مطالب

سلامت بدنی، بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده

ریمل حجم دهنده خوب

سلامت بدنی، بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده

از قدیم تا کنون زیبایی یکی از خواسته‌های بشریت بوده است و همه افراد خواستار تناسب چهره و اندام خود می باشند و به همین دلیل به دنبال روش های گوناگون می روند تا چهره و اندام خود را زیباتر کنند، این موضوع در خانم ها بیشتر است  چرا که خانم‌ها از زیبایی ذاتی بیشتری برخوردارند و به همین دلیل گرایش بیشتری نیز به آن دارند.

زیبایی صورت و بدن

صورت یکی از اندام های مهم  بدن می باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد و همیشه  افراد سعی می‌کنند که با زیباتر کردن اجزای صورت خود، چهره خود را اراسته تر به نمایش بگذارند اما اندام انسان ها به میزان چهره آنان نیز مهم است از این رو بسیاری از افراد از گذشته تاکنون به سراغ ورزش های مختلف و باشگاه ها می روند و گاهی از قرصهای حجم دهنده و یا لاغر کننده برای اینکه به اندام دلخواه خود دست یابند، استفاده می کنند که متخصصان سلامت این کار را رد می‌کنند و پیشنهاد می‌کنند که برای اینکه اندامی زیبا تر و دل خواه داشته باشید بهتر آن است که به سراغ روش‌های طبیعی از جمله استفاده از مواد غذایی مناسب و ورزش کردن بروید و با این کار سلامت خود را حفظ نمایید.

صورت انسان از اجزای مختلفی ساخته شده است که زیبای هر یک بر زیبایی جزء دیگر اثر می می گذارد . اگر می خواهید که چهره ی هماهنگ تری داشته باشید باید تمام اعضای صورت خود را به صورت هماهنگ با یکدیگر آرایش کنید. برای اینکار بهتر است که در ابتدا از یک کرم پودر مناسب پوست خود استفاده کنید و تمام قسمتهای پوست خود را بپوشانید بعد از این کار با استفاده از یک مداد ابرو سعی کنید قالب کلی ابروی خود را بکشید و بعد قسمت های خالی آن را بپوشانید.

توج داشته باشید که امروزه ابروهای پهن و ضخیم بیشتر مورد استقبال خانم ها می باشد چرا که سن آن ها را پایین تر نشان داده و حالت طبیعی و دخترانه تری دارد پس سعی کنید ابروهای خود را نازک نکنید و آن ها را به حالت طبیعی تری بگذارید.

بعد از این کار به سراغ چشم های خود رفته و با استفاده از یک ریمل حجم دهنده و بلندکننده مناسب مژه های خود را به سمت بالا و قسمت بیرونی چشم خود بکشید تا از این طریق چشم های شما درشت تر و زیبا تر جلوه کند. اهمییت مصرف ریمل بسیار بالاست پس سعی کنید بهترین ریمل حجم دهنده را خریداری نمایید. البته امروزه برای آرایش مژه ها ابزار متفاوتی به بازار آمده و خانم‌های زیادی به آن رو می‌آورند مثلاً استفاده از مژه های مصنوعی به صورت موقت و یا دائمی که هر یک از آن ها علاوه بر مزایا ، معایبی نیز دارند اما با یک ریمل حجم دهنده خوب بدون آسیب می توان به زیبایی رسید.

از مزایای کاشت مژه می‌توان به دائمی بودن آن اشاره کرد اما از معایب آن می توان به سنگینی و حجم زیاد این مژه های مصنوعی اشاره کرده و همچنین مژه‌های مصنوعی به دلیل اینکه با استفاده از چسب های بسیار قوی و محکم و مقاومی به مژه ها و پلک شما چسبانده می شوند بسیار مقاوم هستند و به راحتی کنده نمی شوند و اگر هم کنده شوند مژه های اصلی شما را نیز با خود می کنند. این امر باعث آسیب دیدن چشم و پلک شما می‌شود و گاهی هم این چسب ها باعث ایجاد انواع عفونت در چشم‌ها می شود چرا که از مواد شیمیایی ساخته شده اند و برای چشم ما بسیار مضر هستند.

بنابراین یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بلندتر کردن مژه های خود استفاده از یک ریمل حجم دهنده و بلندکننده مناسب می باشد.

شما در ابتدا باید به یک فروشگاه لوازم آرایشی معتبر مراجعه کنید و یک ریمل که طبق استانداردهای روز جهانی ساخته شده است را تهیه نماید دقت فرمایید که به برس ریمل نیز توجه کنید چرا که بعضی از برس ها مخصوص مژه های نازک ولی پر هستند و بعضی برس های دیگر مخصوص مژه های کوتاه، بنابراین در انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده برای مژه های خود نهایت دقت و سلیقه را به خرج دهید.

خوب است بدانید که ابزارهای اولیه مخصوص مژه ها در ابتدا در مصر باستان تولید شد اما ریمل های مدرنی که ما امروزه می شناسیم در سال ۱۹۱۳ در فرانسه ساخته شده است با این حال ریمل در آمریکا محبوبیت خاصی ندارد.

خوب است بدانید که روزانه یک تا پنج عدد از مژه های شما می افتد و چرخه رشد مژه ها خیلی کوتاه تر از موهای سر شماست که این یکی از دلایلیست که مژه های شما خیلی بلند نمی‌شود. طلانی بودن زمان رشد مژه یکی از دلایلی است که شما را مجاب به خرید یک ریمل حجم دهنده خوب می نماید.

خوب است بدانید که مژه های روی پلک بالایی شما خیلی پر تر از مژه های پلک پایین است در حقیقت مژه های بالا با داشتن ۲۰۰ تا ۳۰۰ عدد تار مو تقریباً دو برابر مژه های پایین هستند.

خوب است بدانید که موجودات بسیار ریزی روی مژه های شما زندگی می‌کنند، این موجودات میکروسکوپی که از خانواده کنه ها هستند آلودگی و مواد باقیمانده را از روی مژه های شما پاک می کند و به سلامت شما کمک می‌کنند .

بعد از آنکه چشم و ابروی خود را به خوبی مرتب کردید به سراغ دیگر قسمت‌های صورت خود بروید و با استفاده از یک رژ لب سعی کنید لب های خود را از حالت بی رنگی در بیاورید و به صورت خود شادابی خاصی را هدیه کنید. از مصرف رژگونه نیز غافل نشوید چرا که باعث زیباتر شدن گونه های شما و هماهنگی بیشتر صورت شما با یکدیگر اجزا می شود.

برای خرید ریمل محبوب خود یا دیگر لوازم آرایشی با کیفیت می توانید به سایت لچیک مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *