مداد ابرو

طرز استفاده از بهترین مداد ابرو

مداد ابرو لچیک

برای کار کردن با یک مداد ابرو و آرایش ابروها به وسیله آن همیشه سعی کنید داخل محدوده رویش تارهای ابرو طراحی کرده و از آن خارج نشوید. کار خود را با ایجاد ضرباتی آرام و ملایم شروع کنید چرا که فشردن مداد ابرو بر روی پوست باعث اثرگذاری پررنگی می شود که نتیجه آن چیزی جز غیرطبیعی به نظر آمدن ابروها نمی باشد. داشتن ابروهای تیره و آرایشی برای آنها که از پررنگ بودن و غیرطبیعی بودن برخوردار باشد ناسازگاری و ناهماهنگی نامناسبی برای چهره و آرایش دیگر اجزای صورت تان ایجاد می نماید . پس هیچگاه مداد را فشار ندهید، دستتان را شل بگیرید اما حساب شده و کنترل شده .

خطوطی که ایجاد می کنید باید همانند تار های ابرو کوتاه و در یک جهت باشند، خطوط را از پایین به بالا ایجاد کرده و سعی کنید کم رنگ و ملایم هاشور بزنید. سایه های ابرو به دلیل ایجاد یک ناحیه رنگی، مناسب آرایش ابرو نیستند ، بهترین مداد ابرو با استفاده از هاشور زدن ایجاد میشود . از ایجاد کادری مرتب در گوشه یا اطراف ابروهایتان خودداری نمایید. ابرو ها باید همانند ظاهر طبیعی شان کمی نامرتب و بدون حد و مرز باشند . شابلون های مختلفی برای طراحی ابرو وجود دارد که به هیچ وجه توصیه نمی شود. اگرچه می توان شابلون را به دور ابرو نگاه داشت و  درون آن را هاشور زد اما از اینکه بخواهید به وسیله مداد ابرو به پر رنگ کردن تمامی نواحی داخل شابلون بپردازید جدا خودداری نمایید .

ابروها نقش مهمی در زیباتر شدن چهره دارند ، آرایش آنها نیز باید متناسب و مناسب انجام شود . حتی ظاهر ابروهای شما در چه گونه به نظر آمدن چشم هایتان نیز دخیل هستند ، به همین دلیل لازم است تا با استفاده از بهترین مداد ابرو به بهترین طراحی پرداخته و هماهنگی خاصی میان چشم و ابروی تان ایجاد کنید . برای مثال اگر قصد دارید تا چشمانتان درشت تر به نظر برسند باید ابروهایتان را کمی کوتاه تر برداشته و یا اگر در حالت طبیعی کوتاه هستند از امتداد دنباله آن خودداری نمایید. با روشن کردن قسمتهای زیرین ابرو به وسیله یک سایه به رنگ صدفی روشن یا نخودی می توانید فاصله میان چشم و ابرویتان را افزایش داده و بدین ترتیب کاری کنید تا چشم های تان درشت تر به نظر برسند. در مقابل چشم هایی که درشت هستند و نیاز به متعادل سازی دارند باید با استفاده از یک آرایش چشم تیره کوچکتر نمایش داده شوند و در رابطه با ابرو ها نیز می‌توان آرایش ابرو را از قسمت های پایینی ابرو شروع کرد. یعنی خطوط هاشور را از پایین تر از محل رویش طبیعی ابرو شروع کرد تا ابروی شما کمی پایین تر به نظر برسد. این نوع آرایش باید با حساسیت و ظرافت بالایی به انجام برسد  تا آرایش ابرو هایتان زننده و غیر طبیعی نشود .

رنگ مداد ابروی استفاده شده برای آرایش ابروان شما نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است . باید متناسب ترین رنگ را انتخاب کنید ، رنگی که نسبت به تارهای طبیعی ابروی شما زیاد مغایرت  رنگی نداشته باشد تا ابروهای شما در طبیعت ترین حالت خود دیده شوند.

مداد ابرو های بی کیفیت ابروهای شما را دچار ریزش و پراکندگی می‌کنند به همین ترتیب بعد از استفاده از آنها پس مدتی حتی کوتاه، ابروهایتان خالی شده و نقاطی از آن کاملا پراکنده دیده خواهند شد ‌. برای جلوگیری از این مشکل باید از بهترین مداد ابرو ( بهترین مارک مداد ابرو ) و با کیفیت ترین نوع آن استفاده نمایید. مداد ابروی لچیک بهترین مداد ابرویی است که می توان آن را در فروشگاه های معتبر مشاهده و خریداری نمود. این مداد ابرو، دوام و ماندگاری فوق العاده ای دارد و ابروهای شما را دچار ریزش یا پراکندگی نمی‌نمایند ، رنگ های متنوع و طبیعی این مداد ابرو باعث شده تا طرفداران زیادی در بین بانوان گرامی پیدا کند.

اگرچه روش‌های مختلفی در رابطه با طراحی ابرو وجود دارد اما تا زمانی که از بهترین مداد ابرو استفاده نکنید حتی اگر طرح زیبایی بر روی آنها ایجاد کنید، نمی توانید ظاهر طبیعی آنها را حفظ کرده و مناسبترین صورت را برای آن ایجاد نمایید. پس با استفاده از مداد ابرویی با مرغوبیت بالا ، زیبایی را به چهره خود هدیه دهید.

اگر دوست دارید به پر رنگ بودن نقش ابروها در زیبایی ظاهرتان پی ببرید ، کافیست تا دستتان را بر روی ابروهایتان بگیرید و قیافه تان را بدون ابرو مشاهده کنید ‌. قطعا در این حالت چهره شما دل نشین و زیبا نیست. پس از این آزمایش ساده متوجه خواهید شد که خرید بهترین مداد ابرو ارزش پرداخت بیشترین و بالاترین هزینه ها را نیز دارد ، اما خوشبختانه ما به شما نوید می دهیم که با تهیه مداد ابرو های لچیک کیفیتی بی نظیر را مشاهده خواهید کرد و با قیمت منصفانه ای که این محصول دارد می‌توانید خریدی کاملاً مقرون به صرفه داشته باشید . امیدواریم با استفاده از محصولات این برند جهانی و معتبر رضایت کافی در این زمینه را کسب نمایید و بتوانید زیبایی خود را هر چه بیشتر افزایش دهید.

مداد ابرو های لچیک در دو نوع کلاسیک و با دوام تولید می‌شوند . نوع کلاسیک یا همان چوبی دارای هفت رنگ متفاوت بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارد . مداد ابرو بادوام لچیک نیز دارای خاصیت ضد آبی بوده و قادر است در برابر تعرق های شدید ، ظاهر ابروهایتان را بدون تغییرات منفی حفظ نماید . با توجه به نیاز خود می‌توانید هر یک از این محصولات را خریداری و استفاده نمایید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *