ریمل, ریمل لچیک

ریمل و حساسیت چشم

بهترین ریمل حجم دهنده

با توجه به کاربرد ریمل و این که ریمل های مختلفی وجود دارد اما باید بگوییم که کمتر کسی است که از تکنیک های انتخاب ریمل و استفاده از آن آگاهی داشته باشد، نکته ای که در انتخاب ریمل مناسب است این است که افراد باید بدانند که انتخاب ریمل بستگی به نوع چشم و مژه هایشان دارد که در خرید و انتخاب ریمل تمام این موارد باید در نظر گرفته شود. درباره ریمل ‌ها و طرز ساخت آن ها باید بگوییم که ریمل ها دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام از آن ها از نظر شکل ساختارى به دو نوع پودرى و مایع وجود دارد. درباره انواع ریمل ها گفتیم که مهم ترین و پر مصرف ترین آن ها ریمل حجم دهنده است.
رنگ ریمل ها در گذشته فقط مشکی بود که بسیار مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه هم با وجود تنوعی که در انواع ریمل ها وجود دارد باز هم این ریمل بسیار پرکاربرد است بیشترین استفاده از ریمل مشکی فقط برای بلند و پر نشان دادن مژه ها می باشد با وجود این که ریمل های رنگی به چشم یک نوع جذابیت خاص می بخشد اما بیشتر خانم ها در انتخاب رنگ ریمل علاقه ای به استفاده از ریمل های رنگی ندارند و انتخاب آن ها استفاده از ریمل های تیره مثل مشکی و قهوه ای تیره که همیشه این رنگ ها مورد تمایل همه بوده است بیشترین علت انتخاب این رنگ ها نیز به خاطر جذابیت بخشیدن به چشم ها و این که رنگ تیره به همه ی چشم ها چه چشم های رنگی و تیره بسیار جذابیت می بخشد.

پیشنهاد ویژه: ریمل حجم دهنده لچیک

اگر شما دوست دارید تا از ریمل های رنگی برای ارایش مژه هایتان استفاده کنید از این رو ما به شما توصیه می کنیم تا از رنگ های تیره تر مانند آبی ، سرمه ای یا سربی که نقطه مقابل سبز و آبی هستند استفاده کنید فراموش نکنید که در صورت استفاده از ریمل های رنگ فانتزی مثل ریمل های سبز و آبی حالت چشم های شما بسیار غیر طبیعی جلوه می کنند.

دلایل حساسیت چشم ها با ریمل
* ریمل ضد آب : در بیشتر مواقع یکی از عمده دلایل بروز حساسیت ( ریمل ضد حساسیت ) در چشم ها استفاده از دستمال ها و مواد پاکننده ارایشی است که معمولا این اتفاق بیشتر در افرادی به وجود می آید که این افراد بیشتر از ریمل های ضد آب استفاده می کنند معمولا این افراد برای پاک کردن از مواد پاک‌کننده استفاده می کنند وکه همین مواد پاک کننده در چشم باعث بروز خارش و قرمزی اطراف چشم و پوست لطیف این قسمت از چشم می شود. در واقع ریمل های ضد آب یعنی همان ریمل هایی که پایه اصلى آنها از روغن تشکیل شده، موجب افزایش ریزش مژه ‌ها و چسبندگى آن ها مى‌ شوند
* فرمژه : بیشترین علت ریزش مژه در بسیاری از افراد استفاده از فرکننده مژه و همان فرمژه است بیشتر خانم ها برای فر کردن مژه ها به جای اینکه قبل از ریمل از این ابزار استفاده کنند متاسفانه بعد از ریمل زدن که باعث کنده شدن مژه از ریشه می شود و در نهایت مژه ‌ها نیز حالتی مصنوعی به خود می گیرند. درباره کاربرد فر مژه می دانیم که بهترین وسیله برای فر کردن مژه ها می باشد اما در ارایش چشم ها حتما قبل از زدن ریمل باید از ان استفاده کنید زیرا در صورتی که بخواهید بعد از ریمل زدن از فرمژه‌ استفاده کنید احتمال دارد مژه از ریشه کنده شود یا مو های ظریف آن آسیب ببینند و شکل و حالت مژه هایتان نیز بسیار زشت و مصنوعی می شود.

پیشنهاد ویژه: ریمل حجم دهنده لچیک

* نشستن صورت در زمان خواب : بسیاری از افراد عادت دارند که شبها با داشتن ارایش چشم به تخت خواب بروند اما باید بگوییم که تا حتى الامکان سعى کنيد تا با ریمل نخوابید، ریمل در صورت ماندن ۲۴ ساعته بر روی مژه ها باعث آسیب دیدن آن ها و ریزش آن ها هنگام شستشو می شود. بیشتر افرادی که شب ها با ارایش می خوابند بیشتر در معرض بیماری های پوستی هستند و از ان جایی که چشم از حساس ترین اعضای صورت است از این رو حتماً باید بعد از استفاده از ریمل ‌ها آن ها را پاک کنید و حتى الامکان سعى کنید با ریمل نخوابید
* محصولات تقلبی : بیشترین علت بروز حساسیت در صورت استفاده از ریمل استفاده از محصولات تقلبی و بی کیفیت است با توجه به این که امروزه بیشتر برند های که وجود دارند کیفیت چندان خوبی ندارند از این رو احتمال بروز عفونت‌هاى خطرناک چشمى و حساسیتهاى پوستى افزایش پیدا کرده است برای پیش گیری از این نوع عفونت ها استفاده از بهترین ریمل آلمانی (بهترین ریمل حجم دهنده _ بهترین ریمل ) و ریمل با کیفیت است و ریمل لچیک کاملا ضد حساسیت میباشد.
* استفاده از لوازم آرایشی دیگران: ابزار های ارایشی مثل مداد چشم و ریمل به علت داشتن ارتباط مستقیم با چشم بسیار حساس هستند از این بهتر است تا به هیچوجه از ریمل و یا مداد شخص دیگری استفاده ننمائید.
* پاک کردن ریمل با مواد پاک کننده: بهترین روش پاک کردن ریمل و هر نوع ارایشی از روی چشم استفاده از مواد پاک‌کننده آرایش که ویژه چشم است بسیار مناسب است و با توجه به این که چشمان شما بسیار حساسند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. برای پاک کردن آرایش چشمان ‌تان، از حرکات ملایم ‌تر دست‌ تان روی پوست اطراف چشم استفاده کنید.
پیشنهاد ویژه: ریمل حجم دهنده لچیک
درباره ی ریمل این نکته را فراموش نکنید که پایه اصلى آن ها آب است و از این رو راحت ‌تر پاک می ‌شوند. بهترین پاک کننده هر دو نوع ریمل آب است و در واقع براى پاک کردن انواع ریمل ‌هاى پودرى و مایع مى‌ توان که از آب استفاده نمود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *