لاک ناخن

طراحی با لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدیدلاک ناخن جدید

لاک ناخن

زیبا سازی ناخن ها با طراحی بر روی آنها میسر می‌شود ، طراحی بر روی ناخن نیاز به ابزار خاصی ندارد فقط کافیست تا بهترین لاک ناخن را تهیه نمایید با تهیه یک لاک ناخن زیبا می توان طرح‌هایی متنوع و رنگ های دلنشین را بر روی ناخن ها ایجاد کرد . حالت دهی به ناخن ها نیز می‌تواند توسط ابزارهای ساده ای مانند سوهان به انجام برسد . اگر یک سوهان استاندارد و مناسب را تهیه نمایید می توانید فرم دلخواه تان را به ناخن‌ها بدهید . برخی از افراد ترجیح می‌دهند که ناخن های گرد و هلالی داشته باشند و برخی دیگر نیز ناخن ‌هایی مربعی را می‌پسندند ، به هر حال تمامی این طرح ها قابل پیاده سازی است.

لاک ناخن پا

پس از شکل دهی ناخن میتوان با استفاده از یک لاک ناخن پا جدید که رنگ مناسبی داشته باشد سطح آن ها را پوشش داد یا حتی می توان از طرح های متنوع استفاده نمود . مثلا برخی از افراد کشیدن یک مدل کوچک با استفاده از ابزار ساده‌ای مانند سوزن بر روی ناخن را می‌پسندند . ایجاد یک گل ساده یا طرح‌هایی متنوع که آموزش آن ها نیز به وفور در اینترنت موجود است . طراحی ناخن ها می تواند با خلاقیت شما نیز پیوند بخورد مثلاً می توانید با استفاده از نوار چسب قسمت های مختلفی را بر روی ناخنتان ایجاد کرده و قسمت های خالی را رنگ بزنید سپس نوار چسب را جدا کرده و نظم خاصی را بر روی ناخن شاهد باشید .

لاک ناخن جدید

البته برچسب‌هایی نیز برای این منظور تعبیه شده‌اند اگر بتوانید برچسب های ناخن را تهیه کنید طراحی بر روی آن ها نیز برایتان آسان می گردد . فرنچ کردن نیز یکی از طرح‌های مورد علاقه خانم هاست . این طرح به ظاهر ساده زیبایی بسیار زیادی را برایتان ایجاد خواهد کرد ‌. در این عمل یک رنگ پایه برای سطح کلی ناخن استفاده می شود حتی می توان از یک برق ناخن ساده نیز بهره گرفت اما حلال موجود در سر ناخن باید با یک رنگ سفید به صورت منظم مشخص و رنگ شود . فرنچ کردن را میتوانید نزد یک آرایشگر به انجام برسانید تا نظم لازم برایتان به وجود آید . اگرچه با استفاده از یک لاک ناخن جدید و زیبا می توان زیبایی بسیار زیادی را برای ناخن ها ایجاد کرد اما به هیچ عنوان استفاده از روش هایی مانند کاشت ناخن برای شما عزیزان توصیه نمی‌شود چرا که ممکن است بعدها شاهد اثرات نامطلوب آن باشید .

کاشت ناخن اگر با مواد استاندارد انجام نرسد یا یک متخصص آن را انجام ندهد ممکن است برایتان عامل به وجود آمدن بیماری های پوستی و قارچی باشد ، در خرید لاک ناخن نیز همواره برای تهیه بهترین لاک ناخن حساسیت های لازم را به خرج دهید و اطمینان حاصل کنید که از مواد شیمیایی برای ساخت آن بهره گرفته نشده است ‌.

لاک ناخن

لاک ناخن

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *