با کمی رطوبت به سادگی می توانید ماده را از روی مژه هایتان خارج کرده و آرایش‌تان را پاک کنید . استفاده از ریمل های ضد آب به طور روزانه می تواند پس از مدتی تمامی مژه های شما را به صورت منفی تحت تاثیر قرار داده و پوست اطراف چشم تان را که از لطافت بسیار بالایی برخوردار است رانیز به تدریج دچار چروک و پیری های زودرس کند . آسیب‌هایی که به مژه ها وارد می شود نیز بسیار خواهند بود . بیشتر خانم‌ها به دلیل پایداری های بسیار زیاد این ریمل محصولات ضد آب را ترجیح می‌دهند اما باید بدانید که می شود ریملی را تهیه نمود که ماندگاری مثبتی داشته باشد اما ضدآب و آسیب‌رسان نباشد .

ریمل حجم دهنده و بلند کننده

با تهیه بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده از طریق سایت لچیک براحتی میتوانید بهترین و زیباترین شکل را برای چشمانت به وجود بیاورید .

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

بهترین ریمل

ریمل لچیک بی شک بهترین ریمل حجم دهنده خوب بوده و با مصرف این ماده آرایشی می توانید بهترین ها را برای خودتان ایجاد کنید . خرید ریمل حجم دهنده لچیک  اتفاقات خوشایند بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که حفظ سلامت مژه ها و ماندگار بودن اثر آن از بهترین ویژگی‌های آن این محصول محسوب می شود . برای خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب نیاز به صرف وقت برای مراجعه به فروشگاه ها نخواهید داشت و با رجوع کردن به سایت لچیک می توانید محصول مورد نظرتان را سفارش دهید . همچنین خرید از طریق سایت های معتبر می تواند باکیفیت ترین محصول را برای تان به ارمغان بیاورد که در بهترین شرایط نیز نگهداری شده است . امیدواریم که بهترین ریمل حجم دهنده خوب این مجموعه را تهیه نموده و شما نیز مانند دیگر مصرف‌کنندگان این محصول میزان رضایت صددرصدی نسبت به آن داشته باشید .

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “ریمل ضد آب و ریمل حجم دهنده خوب

 1. فهیمه گفت:

  ریمل لچیک عالییهههههه

 2. نازی گفت:

  ریمل لچیک خیلی سبکه عالیهههههه

 3. سیما گفت:

  ریمل لچیک مژه هام رو خیلی حجم میده و کاملا سبک

 4. سحر گفت:

  ریمل لچیک برای کدام کشور هست؟؟

 5. زهرا گفت:

  ریمل حجم دهنده خوب لچیک ساخت کدام کشور هست؟

 6. سوسن گفت:

  ریمل حجم دهنده لچیک بسیار عالی هستش و کاملا سبک خیلی راضیم

 7. زهرا گفت:

  ریمل حجم دهنده خوب که استفاده کردم ریمل لچیک هستش

 8. زینب گفت:

  ریمل حجم دهنده خوب لچیک عالی و سبکه

 9. فهیمه گفت:

  ریمل حجم دهنده خوب لچیک یه ریمل سبک و خیلی حجم دهنده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *