مداد ابرو

زیبا کردن و پر پشت کردن ابرو

مداد ابرو

در تاثیر گذار کردن چهره نحوه آرایش مهم ترین چیزی است که در زیبا کردن صورت باید مورد اهمیت قرار داده شود زیرا همان طور که می دانیم آرایش تا حدود زیادی می تواند که بر روی چهره ی افراد تاثیر گذار باشد. هر صورتی یک نوع شکل و حالت دارد بعضی افراد صورتی گرد بعضی کشیده و خانم هایی هم هستند که شکل صورتشان لاغر است معمولا هر فردی باید تکنیک های لازم برای این کار یعنی آرایش را بلد باشد. یکی از ساده ترین و عین حال مهم ترین تکنیک هایی که باید بلد بود نحوه ارایش ابرو ها می باشد.
و از ان جایی که در داشتن آرایش زیبا و جذاب بی شک داشتن ابرو های پرپشت و زیبا و خوش فرم بسیار تاثیرر گذار است و این که با گذشت زمان این که امروزه نسبت به گذشته شکل و حالت ابرو ها تغییر کرده و کمتر خانمی دوست دارد تا ابرو های نازکی را داشته باشد و داشتن ابروهایی پر و کشیده آرزوی هر خانمی می باشد. امروزه خوشبختانه جای هیچ نگرانی برای این کار نیست زیرا که ابزار های بسیاری وجود دارد تا شکل ابرو به حالت های متفاوت دربیاید که با استفاده از این ابزار ها حتی افرادی که به طور طبیعی ابرو های کم پشتی دارند نیز با رسیدگی و آرایش شکل ابرو یشان را هماهنگ و مرتب کنند.

با توجه به این که ابرو ها در گام اول باید پر باشند پس برای این کار تقویت ابرو بسیار مهم است استفاده از روغن بادام یکی از طبیعی ترین تقویت کننده های ابرو است که علاوه بر رشد سریع ابرو ها به پرپشت شدن ابرو نیز بسیار کمک می کند.
پس در صورتی که نیاز به پر کردن ابرو هایتان دارید فراموش نکنید که این کار باید به طور منظم صورت بگیرد و از مداد ابرو و یا ابزار دیگری برای پر کردن بیش از حد و تیره کردن ابرو ها پرهیز کنید زیرا در صورتی که ابرو هایتان را با ماژیک ابرو و یا هر ابزار دیگری پر کنید شکل و حالت ان ها مسلما طبیعی به نظر نمی‌رسند و نه تنها باعث زیبایی تان نمی شود بلکه باعث می‌شوند تا چهره شما عصبی و خشمگین به نظر برسد.

شاید جالب باشد تا بدانید که یکی از اره های زیبایی صورت و ابرو ها طبیعی ارایش کردن ابرو ها است که بسیار در زیبایی چهره مهم و تاثیر گذار است و امروزه بیشتر خانم ها نیز با استفاده از مواد طبیعی سعی دارند تا ابرو های خود را پرپشت و پهن کنند زیرا بر عوارض استفاده از روش های دیگر به طور کامل اشراف دارند.
پس با رعایت نکاتی نه چندان سخت و پیچیده شما هم می توانید از ابزار های ارایشی مناسبی استفاده کنید و حالت و شکل چهره تان را در طبیعی‌ترین حد ممکن نگه دارید معمولا بیشتر خانم ها هم دوست ندارند تا ارایش ابرو ها یا چشم هایشان آن ها را از چهره اصلی خودشان دور کند. پس شما هم برای این کار همیشه استفاده از ابزار های خاص و ساده را در نظر داشته باشید ناگفته نماند که در میان پودر ابرو و سایه های ابرو و ابزار های دیگر ابرو استفاده از بهترین نوع مداد ابرو بهترین ابزار برای پر کردن ابرو ها می باشد پس تاکید می کنیم تا در صورت بلد بودن استفاده از مداد ابرو بهتر است تا سراغ گزینه ‌های دیگری نروید.

ما در این مقاله سعی کرده ایم تا با جمع اوری نکاتی مهم ترین تکنیک های زیبایی ابرو را برای تان ارائه دهیم شما با همراهی ما می توانید که درباره ابرو و انواع ارایش های مخصوص صورت ابرو اطلاعات مفیدی و قابل قبولی را به دست بیاورید سایت ما درباره تمام نکاتی که شما برای یک ارایش مناسب به آن احتیاج دارید مطلب و عنوان های بسیاری را دارد که می توانید در این باره از سایر مقالات ما نیز بهره مند شوید.

سه روغن جادویی برای رشد و پرپشتی ابرو
روغن کرچک و رشد سریع ابرو: با توجه به روش هایی مانند هاشور ابرو و یا تتو ابرو و سایر روش های دیگر معمولا خانم هایی هستند که به استفاده از روغن های تقویتی علاقه ای ندارند و برای پرپشت نشان دادن ابرو ها ازاین روش ها استفاده می کنند. مداد ابرو یا پودر ابرو نیز ابرازی است که تعداد کثیری از خانم ها برای پرپشتی و پر کردن نقاط خالی ابرو استفاده می کنند اما باید بگویم که برای داشتن ابروها و مژه هایی پرپشت و زیبا، به روش طبیعی روغن کرچک گزینه ای بسیار عالی و موثر می باشد. برای این منظور شما باید مقداری از این روغن را هر شب روی مژه ها بمالید شما می توانید

روغن رزماری برای رشد ابرو : استفاده از مواد طبیعی نسبت به امروز در گذشته بسیار مورد توجه بود که در این میان روغن رزماری یکی از روغن هایی است که از قدیم بسیار مورد توجه خانم ها بوده و در بیشتر مقالات و از بسیاری از افراد شنیده ایم که در طب سنتی نیز بیشتر بر این معتقدند که ماساژ دادن پوست سر با روغن رزماری برای جلوگیری از ریزش مو بسیار مفید می باشد از این جهت که این روغن پوست سر را سالم نگه می‌ دارد. رز ماری از گیاهان بسیار مغذی می باشد که خواص بی نظیر بسیاری را دارد که برای رشد و پرپشتی ابرو ها می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

روغن فندق و رشد سریع ابرو: این روغن نیز در کنار روغن رزماری و روغن کرچک به عنوان ۳ روغن جادویی شناخته شده است. در واقع روغن فندق یکی از روغن های طبیعی برای تقویت پوست مو می باشد که این روغن طبیعی به ضخیم و پر پشت شدن ابرو ها کمک کرده و به طور محسوسی از ریزش ابرو ها جلوگیری می‌کند.

مداد ابرو لچیک ( بهترین مداد ابرو _ مداد ابرو بادوام )

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *