مداد ابرو

طراحی ابرو با بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

با توجه به اینکه امروزه استفاده از ابزار های ارایشی با کیفیت در ارایش بسیار ضرورت دارد و بر همین اساس نیز همه ی خانم ها به دنبال لوازم آرایشی هایی با کیفیت و با قیمت منسب هستند از این رو ما در این سایت علاوه بر معرفی محصولات و ارائه مقالات مفید درباره ی انواع محصولات خرید و فروش این محصولات را نیز بسیار سهل و آسان کرده ایم با ورود به سایت ما می توانید تا انواع محصولات با برند معتبر را بیابید.
محصولات برند آلمانی لچیک یکی از این محصولات می باشد که دارای انواع گوناگونی است که ما در این مقاله به بررسی مداد ابرو می پردازیم در این باره مقالات بسیاری وجود دارد که که با توجه به موضوعات مختلف نوشته شده است.

درباره تاثیر نقش و شکل ابرو ها در زیبایی افراد باید بگوییم که ابرو با توجه به جایگاهی که شکل ابرو در صورت دارد از این رو نقش بزرگی را در تغییرات چهره دارد و با توجه به اینکه می توان امروزه مدل های مختلفی از آرایش چهره را انجام داد بدون شک می توان که در بیشتر چهره ها شاهد ابرو های پرپشت و ضخیم بود. بیشتر هنرپیشه ها و یا مدل های ارایشی دارای ابرو های ضخیم و بلندی هستند و با توجه به محبوبیتی که این افراد دارند بسیاری از خانم ها تمایل دارند تا این سبک از آرایش با ابرو های ضخیم و پرپشت را امتحان کنند. معمولا خانم هایی که دارای ابرو های پهن و طبیعی هستند می توانند که هر نوع سبک ارایشی را انتخاب کننده و با توجه به این که امروزه ارایش با ابرو های پهن مد شده است هیچ مشکلی برای این کار ندارند اما تعداد بسیاری از افراد نیز دارای ابرو های نازک و کم پشت هستند.
مداد ابرو لچیک (بهترین مداد ابرو ) یک انتخاب مناسب
در این مقاله قصد داریم تا راه کار هایی را برای افرادی که دارای ابرو های کم پشت هستند ارائه دهیم پس در صورتی که شما نیز جز آن دسته از خانم هایی هستید که ابروهایتان کم رنگ، کم پشت و نازک است و یا اینکه می خواهید با آرایش کردن ابرو ها شکل و ظاهری زیبا و جذاب برای ابرو هایتان ایجاد کنید، می توانید با استفاده از این آموزش ساده و مرحله به مرحله ابرو های خود را آرایش کنید و چهره ای زیبا و جذاب را داشته باشید.

مرتب کردن ابرو
با توجه به نوع ابرو هایتان معمولا اولین کار قبل از آرایش ابرو ها مرتب و تمیز کردن ابرو ها است که این کار باید به دقت انجام شود پس در ابتدای کار باید از مرتب و تمیز بودن زیر ابرو هایتان اطمینان حاصل کنید. برای این کار شما باید با استفاده از یک موچین تیز که بتواند موهای زیر ابرو را از ریشه بگیرد موهای ریز و پراکنده زیر ابرو را بردارید و با این کار ظاهری تمیز و مرتب برای ابروهایتان ایجاد کنید مطمئنا تاثیر تمیزی ابرو در ارایش بسیار مهم است زیرا همان طور که گفتیم زیبایی ابرو هایتان با این کار بسیار بهتر و بیشتر دیده می شود. فراموش نکنید که برای تمیز کردن ابرو علاوه بر استفاده از یک موچین تیز و مناسب باید که برای مرتب کردن ابروها یک شانه کوچک و مخصوص ابرو نیز داشته باشیدتا به سادگی موهای ابرو را در جای خود قرار دهید و از این طریق شکل و ظاهری مرتب تر برای ابرو هایتان ایجاد کنید. کاربرد شانه ابرو بسیار است از این رو از این شانه در تمام مراحل کشیدن ابرو می توانید که استفاده کنید و از این طریق آرایش بهتری برای ابروهایتان ایجاد کنید.

بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

مداد ابرو
مداد زدن ابرو مهم ترین کاری است که باید حتما برای شکل دادن به ابرو و کشیدن ابرو انجام دهید از همین رو بهتر است تا برای سلامت ابرو از یک مداد ابرو باکیفیت استفاده نمائید. معمولا انتخاب مداد ابرو برای بسیاری از خانم ها اهمیت ندارد و از هر نوع مارکی استفاده می کنند اما باید بگوییم که با توجه به بیشتر شدن محصولات تقلبی بهتر است تا در انتخاب مداد مناسب ابرو بررسی نمائید.
مداد ابرو لچیک یک انتخاب مناسب
در انتخاب رنگ مداد ابرو نیز باید دقت داشته باشید تا رنگ مداد را متناسب با رنگ ابروهایتان انتخاب کنید تا به این شکل بتوانید که در نهایت رنگ و ظاهر زیبایی برای ابروهایتان بدهید. برای این کار اولین کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از بهترین مداد ابرو شکل کلی ابرو را بکشید. حتما این کار را با کشیدن خط باریک و کمرنگ شروع کنید. نیاز به تکنیک های خاصی ندارد و شما بعد از کمی تمرین می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.
مهم ترین نکته ای که باید به ان توجه کنید در کشیدن خط ابرو توصیه می شود این خط را درست در بالای ابرو و با فاصله کمی از تاج ابرو بکشید و خط پایین ابرو را نیز با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا به این ترتیب برای ابرو هایتان شکل طبیعی تری را ایجاد کند. بعد از این کار می توانید که داخل ابرو را نیز با استفاده از همین مداد و با کشیدن خط های منظم و نازک پر کنید و شکل و حالت ابرو هایتان را یک دست نمائید.
بعد از انجام این کار و تمام شدن کشیدن ابرو هایتان بهتر است تا با استفاده از یک مداد ابرو سفید و یا سایه چشم سفید زیر ابرو های خود را نیز بکشید تا شکل کلی ابرو ها بسیار زیباتر دیده شوند.
در پایان می توانید که با یک براش سر کج خطوط سفید زیر ابرو هایتان را مرتب کنید و آن را به سمت پایین فید یا محو کنید. به همین سادگی شما می توانید که ابرو هایی شیک و زیبا داشته باشید.

پست های مرتبط

1 نظر در “طراحی ابرو با بهترین مداد ابرو

  1. یلدا گفت:

    من پودر ابرو لچیک‌ مصرف میکنم عالیه ، براحتی میتونم به ابروهانم طرح بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *