لاک ناخن, لاک ناخن جدید

ریمو ناخن کاشته شده و استفاده از لاک ناخن

لاک ناخن جدید

ریمو ناخن کاشته شده و استفاده از لاک ناخن

کاشت ناخن امروزه بسیار پر طرفدار است، خیلی از خانم‌ها و دختران جوان از این روش آرایش ناخن استقبال می کنند ، این در حالی است که تا چندی قبل از استفاده از لاک ناخن بهترین و مطمئن ترین راه آرایش ناخن محسوب می‌شد.

اگر دقیق به مراحل کاشت ناخن دقت کنید متوجه می‌شوید که چسب ها و موادی که برای کاشت استفاده می‌شوند هیچ یک مناسب ساختار ناخن نبوده و حتی می توانند برای ناخن آسیب ایجاد کنند. خیلی از خانم ها بعد از کاشت ناخن پشیمان شده و ترجیح می دهند که ناخن های کاشته شده شان را ریمو کنند و از این پس برای آرایش دستهایشان مجدداً از لاک ناخن استفاده نمایند.

شاید یکی از دلایل روی آوردن بانوان به کاشت ناخن کیفیت پایین لاک ناخن منتخب آن ها بوده است. گاهی اوقات یک لاک ناخن نامناسب می تواند زیبایی ظاهری ناخن را ازبین ببرد و افراد را ملزم به استفاده از روش‌هایی مثل کاشت ناخن کند تا زیبایی مضاعف برای دست هایشان ایجاد شود. اگر به سراغ یک لاک ناخن جدید که کیفیت مناسبی داشته باشد بروید دیگر آسیبی به ناخن هایتان وارد نشده و حتی آن ها تقویت نیز می شود بدین ترتیب رشد بهتری داشته و راحت‌تر زیباسازی می‌شوند.

شما بانوان عزیز می توانید لاک ناخن جدید خود را از طریق مجموعه آرایشی لچیک خریداری نمایید. لاک ناخن لچیک با کیفیت عالی در رنگ بندی متنوع آماده سفارش گیری می باشد.

ریمو ناخن در منزل

برای جدا کردن ناخن های کاشته شده روش های مختلفی وجود دارد یکی از این روش ها که کارسازتر از از دیگر روش هاست با استفاده از استون و آب گرم به انجام می رسد. در این روش ریموو ناخن باید ناخن های تان را درون استون قرارداده و اجازه دهید ۳۰ تا ۴۰ دقیقه در همان حالت بماند. برای نتیجه گیری بهتر می توانید ظرف حاوی استون را داخل ظرف پر از آب گرم قرار دهید تا استون نیز کمی گرم شود. پس از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه میتوانید ناخن‌ها را بررسی کنید احتمالاً نرم شده‌اند، حال نوبت استفاده از موچین برای جدا کردن آنهاست. اگر ناخن هایتان در برابر جدا شدن مقاومت می کنند بهتر است کمی دیگر آن ها را درون استون قرار دهید و صبر کنید تا بیشتر نرم شوند.

استفاده از فویل نیز گزینه خوبی است، کمی پنبه را به استون آغشته کرده و دور ناخن هایتان بپیچید و سپس دور تا دور ناخن را با فویل بپوشانید. مجدداً یک ساعت زمان نیاز دارید تا ناخن های کاشته شده نرم شوند و به راحتی قابل جدا شدن باشند.

ریموو ناخن در آرایشگاه

در صورتی که ناخن هایتان کاشته شده اند و قصد ریمو کردن آن ها را دارید با مراجعه به آرایشگاه می بینید که از سوهان برقی برای تراشیدن رویه ناخن استفاده می‌شود و این روش به بافت اصلی ناخن طبیعی شما نیز آسیب وارد می‌کند .

لاک ناخن

در کل استفاده از روشهایی مثل کاشت ناخن از نظر کارشناسان زیبایی توصیه نمی شوند و به کارگیری لاک ناخن برای زیبا سازی ناخن ها بهترین راه‌حل محسوب می‌شود. شما بانوان گرامی می توانید لاک ناخن جدید خود را با رنگی دلخواه انتخاب کنید تا تنوع زیبایی به دستهایتان داده و بدون نیاز به کاشت ناخن از زیبایی آن ها لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *