در گذشته تنها یک رنگ مشکی برای آرایش مژه ها وجود داشت ، ریمل ها تنها با  رنگ مشکی به تولید می‌رسیدند اما امروزه رنگ های مختلف از انواع ریمل به تولید می‌رسد . مانند سرمه ای ، آبی سبز و رنگ های دیگر اما چنین رنگ‌هایی ممکن است باعث غیرطبیعی به نظر آمدن ظاهر چشم و مژه ها شود . بهترین رنگ برای آرایش مژه ها مشکی می باشد . جلای خاصی که با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب با رنگ مشکی به مژه‌های شما بخشیده خواهد شد اهمیت بسزایی در رابطه با زیبایی چشم ها و چهره شما دارد نحوه صحیح ریمل زدن به این صورت است که ابتدا باید نگاه تان را به پایین بدوزید و مژه هایتان را از قسمت ریشه تا ابتدای آن شانه بزنید . اگر می خواهید مژه هایتان پر پشت تر به نظر برسد می توانید چندین بار این کار را انجام دهید اما بیش از سه بار آن ها را شانه نکنید چرا که ممکن است بیش از اندازه معمول ریمل روی مژه هایتان قرار بگیرد و باعث مصنوعی به نظر آمدن آن شود . یادتان باشد که برس کشیدن مژه ها باید از محل رویش مژه به سمت خارج آن به انجام برسد پس از آنکه ریمل زدید باید صبر کنید تا مژه هایتان از حالت خیسی خارج شده و کاملا خشک شود . اگر می خواهید کار دیگری را در رابطه با چشم هایتان انجام دهید پس از خشک شدن مژه ها به این کار بپردازد البته در بهترین حالت باید ریمل زدن را در آخرین مرحله از آرایش چشم انجام برسانید .

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

برای آنکه چشمانتان مثل یک آهو درخشان و زیبا به نظر برسد باید قسمت انتهای چشم تان را با حجم بیشتری ریمل بزنید . می توانید از ۲ یا ۳ مژه مصنوعی دانه ای در قسمت انتهای چشم تان استفاده کنید . البته در صورتی که بهترین ریمل حجم دهنده را تهیه کرده باشید نیاز به همچین کاری نیست مثلا اگر ۲ الی ۳ بار از ابتدا تا انتهای چشم تان را ریمل بزنید برای قسمت انتهایی چشم بهتر است دو سه بار بیشتر این کار را انجام دهید تا چشم ها کشیده تر به نظر برسند . همچنین همراه کردن آرایش چشم با دو ماده آرایشی ریمل و خط چشم جذابیت بسیار زیادی را به چشم ها می بخشد . بهتر است این دو ماده را به طور همزمان استفاده کنید البته اول از همه کشیدن خط چشم و سپس استفاده از ریمل صورت بگیرد . هیچگاه اجازه ندهید که فردی از ریمل شما استفاده کند چرا که میکروب‌ها و ویروس‌ها به راحتی بر روی دندانه ‌های ریمل نشسته و می‌توانند از چشم فردی به چشم فرد دیگری انتقال پیدا کنند با خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب از طریق شرکت لچیک مژه هایتان اندازه بلندتر و حجم بیشتری به خود خواهد گرفت  . بهترین ریمل حجم دهنده خوب که در کمپانی لچیک ساخته شده است برای مژه های نازک و ضعیف گزینه مناسبی است چرا که آنها را پررنگ تر و ضخیم تر نشان می دهد . همچنین برای افرادی که مژه های کوتاهی دارند نیز گزینه مناسبی می باشد . چراکه طول مژه ها در اندازه طبیعی و کاملا استاندارد افزایش پیدا خواهد کرد . حجم مژه ها نیز بسیار طبیعی و زیبا افزایش پیدا کرده و باعث زیباتر دیده شدن چشم‌های شما خواهد گردید . در رابطه با استفاده از ریمل نکات زیادی وجود دارد مثلا این که باید مطمئن شوید ماده اضافی بر روی مژه های تان وجود ندارد و در صورتی که چنین اتفاقی رخ داده باشد باید توسط یک فرچه تمیز مژه هایتان را شانه بزنید تا ماده اضافی از روی آنها پاک شود یا مثلا باید بدانید که بهترین حالت برای آرایش موها این است که از قسمت داخلی چشم به سمت انتهای آن برس بکشید و این ترتیب را رعایت کنید همچنین اول از همه مژه های پلک بالا باید آرایش شود و در صورت نیاز باید مژه های پلک پایین را با دقت بسیار زیادی آرایش کنید تا اطراف چشم تان سیاه نشود . همچنین برای اینکه مژه هایتان به یکدیگر نچسبند باید از بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده _ ریمل لچیک استفاده کنید که توسط یک برند معتبر به تولید رسیده باشد . در صورتی که مژه ها به یکدیگر بچسبند جدا کردن آنها و نظم دادن به آنها کار چندان آسانی نیست و باعث نامناسب دیده شدن ظاهر شما خواهد شد . پس از یک ریمل نامناسب استفاده نکنید تا چنین مشکلاتی برایتان ایجاد نشود اگر می خواهید مژه هایتان برجسته تر دیده شود می توانید پس از یک بار خشک شدن مژه ها مجدداً ریمل بزنید البته باید دقت داشته باشید که به ظاهر غیر طبیعی به چشمانتان بخشیده نشود اگر افتادگی پلک دارید باید بدانید که یک خط چشم رو به بالا و همچنین استفاده از ریمل چنین نقصی را در چهره پنهان کرده و زیبایی بیشتری برایتان ایجاد می نماید .

همانطور که گفتیم بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده در کمپانی لچیک تولید شده است با خرید این ریمل مژه های تان با نظم بسیار زیادی همراه شده و به یکدیگر نخواهند چسبید در اثر مصرف این ریمل زیبایی بسیار زیادی نصیبتان خواهد شد اول از همه سایه بزنید و سپس خط چشم بکشید و پس از آن که دیگر کاری با چشم های تان نداشتید و آرایش تکمیلی را بر روی پلک تان ایجاد نمودید حتما به سراغ بهترین ریمل حجم دهنده رفته و مژه هایتان را نیز به وسیله آن آرایش کنید ‌. هر چه نظم و زیبایی مژه ها بیشتر باشد جذابیت چشم ها نیز افزایش یافته و در نتیجه زیبایی بسیار زیادی برای چهره شما ایجاد خواهد شد .

امتیاز / ۵٫