ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

زیبایی چشم با ریمل لچیک

ریمل لچیک

برای زیبا شدن هرچه بیشتر چشم های خود حتما سعی کنید از ریمل استفاده نمایید . همچنین سعی کنید بهترین ریمل حجم دهنده خوب را به کار بگیرید تا پرپشتی مژه های تان به طور طبیعی چند برابر دیده شود . برای یافتن بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) و مناسب ترین گزینه برای خود ابتدا باید انتظاراتتان از یک ریمل را مشخص نمایید و سپس با کمی تحقیق به خرید مناسب ترین آن بپردازید . در آخر هم باید نحوه استفاده از ریمل را آموخته و با توجه به آن پیاده‌سازی بپردازید .

دقت داشته باشید که هنگام خرید ریمل با توجه به نیازتان نوع مناسبی را انتخاب کنید . اگر مژه‌هایتان کم پشت هستند سعی در خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) نمایید و یا در صورتی که میخواهید هم حجم و هم طول مژه هایتان افزایش پیدا کند بهتر است از ریملی استفاده کنید که هر دو ویژگی را با هم داشته باشد . در رابطه با مصرف ریمل نیز رعایت بهداشت را فراموش نکنید . استفاده از ریمل باید کاملا به طور شخصی صورت بگیرد پس ، از قرض گرفتن یا قرض دادن وسایل آرایشی خود به یک دیگر جدا خودداری نمایید .

با استفاده از برخی ریمل ها به خصوص در فصول گرم سال ماده موجود بر روی مژه سرازیر شده و باعث پخش شده گی و سیاهی در اطراف چشم می شود . بدیهی است که ماندگاری این ریمل بسیار نامطلوب بوده و ممکن است برای ما دردسر ساز شود . حتی این کیفیت پایین می تواند برای ما مشکل ساز نیز بشود چرا که ورود مایع ریمل به داخل چشم ممکن است آسیب های جدی به آن وارد نماید . برای جلوگیری از چنین عوارض ناخوشایندی باید از بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) با کیفیتی عالی و برندی شناخته شده بهره بگیرید . برخی از افراد به جای رفتن به دنبال یک برند معتبر به سراغ ریمل های ضدآب می روند دقت داشته باشید که اکثر کمپانی های قابل اطمینان از تولید ریمل ضد آب خودداری می‌نمایند . ریمل های ضد آب می توانند برای مژه خطرساز باشند ، چرا که چسبندگی آن ها بسیار محکم بوده و با قرار گرفتن بر روی مژه مانند یک چسب به روی آن می چسبند . از همین رو پاک کردنش آن با مشکلات زیادی مواجه است به طوری که قطعاً تعداد زیادی از مژه های تان همراه با پاک کردن آن ها کنده میشوند یا ممکن است در مدتی طولانی بر روی مژه مانده و بدون آنکه شما خبر داشته باشید تمامی سلامت آن را از بین ببرند . در نهایت به ریختن مژه‌هایتان منجر می شود برای آنکه با خیالی راحت بتوانید از ریمل خود بهره بگیرید حتماً به خرید بهترین ریمل حجم دهنده که توسط یک کمپانی معتبر تولید شده باشد و ضد آب نباشد بپردازید .

ریمل لچیک برای شما بهترین گزینه است اگر قصد آرایش مژه ها در مناسب ترین حالت را داشته و نگران سلامت آنها نیز هستید بهتر است به سایت لچیک مراجعه کرده و بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده را سفارش دهید . ریمل لچیک اگرچه خاصیت ضد آبی ندارد اما ماندگاری آن بسیار مطلوب است . قدم اول انتخاب ریمل بود پس از آنکه توانستید وسیله آرایشی مورد نیاز خود را تهیه کنید بهتر است به پیاده سازی آن بپردازید . در آرایش چشم از مواد گوناگونی به کار گرفته می شود در صورتی که می خواهید آرایش مفصلی و روی چشمانتان پیاده سازی کنید بهتر است کشیدن خط چشم را قبل از ریمل زدن فراموش ننمایید . ابتدا با توجه به حالت مشخصی که چشم هایتان دارد و فرم دلخواه ای در رابطه با خط چشم آن را کشیده و سپس ریمل بزنید . ریمل زدن باید از قسمتهای داخلی چشم به سمت انتهای آن صورت بگیرد و برس کشیدن نیز حتما باید از محل رویش مژه به سمت بالا انجام شود . برس کشیدن مژه ها باعث نظم دهی آنها و آغشته شدن شان به ریمل می شود در صورتی که از بهترین ریمل حجم دهنده بهره بگیرید مایع به طور یکنواختی بر روی مژه ها پخش شده و چشم هایتان با نظم بیشتری آراسته خواهند شد .

همچنین می توانید پس از آنکه طرح مورد نظر را پشت پلک و بر روی مژه ها ایجاد کردید به سراغ قسمت های زیرین چشم و پلک پایین تان بروید. برای حرفه ای تر شدن آرایش تان حتماً از یک کانسیلر روشن بهره بگیرید و قسمتهای زیرین چشمتان را روشن کنید . سپس با استفاده از یک مداد چشم کمرنگ یا یک سایه تیره خطی محو و باریک بر روی پلک پایین تان رسم نمایید سپس با احتیاط و تمرکز کامل شروع به ریمل زدن کنید مژه های این قسمت بسیار کوتاه بوده و فاصله شان نسبت به پوستتان کم است پس با دقت و ظرافت بیشتری باید عمل ریمل زدن صورت بگیرد تا مبادا اطراف چشم تان دچار سیاهی شود .

همانطور که همه ما میدانیم یکی از مهم ترین بخش های آرایش چشم ها هستند چشم ها نیمی از جذابیت چهره را به دوش کشیده و به تنهایی می‌توانند نظر بیننده را به مثبت ترین شکل ممکن جذب کنند . آرایش چشم به معنای پیمودن مسیر درازی در این راه است.

از دشوارترین مراحل آرایش خرید بهترین هاست و در این مرحله نیاز به حساسیت بسیار بالا دارید، اما پس از آن که توانستید برند محبوب خود را انتخاب کنید باقی راه بسیار اسان خواهد شد آموزش های مختلفی در رابطه با آرایش هر یک از اجزای صورت در انواع سایت های اینترنتی موجود بوده که به راحتی می توانید با تماشای ویدیو ها یا مطالعه ترفند های موجود در آن سایت به پیاده سازی آن بر روی چهره خود بپردازید .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *