ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

سلامتی و ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

ماساژ دادن پلک با عکس افزایش روند رشد مژه ها می گردد . برای آنکه خونرسانی به قسمت‌های فولیکول مو در ناحیه مژه ها افزایش یافته و مواد مغذی بیشتری به این ناحیه برسد می توانید به طور روزانه با استفاده از کمی روغن گیاهی یا وازلین پلک هایتان را ماساژ دهید . این امر باعث جلوگیری از نازک شدن و شکستگی مژه ها نیز می گردد . با استفاده از نوک انگشتانتان به آرامی در امتداد خط مژه حرکات کوچک دورانی و آرامی را انجام دهید و این کار را حداکثر تا ۷ دقیقه ادامه دهید . دو بار در روز این کار را انجام دهید و دو الی سه ماه صبر کنید تا نتیجه دلخواه برای تان حاصل شود . شاید تنها نیاز به چند دقیقه وقت گذاشتن در روز باشد اما نتیجه حاصل شده در این میان احساس بسیار خوشایندی را به شما القا خواهد کرد . روغن کرچک مژه ها را ضخیم تر و قوی تر خواهد کرد با استفاده از این روغن می توانید مژه های ضخیم و پرپشت داشته باشید . اگر ضخامت مژه هایتان بیشتر شوند آسیب کمتری نیز به آن وارد خواهد شد . رشد سریع مژه با استفاده از این روغن باعث جذابیت هر چه بیشتر شما شده و حال خوشایندی را برایتان ایجاد می نماید . بهتر است هر شب قبل از خواب به وسیله یک فرچه کوچک مژه‌هایتان را به روغن کرچک آغشته کرده و آن ها را شانه بزنید گ شانه زدن مد در هر یک از قسمت های بدن می‌تواند باعث خونرسانی بهتر در این ناحیه شود . حتی برای پرپشت شدن موهای سر نیز می توانید به طور روزانه پوست سرتان را ماساژ دهید یا برس بکشید . راه های زیادی برای هرچه درخشان تر شدن و زیباتر شدن مژه ها وجود دارد مثلاً شاید به گوشتان آشنا نیاید که شیر می تواند موها را بلند و درخشان کند اما اگر با کمی پنبه آغشته شده به شیر گرم شب به شب مژه های تان را ماساژ دهید و اجازه دهید که شیر به طور کامل به پوستتان جذب شود با استفاده از این کار زیبایی مژه هایتان حیرت آورتر و زیبا تر از همیشه دیده خواهد شد . استفاده از ژل الوورا نیز تاثیر بسزایی در افزایش روند رشد موهای شما داشته و ضخامت آنها را نیز افزایش می دهد . برای جذاب تر شدن مژه ها ابتدا به سلامت آن ها را ایجاد کنید . پس از آنکه مژه های سالم و زیبایی را برای خود ایجاد نمودید می توانید با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب فرم دهی به آن ها را نیز بر عهده بگیرید . پوست لیمو ترش حجیم کردن مژه ها را برعهده خواهد گرفت اگر بخواهید مواد مغذی به اندازه کافی به مژه هایتان برسد می توانید از پوست لیموی رنده شده و ترکیب آن با روغن زیتون استفاده کنید . این ماده تقویت کننده و پاک کننده بوده و به همین ترتیب باعث هرچه سالم تر ماندن و زیبا تر ماندن مژه های تان خواهد شد ‌. با استفاده از یک برس تمیز می توانید مژه ها را با هر یک از ترکیبات نام برده شده به طور روزانه شانه بزنید تا شاهد تغییرات بسیار مثبت و زیبایی در این ناحیه باشید . با خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب نیز می توانید آرایش آن ها را به عهده بگیرید به خصوص در زمانی که سلامت آنها به طور کامل ایجاد نشده وقتی که در حال درمان سلامت مژه هایتان هستید باید از هر گونه آسیب نسبت به آنها نیز جلوگیری کنید و با استفاده از مواد آرایشی غیر بهداشتی عمل درمان آن ها نیز مختل خواهد شد اما اگر بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده با کیفیت بسیار بالا را انتخاب کنید که مغایرتی با روند درمانی شما نداشته باشد می توانید هم زیبایی و هم سلامت را به طور همزمان به مژه های تان هدیه دهید .

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

تخم مرغ نیز به دلیل داشتن پروتئین بالا رساندن ویتامین‌های کافی به بافت مژه باعث هر چه ضخیم تر شدن و درخشان تر شدن آن می گردد . می توانید یک تخم مرغ را هم زده و با مقداری گلیسیرین مخلوط نمایید سپس پنبه تمیز را به آن آغشته کرده و مژه هایتان را به وسیله آن ماساژ دهید . اگر هر روز ۱۵ دقیقه این ترکیب بر روی مژه هایتان قرار گرفته و سپس با آب سرد شسته شود پس از چند ماه شاهده جذابیت بسیار زیادی در این ناحیه خواهید بود .

اگر سلامت مژه هایتان را حفظ کنید ریمل زدن می تواند برایتان نتایج بسیار مثبتی به همراه داشته باشد برای هرچه بهتر شدن حالت مژه ها ابتدا نسبت برای تقویت و حفظ سلامت آن ها تلاش کرده و سپس با خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب _ ریمل لچیک کاری کنید که زیبایی و آراستگی بیشتری به خود بگیرند . موارد زیادی وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید به چنین زیبایی بی نظیری دست پیدا کنید ‌.

داشتن یک رژیم غذایی سالم و مناسب نیز می‌تواند باعث هرچه بهتر شدن مژه هایتان شود می توانید مژه ها را به طور روزانه برس بکشید و از یک رژیم تغذیه ای مناسب نیز در طول هفته استفاده کنید همچنین به میزان کافی ورزش کنید و صبحانه بخورید تا در نهایت سلامت بسیار زیادی برایتان حاصل گردد . هرچه سلامت بدنی شما بالاتر باشد زیبایی شما نیز در هر یک از نواحی افزایش پیدا خواهد کرد . با داشتن یک زندگی سالم و انجام رفتارهای بی خطر و کاملا سالم می توانید اندام خوبی داشته باشید زیبایی چهره تان را افزایش دهید .

بهترین ریمل _ ریمل حجم دهنده خوب

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *