لاک ناخن

زیبایی دست ها با لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

 

در رابطه با روغن نارگیل می توانید آن را به تمام دستتان بزنید و شاهد نرمی و زیبایی هرچه بیشتر پوست دستانتان باشید، البته تمامی روغن های نامبرده شده مناسب با پوست مو و ناخن هستند و برای هر چه بهتر شدن وضع ظاهری و رشد آن ها به کار می روند .

یکی دیگر از موادی که می‌تواند برای ناخن هایتان مفید باشد استفاده از وازلین است . وازلین را هر شب قبل از خواب بر روی دستانتان ماساژ داده و پس از ۵ تا ۱۰ دقیقه آن را با آب و صابون بشویید این کار می‌تواند به زیباتر شدن و مستحکم تر شدن هرچه بیشتر ناخن هایتان کمک کند.

استفاده از انواع ویتامین نیز می تواند برای بهبود روند رشد ناخن هایتان مفید باشد به خصوص ویتامین “سی” ، به دلیل نیاز ناخن نسبت به این ویتامین می توانید از آب پرتقال استفاده کرده و جدا از نوشیدن آن دست هایتان را درون آب پرتقال قرار دهید تا ویتامین سی مورد نیاز به بافت ناخن وارد شده و روند رشد آن را بهبود ببخشد .

مواد خوراکی مختلفی وجود دارد که با مصرف آن ها می توانیم ویتامین های مورد نیاز و مواد ضروری بدن را تأمین کرده و به همین ترتیب در تمامی اعضای بدنمان شاهد اثرات مثبت باشیم . یکی از این مواد غذایی سیر می باشد که  برای رشد ناخن ها نیز مفید بوده و می‌تواند به استحکام آن ها کمک کند برای این کار می‌توانید یک سیر را رنده کرده و بر روی ناخن هایتان بگذارید و پس از ده دقیقه به شست و شوی آن بپردازید پس مدتی اثرات مثبت قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد ، البته تمامی موارد گفته شده پس از استفاده مکرر و مرتب قابل مشاهده هستند . حداقل ۲ الی ۳ ماه زمان لازم است تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید .

استفاده از حنا نیز از گذشته تا کنون رواج داشته و بسیار موثر است . حنا خاصیت دارویی بسیار بالایی دارد و برای افزایش رشد موها بسیار موثر است همچنین ناخن های شما را می تواند در بهترین حالت خود سالم نگاه دارد اگر چه رنگ حنا بر روی دست باقی می ماند اما اگر قصد درمان ناخن های تان را دارید می توانید از این ماده بهره بگیرید . همچنین حل کردن مقداری جوش شیرین در کمی آب گرم نیز می تواند محلولی به وجود بیاورد که با قرار دادن دست هایتان در آن زیبایی ناخن هایتان پس از مدتی قابل مشاهده خواهند بود. اگرچه موارد فوق می تواند در طولانی مدت اثرات مثبتی را برای شما به جا بگذارد اما اگر قصد رفتن به یک مهمانی را در می توانیم برای آراستن دست و ناخن های خود از بهترین لاک ناخن ( بهترین لاک _ لاک ناخن جدید ) استفاده کرده و به وسیله رنگ های متنوع آن طرح مورد نظر را بر روی دست هایتان پیاده سازی کنید .

لوازم آرایشی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *